تولید پلاستیک زباله رولی در تناژ بالا

پلاستیک زباله رولی یکی از متداول ترین نوع پلاستیک هایی است که در بازار فروش بسیار پرتقاضا واقع شده است. امتیاز بارز این پلاستیک های زباله را می توان در پرفراژ بودن آن ها دانست که باعث شده تا بتوان آن ها را خیلی راحت جدا نمود و مورد استفاده قرار داد. در حال حاضر این پلاستیک ها مورد درخواست از سوی رستوران ها، منازل، مراکز صنعتی، مراکز آموزشی و غیره واقع شده و در سه سایز کلی کوچک، متوسط و بزرگ موجود می باشند. همچنین جنس مقام این پلاستیک ها باعث شده تا به هیچ عنوان زباله‌های تر و خیس از آن چکه نکنند. قابل ذکر است که تولید انواعی از پلاستیک‌زباله رولی در تناژ بالا و توسط واحدهای برتر تولیدی انجام گرفته و پلاستیک‌های باکیفیتی را در دسترس عموم قرار داده است.تولید پلاستیک زباله رولی در تناژ بالا

انواع پلاستیک زباله موجود در بازار

انواع پلاستیک زباله موجود در بازار اهمیت و کاربرد بسیار بالای پلاستیک زباله که به عنوان کیسه زباله نیز شناخته شده است؛ بر هیچ کس پوشیده نبوده و همه افراد را خواسته یا ناخواسته به طرف مصرف این محصول سوق داده است.
تمامی محصولات غذایی ای که روزانه مورد استفاده قرار می دهید؛ تمامی اجناسی که خریداری می کنید و حاوی کاغذ یا مقوا و … هستند؛ همه‌ی محصولات یکبار مصرفی که قابلیت استفاده کم را به همراه دارند؛ بعد از استفاده مفید، تبدیل به زباله شده و نیازمند دفع می باشند.
چرا که باقی ماندن این زباله ها در محل زندگی یا هر جای دیگری، جز آثار بد و کثیف، پیامدهای دیگری را به دنبال نداشته و زندگی را سخت خواهند کرد.
پس برای دفع و جمع آوری آن ها به پلاستیک زباله می توان پناه برد و آلودگی را به تمیزی و زندگی سخت را به زندگی راحت مبدل ساخت.

موضوع دیگری که ذکر آن دارای اهمیت می باشد؛ انواع پلاستیک زباله موجود در بازار است که هر یک دارای نقشی موثر و سازنده بوده و مهم ترین نتیجه‌ی بکارگیری آن ها، دور کردن انواع زباله از محل اطراف که منبع کثیفی و بیماری اند؛ می باشد.
حالا اگر بخواهیم انواع این محصول بسیار کاربردی و مهم را به تفکیک نام ببریم؛ شامل موارد زیر خواهند شد:

 • پلاستیک زباله‌رولی یا لندنی
 • پلاستیک زباله ساده یا بازیافتی که از نوع پلاستیک های چاپی محسوب می شوند.
 • پلاستیک زباله صادراتی که حاوی بهترین کیفیت و ضخامت بوده و در بازارهای جهانی مورد توجه قرار گرفته است.
 • پلاستیک زباله فله یا کیلویی
 • پلاستیک زباله برگه ای
 • و …

بهترین نوع پلاستیک زباله برای مصارف خانگی

اگر بخواهیم یکی از بهترین نوع پلاستیک زباله که هم برای مصارف خانگی بسیار پر اهمیت ظاهر شده و هم مورد استفاده در محیط های عمومی دیگر واقع می شود اشاره کنیم؛ می توان پلاستیک‌زباله رولی را نام برد.
این نوع پلاستیک، با وجود به همراه داشتن این شاخصه های مثبت است که توانسته به عنوان بهترین نوع پلاستیک زباله شناخته شود:

 • از قابلیت کشسانی بسیار خوبی برخوردار بوده و به همین دلیل می توان زباله های با حجم بالا را به راحتی در آن جای داد.
 • همچنین به دلیل استفاده از مواد درجه یک در ساختارش، بهترین جنس از آنش شده که منجر به مقاومت بی نظیر این محصول نیز گشته است.
 • بنابراین نه به این راحتی ها پاره شده و نه سوراخ می شود که با خیال راحت می توان انواع زباله را به درون آن ریخت و حمل نمود.
 • از تنوع رنگبندی بسیار خوبی برخوردار بوده که می توان از آن به آسانی برای جداسازی هر یک از زباله ها استفاده نمود.
 • جنس لطیفی در این پلاستیک وجود دارد که قابلیت گره زدن راحت و عدم نشت مواد پسماند را به آن بخشیده است.
 • انتهای موجود در این پلاستیک به گونه ای است که کاملاً به سطل زباله کیپ شده و به راحتی در آن جای می گیرد.
 • از همه مهم تر اینکه با وجود همه‌ی این امتیازات، با قیمت واقعاً مناسبی همراه بوده و که خرید عمده آن را به خوبی برای خریداران گرامی میسر کرده است.

عوامل موثر بر کیفیت و استحکام پلاستیک زباله

عوامل موثر بر کیفیت و استحکام پلاستیک زبالهپلاستیک های زباله به مانند دیگر محصولات موجود در حیطه مصرف، از بحث درجه بندی کیفیت مبرا نبوده و بر همین حسب می توانپلاستیک هایی با درجه کیفیت بسیار بالا تا کیفیت پایین را در آن ها دید.
در این میان پلاستیک هایی که حاوی کیفیت بیشتری هستند؛ بالطبع دارای کارایی بهتری بوده و از این مشخصات برجسته، بهره‌ی بیشتری را برده اند:

 • کاملا‌ً بهداشتی
 • بسیار محکم
 • بدون نشتی

اما اگر بخواهیم عوامل موثر بر کیفیت و استحکام پلاستیک زباله را مورد بررسی قرار دهیم؛ باید گفت که نوع مواد اولیه بکار رفته در این محصول است که می تواند تعیین کننده فاکتورهای مورد نظر باشد.
برای مثال هر چقدر از مواد اولیه مرغوب تر و درجه یک تری جهت تولید انواع پلاستیک زباله استفاده نمایند؛ بر درجه کیفیت و استحکام آن افزوده شده و پلاستیکی بهتر را پیش رو قرار خواهد داد.
گفتنی است که علاوه بر مواد اولیه عالی، از دستگاه های بروز و پیشرفته نیز برای ساخت پلاستیک زباله های برتر بهره برده و این مورد را هم می توان به گروه عوامل موثر بر این قضیه اضافه کرد.

مراحل تولیدی پلاستیک زباله در کارخانه ها

در خصوص تولید انواع پلاستیک زباله باید گفت که برای ساخت آن ها به یک سری تجهیزات و ماشین آلات خاص نیاز است که برخی از آن ها را می توان شامل دستگاه تولید پلاستیک زباله، دستگاه آسیاب پلاستیک، کمپرسور هوا و غیره دانست.
تمامی این تجهیزات مجهز به آخرین امکانات بوده و روند تولید انواع‌پ لاستیک زباله توسط آن ها، به سریع ترین شکل ممکن صورت گرفته و منجر به تولید این محصولات با تناژ بالا خواهد شد.
حال جدای از این موضوع، اگر مایل به آشنایی با مراحل تولید پلاستیک زباله در هر یک از کارخانه های تولیدی می باشید؛ بهتر است گزینه های زیر را دنبال نمایید:

 1. در گام اول، مواد اولیه جهت تولید پلاستیک زباله را داخل دستگاه اکسترودر ذوب می کنند.
 2. در مرحله دوم، مذاب حاصل شده از دستگاه قالب می گذرد.
 3. با دمیدن هوا به داخل لوله دستگاه، پلاستیک ها سر گشته و دیگر به هم نخواهند چسبید.
 4. مرحله بعدی، مرحله برش پلاستیک ها می باشد.
 5. بعد از آن، عملیات دوخت روی پلاستیک های مورد نظر انجام می گیرد.
 6. مرحله نهایی نیز مربوط به بسته بندی پلاستیک های تولید شده می شود.

قابل ذکر است که تمامی این مراحل در همه کارخانجات یکسان بوده و فقط میزان کیفیت مواد اولیه و تجهیزاتی که برای تولید این محصول به کار برده می شوند؛ ممکن است با هم تفاوت داشته باشند.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید