تولید نایلون بسته بندی ساندویچ در تمامی ابعاد

در برندسازی بسیار اهمیت دارد که از مواد و تجهیزاتی برای تولید محصولتان استفاده کنید که به صورت انحصاری به شما تعلق داشته باشد. به عنوان مثال ظروف استفاده شده یا انواع نایلون بسته بندی ساندویچ برای یک فست فود اهمیت زیادی دارد که حتما برند، طرح یا لوگوی تولید کننده محصول بر روی آن درج شده باشد. تولید نایلون بسته بندی ساندویچ در تمامی ابعاد

نایلون بسته بندی ساندویچ و انواع آن

نایلون بسته بندی ساندویچ و انواع آنساندویچ‌ها با نوع نان استفاده شده در آن‌ها ظاهر متفاوتی پیدا می‌کنند که می‌تواند شامل ساندویچ نیم متری، معمولی یا با نان‌های گرد باشد. برای بسته این ساندویچ ها به نایلون‌هایی با طول و عرض متفاوت نیاز خواهد بود. بسته بندی زمانی اهمیت فراوانی پیدا خواهد کرد که قصد ارسال محصولات به همراه پیک را داشته باشید. قاعدتا ساندویچی که بسته بندی مناسبی نداشته باشد نظر مشتری را جلب نخواهد کرد و وی را ترغیب به خرید دوباره نخواهد کرد. 
انواع نایلون‌ها با کیفیت‌های گوناگون برای بسته بندی استفاده می‌شود، حتی گاهی شاهد استفاده کاغذ در بسته بندی هستیم، اما نایلونی مورد نیاز است که استحکام مناسب و ابعاد پیش‌بینی شده دقیقی داشته باشد و مهم‌ترین امر، انتخاب کیفیت نایلون مناسب است؛ نایلونی که ضخامت کافی را دارا باشد و از مواد بازیافتی تولید نشده باشد.
همچنین پلاستیک مورد استفاده از آن، انعطاف پذیری مناسبی را دارا باشد. گاهی شاهد ترک خوردن نایلون یا جدا شدن لبه‌های آن از محل برش می‌باشیم، برای جلوگیری از آن و هدر رفتن سرمایه باید تولید کننده مناسبی را پیدا کنیم و اینکه آن تولیدکننده از دستگاه‌های مناسبی برای برش استفاده کند، مطمئن شویم. 

چاپ آماده بر روی نایلون بسته بندی ساندویچ چگونه انجام می شود؟

گسترش صنعت چاپ امکان چاپ را بر روی هر موادی امکان پذیر کرده است و عمل چاپ می‌تواند با کیفیت مثال زدنی بر روی محصولات گوناگون از کاغذ تا کیک تولد انجام گیرد. چاپ بر روی نایلون صنعتی گسترده بوده که تولید کنندگان توانایی انجام آن را با کیفیت بالا دارند. برای این کار چاپگر هایی مخصوص چاپ بر روی نایلون و با کیفیت چاپ بسیار بالا ساخته شده‌اند که امکان استفاده از آن‌ها برای چاپ با رنگ‌های گوناگون و طرح های مختلف محقق شده است. 
اولین گام برای چاپ بر روی نایلون این است که طرحتان را از قبل آماده کنید و به زبانی تبدیل کنید که دستگاه چاپ آن را بفهد. برای این کار باید از نرم افزار‌های طراحی و فتوشاپ موجود استفاده کنید؛ اگر تخصصی در این کار ندارید متخصصان این شغل، در بازار وجود دارند و از یاری آن‌ها بهره بگیرید. قبل از مراجعه به متخصص نیز می‌توانید از چاپ آماده نایلون استفاده کنید و هزینه‌های گزافی را به طراحان نپردازید. 
در گام بعدی باید از کیفیت نایلون تولیدی اطمینان حاصل فرمایید که آیا رنگ بر روی آن ثابت می‌ماند یا با کشیدن ساده دست روی آن رنگ از بین می‌رود. در این میان کیفیت رنگ نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد که در فرآند چاپ بر روی سطح پلاستیک ثابت بماند و از بین نرود. باید جاذبه مناسبی بین رنگ و نایلون ایجاد شود که این کار با حرارت دادن دستگاه صورت می‌گیرد. 
محصول نهایی، اگر رنگ استفاده شده را آزاد کند و از آن استفاده شود، رنگ در نهایت می‌تواند با ساندویچ ترکیب شده و باعث مسمومیت شود. بسیاری از شرکت‌ها به تولید اختصاصی نایلون برای شما اقدام به طراحی و تولید محصولی جدید می‌کنند. 

اهمیت کیفیت نایلون بسته بندی ساندویچ

اهمیت کیفیت نایلون بسته بندی ساندویچ هر روزه اخبار سرطان را از گوشه کنار دنیا می‌شنویم و همواره هشدار آگاه باش را از برنامه‌های پزشکی می‌شنویم. این بیماری کشنده در اثر عوامل گوناگونی ایجاد می‌شود که بسیاری از عوامل عمده آن اکتسابی بوده و ما آن را از محیط دریافت می‌کنیم.
از عواملی که می‌تواند به تشدید آن دامن بزند وجود پلاستیک‌ها و استفاده مداوم آن‌ها در زندگی روزمره است. از آن جا که این فرآورده‌ها در مجاورت گرما می‌توانند عواملی ایجادکنند که عملکرد آنتی اکسیدان‌ها را مختل کند، به این دلیل انتخاب کیفیت مناسب برای نایلون ساندویچ بسیار حائز اهمیت است؛ مخصوصا که اغلب ساندویچ‌ها گرم بوده و می‌تواند اثرات سوء بر سلامت گذارد. 
بسته بندی نه تنها در ساندویچ بلکه در همه محصولات مهم است و اغلب با پلاستیک انجام می‌شود. از آنجا که ارسال غذا با پیک جزء اهداف یک فست فود می‌باشد و سرو کردن در یک مکان خاص، صرفا مورد نظر نیست، باید از کیفیت بسته بندی اطمینان حاصل نمود. با بسته بندی مناسب است که امکان طی کردن مسیر‌های درون شهری فراهم می‌گردد و با تکان های متعدد، ساندویچ می‌تواند با ظاهری همانند لحظه تولید آماده سرو باشد.
به دلیل استفاده از نان‌هایی با طول نسبتا زیاد و امکان شکسته شدن نان یا پارگی آن، محتویات درون ساندویچ خارج شده و ظاهر نامناسب پیدا می‌کند. راه حل این موضوع تنها استفاده از بهترین نایلون برای ساندویچ است. 

تولید اختصاصی نایلون ساندویچ برای فست فود ها

با اقدام به خرید از یک تهیه غذای آماده متوجه خواهید شد که عرضه محصولات آن‌ها به گونه‌های مختلف خواهد بود. ممکن است ساندویچ با نایلونی درخشنده، کاغذ کاهی و یا نایلون‌های مخصوص بسته بندی ارائه شوند اما کدام یک از آن‌ها برای کسب و کار مفیدتر خواهد بود؟ طبق تحقیقات گسترده در سطح جهانی، تکرار شدن یک موضوع به صورت مداوم و طولانی مدت باعث جای‌گیری یک موضوع در ضمیر ناخودآگاه انسان می‌گردد. 
تثبیت شدن موضوعی در ضمیر ناخودآگاه باعث تمایل داشتن غیر‌ارادی به چیزی می‌شود. طبق تحقیقاتی که در سینمای آمریکا صورت گرفت و با اضافه کردن فریم‌هایی از عکس یک نوشابه خاص و پخش شدن آن در طول فیلم حاضران را مجاب کرد که پاز خروج از سالن اقدام به خریداری آن نوشابه خاص کنند.
در طی آزمایشی مشابه با اضافه کردن فریمی با عکس پاپ‌کرن حاضران پس از ترک سالن پاپ‌کرن خریداری کردند. این موضوع نشان می‌دهد تکرار یک موضوع و همچنین در معرض دید بودن برند شما می‌تواند نتیجه تضمینی در بالا رفتن فروش شما داشته باشد. 
یک اقدامی که می‌تواند منجر به فروش بالای شما گردد، استفاده از نایلونی است که به صورت اختصاصی برای محصول شما تولید شده باشد. این اقدام باعث می‌گردد با مشاهده نایلون بسته بندی و خوراکی، تلفیقی از حس‌های چشایی و بینایی در حافظه مشتریان نقش ببندد و با دیدن دوباره برند شما آن کیفیت تداعی شود و دوباره مشتری اقدام به خرید کند. 
برای تهیه‌ی نایلون بسته بندی ساندویچ با کیفیت بالا و چاپ اختصاصی، با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید