جدیدترین قیمت نایلون بسته بندی چای

بهترین بسته بندی برای چای را می‌توان نایلون بسته بندی چای دانست. نایلون بسته بندی چای در طرح‌های مختلف برای انواع گوناگون چای عرضه می‌شود که با توجه به نوع محصول اندازه آن قابل تغییر است. در ادامه با ما همراه باشید تا راهنمایی جامع درباره بسته بندی چای به شما عرضه کنیم. 

جدیدترین قیمت نایلون بسته بندی چای

مدل های مختلف بسته بندی چای

مدل های مختلف بسته بندی چایبا مراجعه به یک فروشگاه زنجیره‌ای، انواع چای با بسته بندی‌های گوناگون را خواهید دید. چای کالایی با ارزش از گذشته تا به امروز بوده است، همواره شاهد قیمت بالای آن در بین دیگر کالا ها بوده‌ایم. زندگی بدون چای و نوشیدنی گرم غیرقابل تصور است. یک صبح شنبه را در نظر بگیرید، یا یک عصر دل انگیز با دوستان یا شب نشینی در شب‌های طولانی زمستان؛ اگر چای نباشد طعمی به این لحظات اضافه نخواهد شد.
برای داشتن چای با طعم مناسب علاوه بر انتخاب نوع چای مناسب، باید ظرفی مخصوص برای نگهداری آن اختصاص دهیم یا دست به خریدی بزنیم که ما نگرانی‌ای بابت نگهداری چای نداشته باشیم. بسته بندی چای‌ها در قوطی فلزی، جعبه های مقوایی یا نایلون‌های بزرگ به صورت کیلوئی عرضه می‌شود. در دو نوع قوطی و مقوایی داخل آن‌ها از نایلون استفاده شده است. این امر نشان دهنده اهمیت بالای نایلون در بسته بندی چای می‌باشد.
مزایای نایلون بسته بندی نسبت به انواع دیگر بسته بندی شامل: قیمت ارزان‌تر، تغییر ندادن مزه، ثابت ماندن بو و عطر چای، افزایش ماندگاری محصول و… است. نایلون دارای چگالی پایینی است و استفاده از آن مشکل حمل و نقل را خود به خود حل می‌کند. نایلون در برابر کشش و فشار تا حدود زیادی مقاوم بوده و نمی‌شکند یا پاره نمی‌شود و از پخش شدن چای جلوگیری می‌کند.
استفاده از نایلون در انواع بسته بندی بسیار رایج بوده و بسته بندی اغلب محصولات بازار را شامل می‌شود و به ندرت محصولی یافت می‌شود که توسط انواع نایلون محصور نشده باشد. از طرفی دیگر نایلون به راحتی تجزیه نمی‌شود و استفاده از آن به عنوان بسته بندی این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که به مدت طولانی تر می‌تواند از محصول شما را از عوامل محیطی محفاظت کند. 

مزایای نایلون بسته بندی چای نسبت به مدل های دیگر

سایز‌های استفاده شده در برش بسته بندی به سادگی قابل تغییر است و شما به راحتی می‌توانید سایز دلخواهتان را انتخاب و سفارش دهید. برای این کار حتما لازم نیست که به شرکت‌های تولید بسته بندی‌های بسیار ویژه بروید و هزینه گزافی را برای هر قطعه بپردازید. استفاده از نایلون بسته بسیار ساده بوده و با دستگاه‌های مختلف سازگاری دارد.
اغلب دستگاه‌های صنعتی قابلیت استفاده از نایلون را دارد و کارکردن صنعتی با آن پیچیدگی هایی را که یک قوطی مقوایی می‌تواند داشته باشد را ندارد، از این بابت است که استفاده از آن در اغلب محصولات از جمله بسته بندی چای بسیار رایج بوده است و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است.
استخدام کارگر برای بسته بندی و حمل نقل محصول همواره از واجبات توسعه یک کسب و کار است. کارگران ماهر دستمزد بالاتری دارند. کارگرانی که از دستگاه‌های حمل و نقل کننده برای جا به جایی محصول استفاده می‌کنند به نسبت حقوق بالاتری به آن‌ها تعلق می‌گیرد. استفاده از نایلون به عنوان بسته بندی این امکان را می‌دهد که با سهولت از آن بهره برد و به دلیل وزن پایین نسبت به مواد مختلف می‌توان آن را ساده تر جا به جا نمود.
مواد اولیه تولید نایلون بسته بندی بسیار در دسترس‌ تر از دیگر مواد است و به راحتی می‌توان آن را به شکل دلخواه تبدیل کرد. این کار با دستگاه‌هایی انجام می‌شود که با حرارت دادن، به سادگی شکل آن تغییر می‌کند. 

انواع نایلون های بسته بندی چای

انواع نایلون های بسته بندی چای  اغلب مواد غذایی نباید در معرض تابش مستقیم خورشید قرار گیرند. به آن دلیل که نور خورشید واکنش هایی را در ساختار مولکولی مواد به راه می‌اندازد که باعث فساد آن‌ها و تغییر بو و مزه آن‌ها می‌شود. مراقبت از نور خورشید زمانی اهمیت پیدا می‌کند که عطر چای نباید از بین رود و پس از دم کردن آن، همان طعم اولیه را داشته باشد. انواعی از نایلون برای بسته بندی چای استفاده می‌شود که می‌توانند شفاف، کدر، نایلون چاپی یا منعکس کننده باشند.
برای استفاده از نایلون مناسب حتما باید با توجه به پوسته خارجی دست به اقدام زد. در معرض هوا قرار گرفتن مواد غذایی باعث ایجاد بوی کهنگی می‌شود. بسته بندی مواد باید از ورود هوا جلوگیری کند. برای انجام این کار باید از دستگاه‌های پرسی استفاده نمود که مساحتی با ابعاد مناسب در معرض گرما قرار دهد.
برندسازی در عرضه محصولات شما بسیار اهمیت دارد. محصول تولیدی حتما باید نام برند و لوگوی شما روی درج شده باشد و نشانی از شرکت یا کارگاه تولید کننده آن داشته باشد. چاپ بر روی نایلون‌ها با کیفیت بسیار بالا عرضه می‌گردد. بسته چای تولید شده توسط یک برند معتبر با نام درج شده بر روی آن در فروش با قیمت بالاتر آن بسیار تاثیرگذار است.

بهترین مواد اولیه برای تولید نایلون چای

 خشکی پلاستیک باعث ترک برداشتن و پارگی آن می‌شود. ترک برداشتن نایلون نمی‌تواند از مواد به خوبی محافظت کند. جنس مواد استفاده شده در نایلون بسیار اهمیت دارد. افزودنی های نایلون نباید به آن جنس خشکی را القا کند. پارگی بر اثر ضربه خارجی از مشکلات رایجی است که در هنگام تولید، جا به جایی و فروش محصول، اتفاق می‌افتد. نایلون ها با ضخامت های گوناگون عرضه می‌شوند. انتخاب ضخامت مناسب بسیار حائز اهمیت است. ضخامت بیشتر توانایی مقاومت بیشتری به نایلون می‌دهد که در فرآیند به مصرف رسیدن محصول از آن به خوبی محافظت می‌کند.
مواد پلاستیکی توانایی بازیافت را دارند. بسیاری از پسماند‌های پلاستیکی بازیافت شده و به نایلون تبدیل می‌شوند. باید توجه کرد که بازیافت عملی بسیار پسندیده برای حفظ محیط زیست و استفاده دوباره از مواد با هزینه کمتر است. اما پلاستیک های بازیافت شده نباید برای تولید نایلون بسته بندی استفاده شوند، زیرا فرآیند بازیافت همیشه بهداشتی نبوده و استفاده از آن برای بسته بندی محصولات خوراکی مناسب نمی‌باشد و باعث بروز انواع بیماری‌های عفونی می‌شود. نایلون بسته بندی چای باید از مواد دست اول تولید شده باشد و تمامی نکات بهداشتی در فرآیند تولید آن رعایت شده باشد. استفاده نایلون تولیدی از زباله برای بسته بندی چای هرگز توصیه نمی‌گردد. هنگام خرید از وجود مهر وزارت بهداشت مطمئن شوید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید