تولید پلاستیک تبلیغاتی باکیفیت عالی

امروزه جایگاه پلاستیک های تبلیغاتی در حوزه بازاریابی و فروش بسیار ارتقا پیدا کرده و منجر به کاربرد بیش از پیش این محصولات توسط شرکت ها و برندهای معتبر شده است. در واقع برندهای بنام و مطرحی که در حوزه های مختلف فعالیت دارند؛ با استفاده از این پلاستیک ها به تبلیغات در مورد خدمات خود پرداخته و از این طریق مشتریان بیشتری را جذب می سازند. حال اهمیت زیاد این محصول که منجر به دیده شدن بهتر برندها می شود؛ باعث شده تا تولید پلاستیک تبلیغاتی با کیفیت عالی توسط مراکز تولیدی برتر با روندی پرسرعت انجام پذیرد.

تولید پلاستیک تبلیغاتی باکیفیت عالی

پلاستیک تبلیغاتی چیست و دلیل استفاده از آن

پلاستیک تبلیغاتی چیست و دلیل استفاده از آندر پاسخ به این سوال که پلاستیک‌تبلیغاتی چیست؟ اینطور می توان توضیح داد که این پلاستیک ها به عنوان ابزاری برای شناسانده شدن بیشتر برندها و شرکت هایی هستند که نیاز به تبلیغاتی بیشتر برای جذب مخاطبانی بالاتر دارند.
این پلاستیک ها از قابلیت چاپ و طراحی برخوردار بوده و در عصر مدرن به عنوان یکی از جدیدترین ابزارهای تبلیغات شناخته شده اند.
در حقیقت پلاستیک های تبلیغاتی که امکان چاپ لوگوهای رنگی و جذاب و نوشته های مختلف با اندازه های کوچک تا بزرگ روی آن ها وجود دارد؛ به صاحبان تمامی این مشاغل، امکان معروفیت بیشتر توسط تبلیغات بهتر را خواهند داد:

 • شرکت های تجاری
 • شرکت های خدماتی
 • رستوران ها
 • مجتمع های اقامتی و تفریحی
 • فروشگاه های پوشاک
 • فروشگاه های مواد غذایی
 • بانک ها و موسسات مالی
 • و …

قابل ذکر است که برای بازخورد بهتر و بیشتر از این محصول می توان از پلاستیک های باکیفیت و مرغوب بهره برد که هم امکان چاپ بهتر روی آن ها وجود داشته و هم منجر به کاربرد چند باره‌ی آن ها توسط هر یک از کاربران می شود.
در نتیجه برندی که روی پلاستیک چاپ شده است؛ در ذهن مخاطبان بیشتر جای گرفته و در نهایت تاثیر بیشتری را در جذب آن ها خواهد داشت.

پس با همه‌ی توضیحاتی که تا به اینجا داده شد؛ دلیل استفاده از این پلاستیک ها را هم دریافتید و متوجه شدید که یکی از لازمه های اساسی برندسازی در دنیای امروز، پلاستیک‌ تبلیغاتی است که البته به دنبال خود چنین مزیت هایی را دارد:

 • از روش های بسیار کم هزینه تبلیغاتی است که مشتریان را به راحتی اقناع می سازد.
 • این پلاستیک ها از دوام و عمر بالایی برخوردار بوده و بنابراین تا مدت های مدید با استفاده از آن ها، نام برندی که روی آن چاپ شده است؛ در ذهن مخاطب مرور می شود.

مدل های مختلف پلاستیک تبلیغاتی

همانطور که گفته شد پلاستیک های تبلیغاتی به افرادی که در مشاغل و حوزه های مختلف، مشغول به فعالیت هستند؛ فرصت کافی برای برند شدن را می دهند.
علت مورد توجه قرار گرفتن این پلاستیک ها از بین سایر ابزارهای تبلیغاتی، این است که برای آن، افراد متحمل پرداخت هزینه کمتری شده و در عین حال همیشه و همه جا در چشم می باشند.
حسن پلاستیک های تبلیغاتی در این است که نوشته ها و لوگوهای چاپ شده روی آن ها همچنان ثابت مانده و به هیچ وجه کمرنگ یا نامعلوم نخواهند بود که البته ذکر این نکته ضروری است که این موضوع در مورد پلاستیک های با کیفیت صدق می کند.

به علاوه می توان از کابردهای بسیار مهم و رایج از پلاستیک های تبلیغاتی اشاره کرد که در قسمت زیر به آن ها پرداخته ایم:

 • از این پلاستیک ها، به منظور حمل و نگهداری انواع پوشاک، قطعات مختلف، ساعت و … بهره می برند.
 • وسیله ای مناسب جهت حمل و بسته بندی هدیه های تبلیغاتی مانند لوح تقدیر، کتاب، سر رسید و … می باشد.

همچنین اگر بخواهیم به انواع مدل پلاستیک تبلیغاتی اشاره کنیم؛ شامل موارد زیر خواهند شد:

 • پلاستیک‌تبلیغاتی دسته موزی
 • پلاستیک‌تبلیغاتی دسته رکابی

تفاوت پلاستیک نو و کهنه

تفاوت پلاستیک نو و کهنهپلاستیک های موجود در حیطه فروش و مصرف، شامل دو نوع کلی می شوند که این دو عبارتند از:

 • پلاستیک نو
 • پلاستیک کهنه

شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که تفاوت این دو پلاستیک در چیست و یا از چه جهاتی با هم فرق دارند؟
منظور از پلاستیک های نو، پلاستیک هایی هستند که با تکیه بر مواد اولیه درجه یک که حاوی بهترین کیفیت می باشند؛ تولید گشته که البته هزینه تولید بیشتری نیز صرف آن ها شده است.
پلاستیک های کهنه را نیز از مواد اولیه درجه دو و درجه سه تولید کرده که طبعاً منجر به بروز ویژگی ها و مشخصات معمولی تری در این محصولات شده است.

گفتنی است که پلاستیک های کهنه از نوع پلاستیک های ضایعاتی به شمار آمده و کاربرد آن ها هم با توجه به مشخصه ای که به همراه دارند؛ عمدتاً به صورت پلاستیک زباله می باشد.
اما پلاستیک های نو را با توجه به مشخصات بسیار ممتاز و خوبی که در آن ها وجود دارد؛ برای امور مهم تر مانند تبلیغات یا بسته بندی استفاده کرده و کارایی های لازم را از آن ها به عمل می آورند.

البته تفاوت دیگر این دو پلاستیک را می توان از حیث قیمت نیز دانست؛ به این صورت که پلاستیک های کهنه که گاهاً به سفارش مشتریان تولید می شوند؛ دارای قیمتی بسیار پایین تر از نرخ پلاستیک های نو می باشند که این امر دور از انتظار نیست.

تولید اختصاصی پلاستیک تبلیغاتی در حجم بالا

در حال حاضر تولید پلاستیک در کشور با توجه به اهمیت و کاربرد بسزای این محصول در حوزه های مختلف با رواجی بیشتر از گذشته صورت گرفته و منجر به تولید محصولاتی جدیدتر و کارآمدتر مانند پلاستیک‌تبلیغاتی گشته است.
شما هر فروشگاه و هر شرکت معتبری را که سراغ داشته باشید؛ به افزایش درجه اعتبار خود با استفاده از تبلیغ های رنگارنگ و وسوسه کننده روی این پلاستیک ها پرداخته و به همین دلیل امروز در ذهن شما به عنوان برند معتبر و بسیار شناخته شده، جای گرفته اند.

پس از همین جا می توان پی برد که تا تبلیغات و ابزاری برای آن مانند پلاستیک‌تبلیغاتی وجود نداشته باشد؛ نمی توان به اعتباری که باید، دست پیدا کرد.
همه‌ی این مسائل در کنار هم باعث شده اند تا روند تولید انواعی از پلاستیک های تبلیغاتی با روندی پر سرعت تر نسبت به قبل صورت گرفته و تولیدکنندگان را به تولید اختصاصی این محصول در حجم بالا سوق دهد.

اما پلاستیک های مورد نظر که در روند تولید توسط تولید کنندگان متخصص قرار گرفته اند؛ نمونه های متنوعی را در بر می گیرند که به آن ها در گزینه های زیر اشاره کرده ایم:

 • پلاستیک تک رنگ تبلیغاتی
 • پلاستیک با رنگ های ترکیبی یا چند رنگ
 • پلاستیک با لوگوی تجاری
 • پلاستیک با چاپ تصویر و نوشته
جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید