تولید بهترین شیرینگ خشک در تناژ بالا

تولید بهترین شیرینگ خشک در تناژ بالا، در کجا صورت می گیرد. پر واصح است که در کارخانه ها و نمایندگیهای مجاز. به طور حتم همه ی ما بسته بندی آب معدنی و انواع نوشیدنی ها را دیده ایم. این بسته بندی توسط دستگاهی به نام شیرینگ انجام می پذیرد که نایلونی را دور بسته های آب معدنی، نوشابه ها، و سایر نوشیدنی ها می پیچد که این کار دستگاه، با حرارت همراه است و باعث به هم چسبیدن محصولات می شود. معمولا دستگاه شیرینگ به چند صورت است، ۱-شیرینگ کابینی ۲-شیرینگ تونلی ۳-شیرینگ پلی اتیلن، و کاربرد آن بدین صورت است که نوار نقاله که مثلا آب معدنی روی آن قرار دارد به داخل کوره ی شیرینگ می رود و مقداری از نایلون شیرینگ دور محصول را می گیرد.

تولید بهترین شیرینگ خشک در تناژ بالا

دسته بندی نایلون های شیرینگ

دسته بندی نایلون های شیرینگ

دسته بندی نایلون های شیرینگ به این صورت است. نایلون شیرینگ تونلی، که از یک تا هشت رنگ در شرکتی معتبر تولید و بدون واسطه و مستقیم و به صورت عمده از کارخانه خریداری می گردد. به پلاستیکی که با حرارت تغییر شکل داده و موجبات بسته بندی محصول مورد نظر می گردد نایلون شیرینگ می گویند. بسته بندی با دستگاه شیرینگ به دو روش انجام می گیرد. روش اول، نایلون شیرینگ تونلی که کاملا با دستگاه انجام می شود و انسان هیچ دخالتی در آن ندارد. روش دوم بسته بندی، به وسیله ی سوشوارهای صنعتی انجام می پذیرد که برای نمونه های کوچکتر از این بسته بندی استفاده می گردد. نایلون شیرینگ در دو نوع یک لایه و دو لایه تولید می شود. قیمت مناسبی دارد.

کاربرد نایلون های شیرینگ در صنایع تولیدی

کاربرد نایلون شیرینگ در صنایع تولیدی بسیار زیاد و متنوع است. کاربرد دستگاه شیرینگ نیز زیاد است و میتوان به موارد زیر اشاره کرد. ۱-استفاده از این دستگاه مانع ورود رطوبت و نم به داخل محصول می شود. ۲-چون بسته بندی با شیرینگ واضح و شفاف است محصولات درون آن به خوبی قابل رویت هستند ۳-با این روش می توان محصولات بسیار زیادی را حمل و پخش کرد ۴-بیشتر محصولات بهداشتی، خوراکی ها و انواع شوینده ها به خاطر رعایت بهداشت، با نایلون شیرینگ پوشیده می شوند. دستگاه شیرینگ کابینی در بسته بندی صنایع غذایی به خصوص رستوران ها و هتل ها به کار می آید و عمل دوخت و بسته بندی را در یک مرحله انجام می دهد. شیرینگ تونلی نسبت به شیرینگ کابینی سرعت بالاتری دارد و در بنگاه های صنعتی به کار می رود و دیواره های آن برای جلوگیری از هدر رفتن گرما که لازمه ی این دستگاه است، از عایق پشم سنگ پوشیده شده است. در شیرینگ پلی اتیلن از نایلون هایی که مقاومت بسیار بالایی دارند استفاده می شود. مورد استفاده اش در بسته بندی های سنگین بطری های بزرگ آب معدنی، نوشابه خانواده و … است. مزیت یک نوع از شیرینگ ها، هدایت محصول به بیرون از کابین بعد از بسته بندی است، سرعت بالایی دارد و حرارت را تنظیم می کند. قیمت دستگاه شیرینگ را می توان از نمایندگیهای معتبر جویا شده و سوالات مربوطه را پرسید. در بسته بندی صنایع کوچکتر، نایلون با سایزهای مختلف تهیه گردد تا متناسب با کالای ما باشد. 

روش های نگهداری نایلون شیرینگ

روش های نگهداری نایلون شیرینگ

روش های نگهداری نایلون شیرینگ به دلیل سبکی و مقرون به صرفه بودن آن، زیاد سخت نیست. فقط این که از گرمای زیاد حفط شود تا خاصیت خود را حفظ نماید. سلفون شیرینگ شرایط بسیار مناسبی را برای نگهداری، بسته بندی، و حمل آسان به وجود آورده است. این محصوب به دلیل سبک بودن، قیمت بسیار مناسب، و راحت بودن جای ویژه ای در صنایع بسته بندی به خصوص بسته بندی قوطی ها، بطریها، کنسروها و جعبه های کوچک پیدا کرده است. در نگهداری نایلون ها با اشاره به مطالب قبل این که، از حرارت بسیار زیاد به دور باشد. به مرحله ای که برای نگهداری و محافطت از محصول تولید شده در انتقال دادن آن به بازار فروش انجام می پذیرد، بسته بندی می گویند. بسته بندی یک عامل مهم مورد نیاز برای حمل کالا، نگهداری در انبار و به فروش رساندن است. به جرات می توان گفت که بسته بندی شیرینگ، یک نوع بسته بندی آخر برای محصولات می باشد. به عنوان مثال، آب معدنی، نوشابه، در مرحله ی آخر شیرینگ می شوند، تا آماده ی حمل و نقل گردند. شیرینگ در زبان انگلیسی یعنی کوچک تر شدن. پس از بسته بندی محصولات مورد نظر به طریق شیرینگ، جمع و جورتر می شوند که راحت ترین راه حمل و نقل است. بسته بندی یک محصول، چگونگی حمل و نقل و قیمت محصول از اصول مهم بسته بندی است. برای نمونه، بسته بندی تجهیزات پزشکی، مواد شیمیایی، مواد غذایی خرده، بسته بندی محصولات فله ای، بسته بندی دارویی و..بسته بندی مواد غذایی مثل، آب و نوشابه با کیک ها و بیسکویت های مختلف تفاوت بسیار زیادی دارد.

مشاوره خرید انتخاب بهترین نایلون شیرینگ

مشاوره خرید انتخاب بهترین نایلون شیرینگ، می تواند سهم به سزایی در بسته بندی راحت و مطمئن و شکیل شدن محصول شیرینگ شده داشته باشد. خرید نایلون تبلیغاتی، می تواند محصول تولید شده ی ما را شکیل تر کند و سریع تر در بازار به فروش برسد. نایلون های تبلیغاتی به صورت تعدادی چاپ و تولید می شوند. همچنین در سایز های مختلف و کیلویی تولید می شود. قیمت نایلون های تبلیغاتی بستگی دارد به، سایز، ضخامت نایلون و نایلکس و وزن آن. هزینه چاپ تکرنگ آن کم، و چنانچه دو رنگ باشد قیمتی بیشتر دارد.نایلون های تبلیغاتی به صورت نایلون تبلیغاتی داروخانه، دسته دار، نایلون تبلیغاتی ارزان و گران ثبت سفارش می شوند. هر فروشگاهی می تواند به تولیدی نایلون تبلیغاتی مورد نظرش، سفارش های لازم را بدهد و همکاری های لازم را با یکدیگر داشته باشند. یکی از ملزومات بسته بندی، نایلون شیرینگ است که جنس آن پلاستیک و بسیار نازک است. با تغییر دما شکلش نیز تغییر می کند. تفاوت نایلکس، سلفون و نایلون، در مواد اولیه ی آن هاست. چنانچه برای بسته بندی به جای نایلون از سلفون استفاده کنیم، اجناس بسته بندی ما شفاف تر به نظر خواهند آمد و مشتری راحت تر انتخاب خود را خواهد کرد. در صنعت نایلون شیرینگ نیز، از فن آوری نانو استفاده شده است که، تولید این محصول را بسیار راحت آسان و مقرون به صرفه کرده است.  

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید