جدیدترین قیمت انواع پلاستیک تبلیغاتی در بازار

پلاستیک‌ها سراسر زندگیمان را فرا گرفته اند. تصور زندگی بدون مواد پلاستیکی امکان پذیر نمی‌باشد. از پلاستیک‌ها برای تولید انواع پلاستیک تبلیغاتی، ظروف یکبار مصرف و … استفاده می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی انواع پلاستیک‌ها بپردازیم. 

جدیدترین قیمت انواع پلاستیک تبلیغاتی در بازار

آشنایی با انواع پلاستیک تبلیغاتی و رنگبندی آن ها

آشنایی با انواع پلاستیک تبلیغاتی و رنگبندی آن هاپلاستیک‌ها به دلیل وزن کم و قیمت ارزان برای استفاده در تبلیغات بسیار مناسب هستند. گستره‌ی تبلیغات با انواع پلاستیک و نایلون بسیار وسیع بوده که از نایلون کوچک تا انواع بنر با مساحت گسترده متغیر است. تمامی سرمایه اولیه برای شروع یک کسب و کار را نمی‌توان صرفا برای تبلیغات صرف کرد. از این رو باید با هزینه کمتر، تبلیغاتی گسترده را انجام داد که علاوه بر آگاهی سازی عمومی، تمام سرمایه اولیه از بین نرود و بتوان در صورت لزوم برای توسعه بیشتر کسب و کار سرمایه کافی وجود داشته باشد.  

تبلیغات به صورت متنوع انجام می‌گیرد که می‌توان به بیلبوردهای بزرگ و عروسک‌ها اشاره کرد، وظیفه ما در این مقاله افزایش آگاهی شما درباره پلاستیک های تبلیغاتی است، ما هم دامنه مطالبمان کاهش می‌دهیم تا از موضوع اصلی منحرف نشویم. پلاستیک‌های تبلیغاتی را در سرتاسر شهر می‌بینیم. این پلاستیک‌ها به شکل‌های بنر، چسب، کیسه پلاستیکی و. .. مشاهده می‌کنیم. 
کیفیت پلاستیک تبلیغاتی با توجه به هدف ما تغییر پذیر است. مساحت‌های های استفاده شده و جنس پلاستیک در کیفیت نهایی بسیار تاثیر گذار است؛ پلاستیک‌های تبلیغاتی می‌توانند صرفا پلاستیک باشند یا به همراه آن‌ها الیاف نیز به کار رود که هر کدام به تولید شدن نوعی تبلیغات خاص منجر می‌شوند، برای مثال پلاستیکی که در آن الیاف به کار رفته را می‌توان برای تولید بنر تبلیغاتی به کار برد و از پلاستیکی که افزودنی دیگری ندارد برای کیسه‌های پلاستیکی موجود در فروشگاه‌ها بهره برد. 

اهمیت کیفیت پلاستیک تبلیغاتی در فروش محصول

پلاستیک‌ها، از ویژگی‌های جذابی بهره می‌برند، از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به طول عمر بالای آن‌ها اشاره نمود. البته پلاستیک‌ها در معرض نور خورشید پوسیده می‌شوند و به مرور زمان خشک می‌شوند و ترک بر می‌دارند و رنگ خود را از دست می‌دهد. این عامل نباید برای پلاستیک‌های تبلیغاتی اتفاق بیوفتد زیرا که ماندگاری بیشتر یک پلاستیک در مکانی خاص به مدت طولانی‌تری یک پیام را منتقل می‌کند. اهمیت پلاستیک تبلیغاتی در دیده شدن است. 
عمر پلاستیک‌ها با اضافه کردن موادی تحت عنوان افزودنی قابل تغییر است و آن‌ها را در برابر عوامل محیطی تا حدود زیادی مقاوم‌تر می‌کند. این افرودنی ها هنگام تهیه و تولید پلاستیک، به مواد اصلی اضافه می‌شوند و در ساختار اصلی مواد قرار می‌گیرند. این افزودنی‌ها پلاستیک را در برابر نور خورشید و باران اسیدی مقاوم نگه می‌دارد.
دیده شده همواره یکی از اصل‌های فروش بالای محصولات است. تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردها، تراکت‌ها و… یک کار را انجام می‌دهند و آن این است که وجود یک محصول خاص را در ذهن مشتری حک می‌کنند و تکرار زیاد یک تصویر با جلوه‌های بصری، یک پیام را در ضمیر ناخودآگاه مشتری قرار می‌دهد. بارها برای شما پیش آمده در هنگام ورود به یک فروشگاه و مشاهده‌ی یک محصول خاص، بی دلیل ترغیب به خرید آن شده‌اید. این کاری است که تبلیغات با ذهن شما انجام می‌دهند. 
پلاستیک‌های تبلیغاتی با امکان استفاده آن‌ها در مکان‌های گوناگون و در معرض دید، یک چیز را پیوسته تکرار می‌کنند. شما یک بار هزینه می‌کنید اما چندین بار، در ساعات مختلف، مکان‌های مختلف، افراد گوناگون و… تکرار می‌شوند. شاید در ابتدا فروش شما رشد کوچکی داشته باشد اما تبلیغات کار خودشان را انجام می‌دهند و اگر به آن‌ها فرصت دهید روند صعودی فروش را تجربه خواهید کرد. روند وارد شدن مطلبی به ضمیر ناخودآگاه فرایندی تدریجی بوده و به زمان طولانی احتیاج دارد. 

جنس پلاستیک های تبلیغاتی چیست ؟

جنس پلاستیک های تبلیغاتی چیست ؟ساختار مولکولی پلاستیک ها به گونه‌ای است که در آن‌ها مولکول های کوچک وجود ندارند بلکه برخلاف مواد دیگر مولکول‌های عظیم الجثه‌ای در ساختار آن‌ها شرکت دارد. این مواد که شامل مولکول‌های بزرگ، که از به هم پیوستن چندین زیر واحد کوچک به وجود می‌آیند، با عنوان پلیمر معروف‌اند. پلیمر‌ها انواع گوناگونی دارند و در زندگی نقش حیاتی ایفا می‌کنند.نوع پلیمر استفاده شده در پلاستیک تبلیغاتی از جنس پلی اتن با چگالی پایین است. این پلیمر به صورت زنجیره راست نبوده بلکه شاخه‌هایی از همان جنس را دارد. این شاخه‌ها باعث می‌شوند چگالی پایینی را تجربه کنند و قابلیت شفاف بودن به آن‌ها اضافه شود. 
رنگبندی پلاستیک تبلیغاتی به جنس آن نیز وابسته است؛ به طور مثال اگر پلی اتن استفاده شده در پلاستیک، طی فرآیند‌های شیمیایی به صورت بدون شاخه تبدیل شود رنگ نهایی پلاستیک کدرتر خواهد بود.  
در صنایع امروز چاپ و رنگ نقش بسیار ویژه‌ای دارد، زیرا که با پیشرفت علم روانشناسی و شناخت تاثیر رنگ‌ها بر روان، استفاده رنگ مناسب از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. پلاستیک‌ها قابلیت عرضه با انواع رنگ را دارند، به گونه‌ای که نگرانی بابت رنگ پلاستیک تبلیغاتی‌تان نخواهید داشت، مخصوصا که در تبلیغات جلوه‌های بصری از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای بر خوردارند. 
پلاستیک‌های تبلیغاتی با مساحت زیاد را باید با ضخامت بیشتر تهیه کنید. این پلاستیک‌ها اغلب برای بنر و بیلبورد‌ها استفاده می‌شوند. به این دلیل باید استحکام و مقاومت در برابر عوامل محیطی همچون باد، باران و برف را داشته باشد و همچنین در برابر نور خورشید ترک بر نداشته و پاره نشود.

قیمت پلاستیک های تبلیغاتی به چه عواملی وابسته است ؟

قیمت محصولات با کمیت آن‌ها رابطه مستقیم دارد. هر چه کمیت بیشتر باشد قاعدتا قیمت نیز بیشتر است. قیمت پلاستیک تبلیغاتی هم به همین عامل وابسته است. قیمت پلاستیک‌ها به عوامل گوناگونی بستگی دارد. از آن جا که انواع پلاستیک تولیدی متنوع می‌باشد قیمت ها هم در رنج گسترده‌ای قابل تغییر است. پلاستیک‌ها جنس‌های گوناگونی دارند و مواد افزودنی به آن‌ها متفاوت می‌باشد. بهتر است قبل از خرید نیاز خود را مشخص کنید و سپس اقدام کنید.  
اگر می‌خواهید پلاستیک برای بسته بندی سفارش دهید، با توجه به انواع آن می‌توانید رنگ‌های شفاف تا کدر و در رنگ های مختلف بهره ببرید. پلاستیک برای استفاده برای کیسه بسیار متنوع و رایج است و انواع بازیافتی و درجه اول نایلون‌های سوپرمارکتی در بازار موجود است. کیسه‌های پلاستیکی قابلیت بالایی برای تبلیغات دارند وتا مدت‌ها باقی می‌مانند. قیمت کیسه‌های پلاستیکی با توجه به رنگ، سایز، چاپ، شفاف یا کدر بودن و… متفاوت است و شما می‌توانید با توجه به نیازتان آن‌ها را تهیه کنید. 
نایلون‌ها می‌توانند دارای چسب در یک سمت باشند و برای تبلیغات استفاده شوند. افزودن این ویژگی به محصولات شما قیمت بالاتری را خواهد داشت و با چاپ طرح و برند شما و نصب آن بر روی دیوار، شیشه و… تاثیر به سزایی در دیده شدن خدماتی که شما عرضه می‌کنید دارد. 

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید