خرید نایلون بسته بندی با ارزانترین قیمت

نایلون بسته بندی ارزان یکی از انواع محصولات پلی اتلینی می باشد که برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به درخواست مصرف کننده میتوان آنرا در ابعاد و اندازه های مختلف با رنگبندی متفاوت تولید کرد.

خرید نایلون بسته بندی با ارزانترین قیمت

نایلون های بسته بندی در چه صنایعی استفاده می شوند ؟

نایلون های بسته بندی در چه صنایعی استفاده می شوند ؟

آنچه که باعث سلامت کالاها از هنگام تولید تا زمان رسیدن به مصرف کنندگان می شود، بسته بندی نامیده می شود که اطلاعات مرتبط با کالا در آن درج شده و امر خرید را برای مشتری آسان می کند.

 می توان گفت بسته بندی همواره پلی میان تولید کننده محصول و مصرف کننده آن می باشد، تمام شرکت های صنایع غذایی امروزه به دنبال روشی می باشند که در آن بسته بندی محصولات به گونه ای باشد که موجب سهلوت در استفاده از آنها بشود.

تولیدی ها باید بتوانند با افزایش مقاومت محصولات آنها را در مقابل ضربه های احتمالی حین حمل و نقل و همچنین از بین نرفتن تازگی و کیفیت مواد غذایی را تضمین کند.

ناگفته نماند که این روش در جلب مشتری و خرید بیشتر و همچنین افزایش سود دهی تاثیر بسزایی دارد و در صنعت مواد غذایی از جمله بسته بندی هایی که مورد استفاده قرار می گیرد می توان به انواع نایلون بسته بندی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که در مواد غذایی و خشکبار از متالیزهای لمینت شده استفاده می شود و برای بسته بندی مرغ و گوشت از نایلون های به نسبت نازکتری استفاده می کنند که مزیت های این  ظرافت و نازکی می تواند به دیده شدن بهتر محصول توسط مشتری و اطلاعات درج شده و در نهایت تصمیم نهایی او برای خرید را نام برد که علاوه بر این در زیبایی محصول و افزایش فروش هم بی تاثیر نمی باشد.  

 می دانید که امروزه اکثر مواد غذایی با استفاده از سلفون بسته بندی شده و به بازار فروش ارائه می شود، مراکز تولیدی و کارخانه ها با استفاده از فلکسوگرافی اطلاعاتی  را از قبیل: نام محصول، آن و همچنین ترکیبات بکار برده را روی سلفون چاپ می کنند که این روش به طور چشمگیری فروش را افزایش داده و نمودار سودآوری را در مراکز تولیدی محصولات بالا می برد.

آنچه امروزه توجه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این محصولات را به خود جلب کرده است این است که بسته بندی فوق به نحوی تهیه شود که آسیب کمتری به زیبایی طبیعت بزند و برخلاف پلاستیک ها، مدت زیادی برای تجزیه آن نیاز نباشد از این رو با پیشرفت تکنولوژی کیسه های جدیدی اختراع شده است که کیسه های نایلونی سبز نام گرفته اند.

کیسه های فوق مانع ورود نم و رطوبت به داخل محصول شده که همین امر موجب نگهداری طولانی مدت مواد غذایی می شود.

لازم به ذکر است که میوه ها به مدت ۳۰روز می توانند در این کیسه بدون هیچ گونه تغییری در رنگ آن سالم بمانند این کیسه ها از موادی از قبیل پلی اتلین ساخته شده اند که آن را دوستدار طبیعت لقب داده اند.

 نایلون فوق از لحاظ انعطاف هیچ گونه تفاوتی با دیگر نایلون های استفاده روزانه ندارند و تنها اختلاف آن ها مواد اولیه بکار رفته می باشد که هم موجب نگهداری طولانی مدت مواد غذایی است و هم طبیعت را دوست دارد.

پارامتر های مهم برای تولید نایلون بسته بندی باکیفیت

از مهمترین دغدغه ی مدیران می توان کیفیت محصول را نام برد، در واحدهای تولیدی همان طور که می دانید برای تولید نایلون باکیفیت و همچنین یک محصول پرطرفدار و ایده آل، فقط ماشین آلات خوب کافی نیست. نکته مهم دیگر نیرویی کار بلد و متخصص  یا اپراتور مناسب آن کار می باشد که بتواند با استفاده درست از دستگاه فوق به سودآوری برسد و دیگری که در مورد یک به آن اشاره کردیم استفاده همیشگی از مواد درجه یک می باشد تا محصول ما بتواند نظر مشتری را برای همیشه جلب کند.

تمامی این موارد به هم وابسته هستند و داشتن آنها در کنار یکدیگر می تواند به تولیدی بیشتر و با کیفیت ختم شود و اگر به دلایلی هر کدام از آنها حذف شود، واحد تولیدی در نهایت به دلیل محصولاتی بی کیفیت و نیرویی نابلد یا نداشتن موادی مرغوب، شهرت خود را از دست می دهد و از ارزش آن به مرور کاسته می شود.

چند نوع چاپ بر روی نایلون های بسته بندی صورت می گیرد ؟

چند نوع چاپ بر روی نایلون های بسته بندی صورت می گیرد ؟همان طور که قبلا شرح دادیم نایلون بسته بندی و چاپ بر روی نایلون می تواند در فروش بیشتر و سود دهی تاثیر بسزایی داشته باشد بنابراین در انتخاب آن باید همواره به نکاتی توجه داشت که به شرح زیر می باشند:

۱. انواع نایلون براساس کاربرد آنها
۲. ابعادی که میتوان چاپ را انجام داد
۳. تعداد آن در یک کیلوگرم
۴. انواع چاپ و رنگبندی آن ها
۵. عواملی که بر قیمت تاثیر دارند
۶. آشنایی مرتبط با تولید و چاپ
۷. نکات مهم در ارتباط با سفارش.

چنانچه ما قصد خرید نایلون بسته بندی را داشته باشیم بهتر است که قبل از خرید با انواع آن آشنا باشیم که یکی از آنها نایلون بسته بندی وکیوم می باشد.

کاربرد بیشتر این محصول در صنایع غذایی است به بیان دیگر  در صنایعی که نیاز است ماندگاری محصول بیشتر باشد، در معرض هوا نباشد و هوای داخل ساکشن شود.

دومین نوع نایلون بسته بندی شیرینگ یا حرارتی می باشد که کاربرد این نایلون در اکثر صنایع می باشد و برای پلمپ محصول استفاده می شود.

این نوع در بسته بندی زیبا و جذب مشتری می تواند تاثیر گذار باشد همچنین در مقابل حرارت، حساس و به وسیله گرمای غیر مستقیم جمع شده، محصولی بسته بندی شده و زیبا را به ما تحویل می دهد.

از انواع دیگر نایلون، بسته بندی پوشاک و قطعات صنعتی است، چاپ در این نوع، به صورت افقی و عمودی انجام می شود یا می توان گفت که بعد از انتخاب مشتری و ارائه طرح پیشنهادی آن طرح در فواصل معین تعیین شده به صورت افقی و عمودی بر روی رول مورد نظر چاپ می شود و سپس می توان آنرا در سایزی که مورد نظر مشتری می باشد برش و دوخت زد.

آخرین نوع نایلون بسته بندی می توان نایلون حبوبات و خشکبار را نام برد که این نوع برای فاسد نشدن مواد از نظر جنس و نوع چاپ در ۳ نوع انجام می شود که عبارتند از:pp، opp، cpp
نایلون بسته بندی در نوع ppکیفیت پایینی دارد و چاپ آن از رو انجام می شود.
دوم، نایلون بسته بندیopp است که نرم تر و شفافتر نسبت به نوع قبلی می باشد و همچنین چاپ آن بصورت لمینت انجام می شود، یعنی ابتدا یک لایه روی نایلون چاپ می شود و سپس  یک ورق نایلون دیگر روی آن چسبیده می شود که همین امر ماندگاری و کیفیت آنرا افزایش می دهد.

نایلون بسته بندی cpp  که چاپ آن مانند نایلون opp می باشد اما جنسی نرم تر دارد و همچنین رول نایلون آن و نوع  cpp می توانند روی دستگاه های اتومات بسته بندی استفاده شوند.

همانطور که ذکر شد قیمت نایلونpp از انواع دیگر ارزانتر می باشد این در حالی است که دو نوع دیگر تفاوت قیمت اندکی دارند.

راهنمای خرید نایلون بسته بندی برای کارخانه ها

همان ‌طور که می دانید، نایلون بسته بندی را می توان در ابعاد مختلف تولید کرد و عواملی در قیمت نایلون موثرند که عبارتند از: ضخامت نایلون درخواست شده و همچنین طرح و تعداد رنگ مورد نظر مشتری.

در ثبت سفارش نایلون بسته بندی باید همواره به نکاتی توجه داشت که به شرح زیر می باشند:
۱. برای چاپ یک رنگ و دو رنگ حداقل وزن ۲۰۰کیلو باشد
۲. برای چاپ سه رنگ و چهار رنگ حداقل وزن ۳۰۰کیلو باشد
۳. هزینه های ساخت کلیشه برای چاپ نایلون بسته بندی بعد از دریافت طرح مشتری محاسبه شده  که هزینه حمل و نقل و این هزینه به عهده مشتری می باشد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید