تولید کننده نایلون های بسته بندی پنیر

نایلون های بسته بندی هر یک اقلام خاصی را درون خود جای داده که برخی از این اقلام، خوراکی و بعضی دیگر غیر خوراکی اند. اما از جمله اقلام و محصولات غذایی که درون این نایلون ها جای گرفته است؛ پنیر پیتزاست. نایلون بسته بندی پنیر پیتزا یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بسته بندی نسبت به ظروفی است که این مواد را در خود جای داده اند. ضمن به صرفه بودن، پنیر پیتزا درون این نایلون ها به شکلی بهتر نگهداری شده و طعم و مزه خود را تا زمان مصرف حفظ خواهد کرد. قابل ذکر است که تولیدکنندگان برتر نایلون مذکور، دو اصل مقاومت و کیفیت را برای آن در نظر گرفته و بدین ترتیب نایلونی مناسب را عرضه نموده اند.تولید کننده نایلون های بسته بندی پنیر

آشنایی با انواع نایلون های بسته بندی پنیر

آشنایی با انواع نایلون های بسته بندی پنیرنایلون بسته بندی مواد غذایی از جمله نایلون بسته‌بندی پنیر، نقش مهمی را از همه ابعاد ایفا کرده و انتخاب یک نایلون مناسب برای این محصول، می تواند تاثیرات چشمگیری را به همراه داشته باشد که برخی از آن ها را در قسمت زیر نام برده ایم:

 • کارخانجاتی که به تولید پنیر پیتزا با برندی تقریباً ناشناس مشغول به فعالیت هستند؛ با استفاده از نایلونی بسیار باکیفیت و شفاف که قابلیت چاپ پذیری بسیار بالایی را هم داشته باشد؛ می توانند طراحی جذاب و چشمگیرتری را برای تبلیغات پربازده محصول خود انجام دهند.
 • یعنی اگر نایلونی که برای بسته بندی پنیر در نظر گرفته شده؛ آنطور که باید از کیفیت چاپ بالا برخوردار نباشد؛ بی شک کاهش بازدهی و مشتریان را در پی خواهد داشت.
 • به علاوه استفاده از نوع جدید نایلون های بسته بندی به نام نایلون سبز برای این محصول، قادر به حفظ و نگهداری بلندمدت پنیر پیتزا بوده و در نتیجه از ورود رطوبت به آن و فساد زودهنگام جلوگیری می کند.
 • ضمن اینکه این نایلون ها برخلاف سایر نایلون های مصرفی تجزیه پذیر بوده و در نتیجه محصولی سازگار با محیط زیست می باشند.

حالا که با مزیت ها و اثرات حاصل از استفاده‌ی یک نایلون مناسب برای بسته بندی محصول خود یعنی پنیر پیتزا آشنا شدید؛ بهتر است انواع نایلون بسته بندی‌پنیر را هم برایتان برشمریم که عبارتند از:

 1. نایلون های شفاف که فاقد ویژگی چاپ پذیری هستند.
 2. نایلون های بسته بندی چاپی که با وجود چاپ و طراحی های متنوع روی آن ها، بی شک می توان آمار فروش محصول را خیلی بالاتر برد.

نایلون های بسته بندی پنیر باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

در این بخش می خواهیم به ویژگی نایلون هایی که برای بسته بندی پنیر خوراکی اعم از پنیر پیتزا مورد استفاده قرار می گیرند بپردازیم و به این سوال پاسخ دهیم که نایلون بسته بندی پنیر باید چه ویژگی یا مشخصاتی را به همراه داشته باشد؟
برای آشنایی با پاسخ این سوالات، تقاضا داریم که موارد زیر را دنبال نمایید:

 • اولین ویژگی موجود در این نایلون ها این است که استحکامی عالی در برابر عوامل بیرونی را داشته و به این راحتی پاره یا سوراخ نمی شوند.
 • در نتیجه‌ی کاربرد چنین نایلونی، تازگی مواد غذایی کاملاً حفظ شده و طعم و کیفیت آن را همواره در سطح ثابتی نگه می دارد.
 • مشخصه لازم دیگر در این نایلون ها این است که قابلیت چاپ و رنگپذیری حتی تا ۸ رنگ را هم دارا می باشند.
 • جنس نایلون بسته بندی مورد نظر از متالایز لمینیت شده است.
 • بخشی از نایلون بسته بندی‌پنیر شفاف و بخشی دیگر هم دارای چاپ های مختلفی است که قسمت شفاف آن، اجازه دیده شدن محتوی درون را به مشتری خواهد داد.
 • ویژگی یا مشخصه دیگر این نایلون ها باید این باشد که ضخامت کافی را به همراه داشته باشند.
 • در این صورت نه رطوبت و نه هیچ عامل مزاحم دیگری که ممکن است شکل و کیفیت پنیر را در معرض تهدید قرار دهند؛ به داخل نایلون راه نخواهند یافت.

علل برتری نایلون بسته بندی نسبت به ظروف بسته بندی

علل برتری نایلون بسته بندی نسبت به ظروف بسته بندیبرای بسته بندی انواع محصولات غذایی از جمله پنیر، از ظرف بسته بندی و همینطور نایلون بسته بندی بهره می برند.
حالا سوالی که به وجود می آید؛ این است که علل برتری نایلون بسته بندی نسبت به ظروف بسته بندی در چیست یا اصلاً چرا برخی از کارخانجات، از نایلون به جای ظرف استفاده می کنند؟
در پاسخ می توان از گزینه های زیر کمک گرفت:

 • اولین عاملی که باعث برتری نایلون بسته بندی و ترجیح آن به ظروف شده است؛ این است که این محصول، در بردارنده هزینه بسیار کمتری برای تولیدکنندگان می باشد.
 • دوم اینکه نایلون از آن گروه از مواد پلیمری است که پیشگیری عالی را از نفوذ گاز و رطوبت به داخل بسته بندی کرده که این ویژگی در ظرف بسته بندی وجود ندارد.
 • دلیل بعدی ارجحیت این محصول نسبت به ظرف بسته بندی را می توان در این دانست که نایلون بسته بندی دارای انعطاف پذیری بیشتری است.
 • بنابراین محصول با حجم بیشتری را می توان در آن جای داد.
 • ظروف بسته بندی از حساسیت بیشتری برخوردار بوده و اگر به درستی حمل و نقل نشوند؛ ممکن است له شده یا دچار اشکال کلی در شکل ظاهری شوند.
 • اما این ویژگی در نایلون وجود نداشته و در معرض تهدیدات کمتری از این جهت قرار دارد.

تولید نایلون های بسته بندی در تمامی ابعاد

تولید کنندگانی که حوزه فعالیتشان، تولید نایلون بسته بندی می باشد؛ این محصول را در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و عرضه کرده اند.
ابعاد نایلون می تواند تاثیری عالی را در تبلیغات یک محصول به همراه داشته باشد؛ یعنی هرچقدر که نایلون از ابعاد بزرگتری بهره مند باشد؛ امکان ترغیب مشتریان به محصول مورد نظر بیشتر خواهد شد.
در عوض این تاثیر در نایلون های با ابعاد کوچک کمتر وجود دارد.

برای مثال پنیرهایی که درون نایلون های با ابعاد بزرگ تر موجود می باشند؛ بیشتر در چشم مشتریان بوده و درصد خرید آن ها نسبت به پنیرهایی که در نایلون های کوچک تر وجود دارند؛ خیلی بیشتر خواهد بود.
پس این موضوع نشان می دهد که ابعاد نایلون می تواند دارای چه تاثیرات و بازخوردهایی باشد که اگر تولیدکنندگان آن را در نظر بگیرند؛ روند فروش بهتری از محصول خود را مشاهده خواهند کرد.

غیر از ابعاد، می توان از متفاوت بودن میزان ضخامت نایلون های بسته بندی گفت که با توجه به محتویان درون آن و اینکه از چه میزان حساسیتی برخوردار باشند؛ ضخامت های کم تا زیاد را شامل شده اند.
برای نمونه محصولی مانند پنیر خوراکی که در معرض رطوبت، دچار تغییر رنگ و مرغوبیت خواهد شد؛ بهتر است در نایلون هایی ضخیم تر جای گرفته که محافظتی بهتر هم از آن به عمل آید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید