ارزانترین قیمت نایلون بسته بندی استریل

نایلون استریل، نسل جدیدی از نایلون های بسته بندی به شمار می رود که دارای موازین بهداشتی بسیار بالایی بوده و طبق عملیات خاصی که روی آن انجام گرفته؛ به این شکل نمایان گشته است. این نایلون ها از یک لایه کاغذ نیز در جداره بیرونی برخوردار بوده و شرایط کاملاً مناسبی را جهت نگهداری برخی از ابزار بخصوصی که نیاز مبرم به پاکیزه ماندن دارند؛ به وجود می آورند. مانند انواع ابزار پزشکی که باید لزوماً استریل باقی مانده و به همین خاطر برای بسته بندی آن ها از این نایلون ها استفاده می کنند. در هر حال اگر خواستار سفارش نایلون بسته بندی استریل هستید یا خواهان دسترسی به ارزانترین قیمت آن می باشید؛ مراکز عمده و تخصصی فروش تجهیزات پزشکی به شما کمک خواهند کرد.

ارزانترین قیمت نایلون بسته بندی استریل

نایلون بسته بندی استریل چیست ؟

نایلون بسته بندی استریل چیست ؟تمامی ابزارآلات پزشکی از حساسیت بسیار زیادی برخوردار بوده و با جان و سلامتی افراد سروکار دارند؛ یعنی باید تمام مراقبت های لازم را از این ابزار برای پاک نگهداشتن آن ها از عوامل آلوده و تهدید آمیز به عمل آورد.
از همین رو از نایلون های خاصی برای بسته بندی و نگهداری انواع ابزار و وسایل پزشکی بهره می برند که به عنوان نایلون های بسته بندی استریل شناخته می شوند.
پس پاسخ این سوال را که نایلون بسته بندی‌استریل چیست؛ دریافتید.

اما می خواهیم در کنار تعریف این نایلون که در عرصه پزشکی و مراقبت های ویژه مربوط به آن، بسیار مهم واقع شده است؛ به مزیت هایی که در اثر استفاده از این نایلون، عاید مصرف کنندگان می شود بپردازیم که عبارت خواهند بود از:

 • این نایلون ها با توجه به ساختار تخصصی و بسیار عالی خود، در انواع محیط ها، بخصوص محیط های مرطوب، مقاومت زیادی را از خود نشان می دهند.
 • امکان تشخیص ابزار داخل بسته بندی را با شفافیتی که به همراه دارند؛ به سهولت ممکن می سازند.
 • به آسانی قابل باز و بسته شدن بوده و می توان آن ها را به راحتی مورد استفاده قرار داد.
 • در مقابل انواع عوامل مانند میکرو ارگانسیم ها، به عنوان یک سد باکتریایی قوی ظاهر می گردند.
 • مطابق با استانداردهای کامل بهداشتی و پزشکی تولید شده و از همین رو درصد استریل بودن این نایلون ها کامل می باشد.
 • تنوع کافی در سایز و اندازه را شامل می شوند.

تفاوت نایلون بسته بندی استریل با سایر نایلون ها

انواع نایلون هایی که به منظور بسته بندی طراحی و ساخته شده اند؛ مواد مختلفی را درون خود جای داده و هر یک مناسب برای بسته محصولات خاصی می باشند.
مانند نایلون بسته بندی استریل که تنها مناسب برای ابزارآلات و محصولاتی است که باید پاکیزه تا زمان مصرف باقی مانده و در معرض کوچک ترین آلودگی و میکروبی قرار نگیرند.
این نایلون ها دارای تفاوتی اساسی با سایر نایلون های بسته بندی هم از نظر مشخصات و هم از نظر نوع محصولی که درون آن ها قرار می گیرد؛ می باشند.

به عبارت دیگر تفاوت نایلون های بسته بندی معمولی با نایلون استریل را می توان به طور جداگانه و به این شکل تبیین و بررسی نمود:

 1. نایلون استریل بسته بندی دارای پوششی عالی نسبت به نایلون های دیگر می باشد.
 2. درجه مقاومت مکانیکی موجود در این نایلون نسبت به نایلون های معمولی تا چند برابر بیشتر است.
 3. نایلون استریل نسبت به سایر نایلون ها، در برابر رطوبت و آب، مقاومتی بیشتر را از خود بروز می دهد.
 4. با تکیه بر اصول پزشکی و بهداشت، روند تولید نایلون استریل طی شده است؛ این در حالیست که نایلون های معمولی را بدون توجه به اصول پزشکی تولید کرده اند.
 5. درصد سمی بودن در نایلون استریل صفر است و این درصد در برخی از نایلون های معمولی ممکن است حتی تا حد بسیار کمی هم به چشم بخورد.
 6. نایلون استریل مجهز به نشانگرهای خاصی مانند اتیلن اکساید، بخار و … بوده و در نایلون های دیگر، این فاکتور ابداً وجود ندارد.

مواد بکار برده شده در تولید نایلون های استریل

مواد بکار برده شده در تولید نایلون های استریلاگر این سوال برایتان به وجود آمده که مواد بکار برده شده در تولید نایلون های استریل، شامل چه چیزهایی است؟
باید گفت که در کل از الیاف ترکیبی پروپیلن تولید گشته اند که البته مواد دیگری هم در کنار آن به کار رفته اند.
اما پاسخ کامل و جامع به این سوال را می توان با مراجعه به مراکز تولید کننده به دست آورد.

یا راه دیگری هم وجود دارد که از طریق آن بتوان اطلاعاتی را در اینباره کسب نمود که آن مراجعه به کارشناسان فروش حاضر در مراکز تخصصی فروش تجهیزات و ابزار پزشکی می باشد.
چرا که این نایلون از نایلون های مورد کاربرد در حیطه پزشکی بوده و بنابراین با مراجعه به فروشندگان محصولات پزشکی است که می توان سوالات لازم در مورد نایلون استریل را پرسید.
به طور کلی اینطور می توان بیان کرد که مواد بکار برده شده در تولید محصول فوق، از مواد اولیه بسیار درجه یکی هستند که منجر به عرضه چنین نایلونی با مشخصات ویژه زیر شده اند:

 • نایلون بسته بندی‌استریل با قابلیت محافظتی فوق العاده
 • نایلون بسته بندی‌استریل بسیار مستحکم

قیمت نهایی نایلون های استریل شده

یکی از سوالات دیگری که از سوی خریداران عمده در مورد نایلون های استریل شده به هنگام سفارش و خرید این محصول به وجود می آید؛ این است که قیمت نهایی نایلون مورد نظر چقدر است؟
در پاسخ باید گفت که قیمت نایلون بسته بندی با توجه به فاکتورهای بسیاری قابل برآورد و تعیین می باشد.
برای مثال، اینکه کدام شرکت یا کمپانی با چه برند و مارکی این محصول را عرضه کرده باشد که این موضوع یکی از مهم ترین معیارها برای مشخص ساختن قیمت این محصول می باشد.
به طور مسلم، هر چقدر که برند عرضه کننده نایلون استریل، معروف تر باشد؛ به همان نسبت ارزش و قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت.

یا اینکه هر چه از مواد مرغوب تر و بهتری برای تولید نایلون استریل استفاده شده باشد؛ می توان شاهد قیمت بیشتری از آن بود.
بعد از این عوامل، نوبت می رسد به داخلی یا خارجی بودن نایلون استریل که همانطور که می دانید محصولات خارجی نسبت به محصولات داخلی تولید شده در ایران، از بهای بالاتری برخوردار می باشند.
پس به هنگام خرید این نایلون ها، تمامی این موارد را باید در کنار هم قرار داده تا بتوانید قیمت نهایی آن را تا حدودی پیش بینی کنید.

حال اگر درخواست کلی تان، تهیه و خریداری نایلون ارزان، حتی با بهترین برند و مشخصات می باشد؛ باید حتماً از مراکزی که به فروش عمده یا مستقیم این محصولات پرداخته اند؛ کمک بگیرید که بهتر و سریع تر می توانند شما را به مقصودتان برسانند.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید