تولید انواع نایلون بسته بندی خودرو

نایلون بسته بندی خودرو جهت محافظت از قطعات در انواع مختلف با کیفیت های متفاوت تولید و عرضه می شود. نایلون بسته بندی قطعات، یک پوشش ضخیم برای ثابت نگه داشتن محصول می باشد. کارخانه های تولید نایلون و پلاستیک با قدرتمندی تمام از نظر تجهیزات پیشرفته و نیروی متخصص در خط تولید در جهت تولیدات برتر ظاهر شده اند. شفافیت، انعطاف پذیری، ضربه گیری به همراه مقاومت زیاد از ویژگی های این نایلون می باشد. امروزه در تمام کارخانه ها و شرکت های تولیدی، نایلون های بسته بندی جایگاه ویژه ای دارند. 

تولید انواع نایلون بسته بندی خودرو

چرا در صنایع خودرو سازی از نایلون استفاده می شود؟

چرا در صنایع خودرو سازی از نایلون استفاده می شود؟امروزه تولید قطعات خودرو در انواع، مدل و کیفیت های مختلف در داخل کشور در حال انجام است. هر کارخانه ی تولید قطعات، بسته بندی مخصوص به کالای خود را دارد.

قطعات خودرو به علت کوچکی و اهمیتی که دارند باید در نایلون های بسته بندی مخصوص محافظت شوند تا در برابر اسیب و ضرباتی که حین جابجایی ممکن است پیش اید مقاومت داشته باشند. 

نایلون در صنایع خودروسازی بسیار کاربردی و یک جزء تفکیک ناپذیر می باشد حتی بعضی از قطعات داخلی خودرو ها از جنس پلاستیک می باشد.

نایلون خودرو سازی و کاربرد ان در بسته بندی قطعات امروزه در تمام دنیا جایگاهی خاص و ویژه دارد و می توان با اطمینان تمام گفت که صنعت بدون یک پشتوانه محافظتی در مرحله عرضه ناقص می باشد. 

در واقع بعضی از قطعات تولیدی خودرو دارای لبه های تیز می باشند که این قطعات مخصوص آسیب پذیری بیشتری در محیط دارند، بنابراین ضروری است که در نایلون های بسته بندی نگهداری شوند.

هر کارخانه  تولید قطعات تمایل دارد که برند تجاری و نام کالای تولیدی را به همراه مشخصات در محصولات خود لحاظ کند تا هویت سازندگان محصول و حقوق شرکت حفظ شود، بدین منظور استفاده از یک بسته بندی مناسب ضروری می باشد.

بهترین نوع نایلون برای بسته بندی قطعات خودرو

 تولید بهترین نوع نایلون برای بسته بندی قطعات  خودرو  به عوامل و ویژگی های مختلفی بستگی دارد از جمله کارخانه تولید پلاستیک و نایلون در واقع هر چقدر نیروی متخصص و کاربلد و تجهیزات استاندارد  پیشرفته تر باشند تولیدات نیز از کیفیت بیشتری برخوردار می شوند.

عامل تاثیر گذار و مهم دیگر در انتخاب بهترین نوع ترکیب به کار رفته در انواع نایلون می باشد. هر چه قدر این ترکیبات اصولی تر و براساس علم روز به کار رفته باشد رضایت مشتری را بیشتر به دنبال دارد.

از ویژگی های دیگر یک نایلون بسته بندی عالی می توان به مقاومت و داشتن حالت ضربه گیر بودن ان اشاره کرد، در واقع محیط پوشاننده ی نایلون فضایی را ایجاد می کند که قطعات در صورت برخورد با شی دیگر اسیب نبینند و به همان شکل اولیه باقی بمانند.

در واقع یک خلا در داخل نایلون بسته بندی ایجاد می شود که حالت ضربه گیر داشته و در واقع یک پوشش مقاومتی در داخل نایلون می باشد.

صنعت پتروشیمی با توجه به پیشرفت های اخیر در زمینه تولیدات داخلی امروزه توان تولید با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع نایلون و پلاستیک را با توجه به نیاز متقاضیان و نیاز جامعه دارد. 

نایلون ها در سایز ها و انواع مختلف با کیفیت متفاوت تولید می شوند و مسئله ای که بسیار پر اهمیت می باشد این است که طرح ها و نام های تجاری محصولات به خوبی روی ان نمود پیدا کنند تا مشتریان با اعتماد بیشتری قطعات مورد نیاز خود را تهیه کنند. مواد بکار رفته شده در نایلون بسته بندی محصولات صنعتی و غذایی

مواد بکار رفته شده در نایلون بسته بندی محصولات صنعتی و غذاییامروزه صنعت نایلون سازی نقش مهمی در حفاظت، نگهداری  و ماندگاری موادغذایی و مواد صنعتی ایفا می کند.

ماده اصلی که در صنعت پتروشیمی  برای ساخت انواع نایلون  استفاده می شود پلی اتیلن نام دارد که به دلیل خاصیت انعطاف پذیری پر کاربرد ترین ماده در صنعت نایلون و پلاستیک می باشد. 

در ترکیب نایلون ها از پلی اتیلن غیربازیافتی استفاده می شود و از مواد بازیافتی که ضرراتی را ایجاد می کنند استفاده نمی شوند.

مواد به کار رفته در نایلون بسته بندی محصولات بار ها و بار ها توسط متخصصان این حرفه ازمایش و در صورتی تایید خواهند شد که متناسب با استاندارد های جهانی باشد. نایلون ها به گونه ای طراحی می شوند که آسیبی به محیط زیست وارد نسازند.

در صنایع غذایی مهم ترین نکته این است که پوشش نایلونی انتخاب شده استاندارد و درجه یک باشد. زیرا فقط یک اشتباه باعث بوجود امدن خسارت می شود.

نایلون در صنعت کاربرد های بسیار زیادی دارد و در انواع مختلف و کیفیت های متفاوت تولید می شود در انواع نازک و ضخیم که هر کدام برای مصارف خاصی در نظر گرفته می شود.

ترکیب به کار رفته در ساخت نایلون شفافیت، انعطاف پذیری، نفوذپذیری و مقاومت نایلون را مشخص می کند. هر چقدر نایلون ها شفاف تر باشند می توان طرح های بهتری را روی نایلون ایجاد کرد و جذابیت بیشتری را به وجود آورد.

امروزه متخصصان  صنعتی و کارشناسان مواد غذایی یک هدف مشترک دارند و ان تولید انواع نایلون و پلاستیک هایی می باشد که صدمه و ضرر کمتری برای محیط زیست داشته باشند. 

نایلون بسته بندی قطعات خودرو در چه سایز هایی تولید می شود؟

نایلون های  بسته بندی  قطعات در سایز ها و ابعاد مختلف تولید می شوند.  بر اساس نیاز و طبق درخواست ها برای تمام قطعات خودرو نایلون تولید می شود. 

سایز نایلون بسته بندی به طور دقیق متناسب با قطعات تولیدی در نظر گرفته می شود و با توجه به مشخصات هر قطعه و ویژگی های ساختاری ان نوع خاصی از نایلون جهت بسته بندی استفاده می شود. 

تمام قطعات خودرو دارای مشخصات و ویژگی هایی می باشند که ساخت پوشش نایلونی برای انها بر اساس ان صورت می گیرد. کارخانه سازنده نایلون تمام این نکات را در نظر دارد و تمام این مراحل تحت نظر کارشناسان سنجیده و نظارت انجام می شود. 

یکی از فاکتور های مهم دیگر نوع ضخامت نایلون می باشد که می توان  پوشش دو لایه سه لایه و یا ضخیم تر را انتخاب کرد.

یک نوع نایلون تولید شده پر کاربرد نوع پفکی می باشد که در واقع فضایی را ایجاد می کند که قطعاتی که از شکنندگی برخوردارند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند در بستری نرم نگهداری می شوند. 

نایلون های ضخیم تر و مقاوم در صنعت خودرو سازی کاربرد بیشتر و متقاضی بیشتری دارند زیرا در اثر حمل و نقل قطعات به هیچ وجه آسیب نمی بینند و سالم به دست مشتری می رسند. 

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید