آشنایی با روش تولید کیسه زباله تبلیغاتی

کیسه زباله که امروزه نقشی بی بدیل را در زمینه دفع و پاکسازی انواع زباله و آشغال از محیط زیست ایفا می کند؛ انواعی نظیر کیسه زباله دائمی و کیسه زباله تبلیغاتی را شامل می شود. شاید شنیدن نام کیسه‌ زباله تبلیغاتی برایتان جالب باشد و مایلید بدانید که به چه نوع کیسه‌ هایی اطلاق می گردد؟ از این نوع کیسه زباله در خودرو استفاده می شود که هم زباله ها را جمع آوری کرده و هم نقشی تبلیغاتی را عهده دار است. اما در مورد آشنایی با روش تولید این کیسه، نکاتی را در قسمت های بعدی خواهیم گفت که تقاضا داریم با ما همراه باشید.آشنایی با روش تولید کیسه زباله تبلیغاتی

موارد مصرفی کیسه زباله تبلیغاتی

موارد مصرفی کیسه زباله تبلیغاتیشاید برای اولین بار است که با نام کیسه زباله ها تبلیغاتی روبرو می شوید و تا به حال نام این محصول به گوشتان نخورده بود.
در رابطه با این کیسه ها باید گفت که از دو جنبه مورد اهمیت و توجه قرار گرفته اند که آن ها را در قسمت زیر برخواهیم شمرد:

 • این نوع از کیسه های زباله را می توان برای تفکیک و جمع آوری زباله های تر و خشک در خودرو مورد استفاده قرار داد و همواره از فضایی تمیز و عاری از آشغال لذت برد.
 • همچنین با توجه به جنس خاص و متفاوت این کیسه نسبت به سایر کیسه های زباله، می توان از آن برای اهداف تبلیغاتی بهره جست.

توضیحاتی را که ذکر کردیم؛ در خصوص موارد مصرفی کیسه زباله مورد نظر بود که آن را در درجه بالایی از اهمیت و کاربرد قرار داده است.

قابل ذکر است که با توجه به جنس مقاوم و عالی موجود در این کیسه ها که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت؛ قابلیت چاپ لوگو، برند و نام تجاری هر یک از مشاغل مرتبط با تولید، خدمات و فروش وجود داشته و مجالی را برای شناسایی کامل آن ها به وجود می آورد.
تمامی چاپ های انجام شده روی این کیسه، ماندگاری طولانی مدتی را داشته و از همین رو فرصت لازم برای ثبت برند مورد نظر در اذهان مخاطبان مختلف وجود خواهد داشت.

بررسی جنسیت کیسه زباله تبلیغاتی

یکی از ابزارهایی که در زمینه فروش به یاری شرکت ها و برندهای مختلف داخلی آمده و موجب افزایش اعتبار و شناخت آن ها نزد مخاطبان وسیعی شده است؛ کیسه زباله تبلیغاتی می باشد.
این کیسه ها به عنوان جدیدترین ابزار تبلیغ و ارتباطات شناخته شده و انواعی از کسب و کارها می توانند روی آن با توجه به جنس و ساختار مناسبی که در آن ها وجود دارد؛ تبلیغات مربوط به خود را انجام دهند.
موضوعی که در این بخش قرار است به آن بپردازیم؛ بررسی جنسیت انواع کیسه زباله تبلیغاتی است.
لذا باید گفت که جنس کیسه زباله‌ تبلیغاتی، معمولاً از سه نوع برزنتی، شمعی و سوزنی می باشد.

اما از مزیت ها و مشخصات مربوط به کیسه برزنتی که رایج ترین کیسه موجود از این محصول است؛ می توان به این موارد اشاره کرد:

 • دوخته شده از جنس پارچه پلی استر دو لایه
 • مجهز به قفل تنظیمی برای نصب راحت تر در اتومبیل و عدم جابجایی آن
 • مجهز به قفل مخصوص برای باز و بسته کردن سریع سر ورودی کیسه
 • قابلیت خارج شدن سریع زباله از انتهای کیسه
 • عدم نشت رطوبت زباله به خارج به دلیل ضد آب بودنش و در نتیجه حفظ بهداشت کامل
 • قابلیت نگهداری انواع زباله به طرزی کاملاً بهداشتی به دلیل برخورداری از جنسی مقاوم
 • قابلیت شستشو

همچنین در خصوص جنبه تبلیغاتی کیسه زباله برزنتی هم باید گفت که این کیسه را می توان نوعی هدیه، همراه با دوامی بسیار طولانی و تاثیرگذاری بلند مدت در این زمینه معرفی نمود.
به عبارت دیگر این محصول، یک وسیله تبلیغاتی موثر است که که اتفاقاً کمترین هزینه را هم برای تبلیغ کنندگان به همراه دارد.

درجه بندی کیفیت کیسه زباله تبلیغاتی

درجه بندی کیفیت کیسه زباله تبلیغاتیکیسه زباله‌ تبلیغاتی یکی از مفیدترین راهکارها برای تبلیغاتی کم هزینه اما پرسود می باشد.
این محصول به راحتی قابل استفاده در هر خودرویی، علی الخصوص در خوردوهای عمومی بوده و بنابراین توانایی بسیار بالایی را در زمینه بازاریابی و برندسازی دارا می باشد.
تا زمانی که ابزار پر بازدهی مانند این کیسه وجود دارند؛ نیازی به تبلیغات پر هزینه و بعضاً کم اثر نخواهد بود.

اما در مورد کیفیت کیسه زباله مورد نظر باید گفت که از درجه بندی های متفاوتی تشکیل یافته است.
البته کیفیت موجود در آن، متاثر از جنس بکار رفته در کیسه مورد نظر است که به نظر می رسد کیسه های برزنتی از کیفیت بیشتر و به دنبال آن از قیمت بالاتری نیز برخوردار باشند.
درست است که قیمت این کیسه ها کمی بیشتر می باشد؛ اما به این موضوع هم باید توجه نمایید که قدرت جذب و تبلیغات کیسه های برزنتی، به مراتب بیشتر از سایر نمونه هاست.

حال جدای از درجه بندی کیفیت کیسه‌ زباله تبلیغاتی، می توان از تنوع رنگبندی این محصول نیز خبر داد که با این رنگ های زیبا در بازار فروش ارائه گشته و قطعاً نوع رنگ نیز، بر تاثیر بیشتر تبلیغ اضافه خواهد کرد:

 • کیسه‌زباله تبلیغاتی مشکی
 • کیسه زباله آبی
 • کیسه زباله سرمه ای
 • و …

کشور های تولید کننده کیسه زباله

روزانه در سطح کشور و همینطور در سطح جهان، زباله های گسترده ای به دلیل در جریان بودن عملیات تولید، خرید و فروش و مصرف، تولید می شوند که ماندن حتی یک عدد از آن ها در دل طبیعت، ضمن زشت کردن وجهه آن، منشا بیماری ها و ویروس های خطرناک بسیاری خواهد بود.
لذا برای حل این مساله، محصولاتی مانند کیسه های زباله روی خط تولید قرار گرفتند که بتوانند انواع زباله را از محل زندگی افراد دور سازند.
اما در ارتباط با تولید کیسه زباله که شامل بروزترین محصولات مانند کیسه زباله های تبلیغاتی می شود؛ باید گفت که دست بسیاری از کشورها در کار می باشد.

یعنی می توان از کشورهای بسیار زیادی در قالب تولیدکنندگان کیسه زباله نام برد که بعد از تلاش ها و فعالیت های مستمر و پیوسته و ضمن اعمال کردن بررسی ها و نظارت های دقیق و همه جانبه، اقدام به تولید این محصول کرده اند.
حال علاوه بر ایران، کشورهای دیگری که به تولید و عرضه انواع کیسه زباله که به طلای کثیف معروف می باشد پرداخته اند؛ کشورهای عراق و افغانستان هستند که سالانه بیش از چندین هزار تن از محصول مورد نظر را عازم بازارهای جهانی از جمله بازار کشور ما می نمایند.
البته می توان به آمار بالای تولید کیسه زباله در خود کشور ما و همینطور صادرات حجم قابل ملاحظه ای از این محصول به کشورهای دیگر هم اشاره کرد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید