تولید و چاپ نایلون بسته بندی مرغ

نایلون بسته بندی مرغ  همواره با چاپی زیبا و با کیفیت می تواند نظر مشتری را جلب کرده و همچنین تنوع رنگ آن می تواند در بازار فروش تاثیر چشمگیری در افزایش خرید و سود دهی بیشتر کارخانه مربوطه در زمانی معین داشته باشد.

تولید و چاپ نایلون بسته بندی مرغ

انواع نایلون های بسته بندی موجود در بازار

انواع نایلون های بسته بندی موجود در بازارتمام کارخانه جات و مراکز تولیدی نظیر فروشگاه ها، محصولات آماده غذایی و … جهت ارائه بهداشتی محصولات خود به انواع نایلون بسته بندی نیازمند هستند.

نایلون ها در مصارف کاربردهای بی شماری دارند و می توانند در انواع: رولی، پاکتی، شفاف یا رنگی تولید شوند، نایلون ها باید دوخت مناسبی داشته و نیازمند استحکام بالایی در برابر ضربه هستند، همچنین کشش بالای آنها هم باید در خط تولید مدنظر باشد.

همان طور که می دانید امروزه بیشتر واحدهای تولیدی از نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند، کسانی که در خط تولید مشغول به فعالیت می باشند از مزایای آن باخبر بوده و مورد استفاده مداوم آن ها می باشد.

از دیگر فواید این نایلون ها می توان به بحث تبلیغات، زیبایی چاپ و طراحی آنها اشاره کرد که می تواند برای تولید کنندها بسیار مهم باشد، هر کارخانه ای که مواد غذایی تولید می کند، مستلزم یک نایلون بسته بندی با چاپ و طرح منحصر به فرد و همیشگی می باشد که موجب شناخت بیشتر مردم از آن می شود.

انواع مختلف محصولات با لمینت های متفاوت و پلی اتلین بسته بندی می شوند که دلیل اصلی آن را  می توان جلوگیری از تماس یافتن محصول با چاپ مورد نظر دانست.

می دانید که چاپ، زیبایی محصول را و لمینت، مقاوم شدن آن را در خط تولید بدنبال دارد، دلیل دیگر آن را می توان جلوگیری از باکتری های موجود در اطراف فضای بسته محصول با پر شدن لایه های پلی اتلین دانست.

 برای بسته بندی انواع مواد غذایی از سلفون ترس استفاده می شود که خود دارای انواع مختلفی می باشد که عبارتند از:

۱.فیلمopp
این نوع قابلیت چاپ پذیری بالایی دارد، دارای سطحی صاف و یکدست می باشد و از آن برای بسته بندی محصولاتی که مقاومت کمتری را نیاز دارند استفاده می شود.

۲. فیلمcpp
این نوع قابلیت و شفافیت بالایی را دارد و از نوع اولی به نسبت کمی نرمتر می باشد از دیگر مصارف این نایلون ها، استفاده آنها در بسته بندی حبوبات می باشد زیرا با این روش، مصرف کننده می تواند محتوای آنرا دیده و برای خریدی بهتر تاریخ انقضا را مشاهده کند.

منظور از نایلون بسته بندی مرغ چیست ؟

نایلون بسته بندی مرغ از جمله محصولات پلی اتلینی می باشد که تفاوت ناچیزی با دیگر نایلون های عادی در خط تولید دارد که با چاپی با کیفیت و رنگ بندی متنوع هم در معرفی و شناخت کارخانه مورد نظر به مردم نقشی اساسی دارد و هم می تواند نظر مشتری را جلب کرده و سود دهی بیشتری را به دنبال داشته باشد.

این نایلون ها به صورت ۳ لایه در ضخامت های متفاوت تولید می شود، که باتوجه به سفارش مشتری می توان مدل درخواستی را تولید کرد لازم به ذکر است که این گونه سفارشات بیشتر در ضخامت های نازک ۳ لایه انجام می شوند.

نایلونی که به طور مستقیم با مواد غذایی در ارتباط است را نایلون فود گری یا بهداشتی می نامند که بهداشتی بودن این نوع نایلون ها در تولیدی های مرغ اهمیت فراوانی دارد.

کیفیت چاپ و طراحی مناسب می تواند تاثیر بسزایی در افزایش فروش مستقیم داشته باشد زیرا مصرف کننده با نوع طراحی و چاپ، محصولتان را شناسایی کرده و در محبوبیت اسم برند یا کارخانه شما تاثیر بسیار چشمگیری خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که برای خرید همواره باید کارخانه های با تولید بالا، بدون واسطه و فروش مستقیم را انتخاب کنید زیرا این کارخانه ها مواد سفارشی را با نازل ترین قیمت و کیفیت بالایی به شما تحویل می دهند.

 بسته بندی نایلون مرغی به دلیل نازک بودن، زیبایی چاپ و همچنین رنگ های مختلف بکار برده در آن می تواند جلوه خاصی به محصول تولیدی ما بخشیده و سود دهی ما بعد از استفاده از این روند به وضوح بیشتر می شود.

از مزیت نازک بودن این نایلون ها می توان به دیدن کامل محتوای داخل آن و تصمیم گیری بهتر مشتری در خرید اشاره داشت، هر چه فشردگی در این گونه نایلون ها افزایش پیدا کند، طول آنها نیز کاهش پیدا کرده بنابراین هدایتگر دستگاه باید به طول و عرض محصول دقت کرده تا متناسب با محصول، نایلون هم در ابعاد خاصی عرضه شود.

بررسی انواع نایلون های بسته بندی مرغ و نوع چاپ آن ها

بررسی انواع نایلون های بسته بندی مرغ و نوع چاپ آن هاتولیدی های خصوصی مرغ برای بسته بندی محصولات خود از نایلون های چاپ دار با طراحی های متفاوت استفاده می کنند و می دانند که در جذب مشتری و فروش بیشتر تاثیر خارق العاده ای دارد.

 تولیدی های دولتی همواره از رنگ آبی استفاده می کنند یا به عبارتی، چاپ تک رنگ ساده  مورد توجه آنها است، نایلون های بسته بندی مرغ اصولا دو رنگ هستند که این می تواند دو دلیل داشته باشد که عبارتند از: اینکه نایلون از ابتدا بصورت دو رنگ تولید شده باشد و دیگری اینکه نایلون بصورت یک رنگ تولید شده و سپس چاپ گردیده است.

کارخانه جات تولید کننده چاپ نایلون بسته بندی نمی توانند همزمان مواد اولیه ای با دو رنگ متفاوت را یک سیلندر ماردون اکسترود کنند از این رو می توان گفت، دستگاهی که نایلون دو رنگ تولید می کند مجهز به دو واحد تزریق می باشد که شامل سیلندر ماردون، موتور، گیربکس و سایر تجهیزات دیگر می باشند.

قالب دستگاه تولید نایلون دو رنگ در مقایسه با قالب دستگاه های یک رنگ، تفاوت بسیاری دارد و قیمت این نوع دستگاها نیز بیشتز از دستگاه تولید کننده یک رنگ می باشد.

 در تولید این نایلون ها بعضی از آنها توسط دستگاه تولید نایلون رنگی ساخته شده اند و بعضی دیگر ابتدا به صورت یک رنگ تولید شده و سپس چاپ خورده می شوند که تفاوت این نایلون های تولید شده در مقایسه با چاپ دو رنگ مشخص می باشد.

مراحل تولید نایلون بسته بندی مرغ

برای تولید نایلون بسته بندی همواره ۶ ماشین در خط تولید بکار گرفته می شود که عبارتند از: دستگاه تولید کننده نایلون، دستگاه متناسب برای چاپ، دستگاه دوخت نایلون ها، پمپ باد، میکسر مواد اولیه، و در نهایت دستگاه کندر.

تهیه نایلون مرغی در خط تولید مستلزم استفاده از یک دستگاه تولید رول نایلون و یک دستگاه دوخت می باشد که سرعت کار دستگاه های تولید به نسبت دستگاه های دوخت کمتر می باشد و برای افزایش سود آوری بهتر است که دستگاه تولید را خریداری کرد و آنرا در کنار دستگاه دوخت نایلون بکار گرفت.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید