خرید نایلون بسته بندی تخمه به قیمت عمده

بسته بندی مهم‌ترین رکن برای عرضه محصولات به بازار می‌باشد. تخمه هم از این قاعده مستثنا نیست. برای تخمه انواع بسته بندی استفاده می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها نایلون بسته بندی تخمه می‌باشد. در ادامه برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. 

خرید نایلون بسته بندی تخمه به قیمت عمده

چند نوع نایلون برای بسته بندی تخمه وجود دارد؟

چند نوع نایلون برای بسته بندی تخمه وجود دارد؟ استفاده از نایلون به دلیل وزن کم و سهولت در استفاده بسیار رایج بوده و اکثر بسته بندی‌ها در بازار به این گونه تعلق دارند. نایلون‌ها در دسته‌های گوناگونی تقسیم می‌شوند و انواع متفاوتی دارند. انواع نایلون تخمه شامل نایلون‌هایی می‌شود که دارای رنگ بندی متفاوت، وجود با عدم وجود زیپ پلاستیکی و نایلون‌هایی با جنس شفاف یا کدر می‌باشند‌. 

بعضی نایلون‌های بسته بندی به طور شفاف عرضه می‌شوند که کاملا ساده بوده و از امکاناتی مانند ضخامت مناسب، مقاومت در برابر کشش و داشتن زیپ بی‌بهره هستند. این نایلون‌ها معمولا برای سوپر مارکت‌های غیر رسمی و فروشگاه‌های کوچک استفاده می‌شوند. این نایلون‌ها را شما خود باید به صورت دستی و با استفاده از چسب و منگنه به کار ببرید. 

نایلون‌هایی با طراحی جذاب تر نیز وجود دارد که دارای پرس، برش و زیپ می‌باشند. این نایلون‌ها می‌توانند با شفافیت بالا یا کدر عرضه شوند همچنین رنگ آن‌ها در رنج گسترده‌ای قابل تغییر است؛ این گستره‌ی تغییر رنگ را مدیون امکان چاپ بر روی آن‌ها هستیم که می‌توانیم مستقیما روی آن‌ها چاپ کنیم یا به صورت لیبل روی آن‌ها بچسبانیم. 

نوع دیگر نایلون بسته بندی تخمه استفاده از نایلون‌های چاپی با کیفیت بالا می‌باشد که دستگاه‌ها در کارخانه‌ها آن‌ها را از تخمه پر می‌کنند و عمل پرس روی آن‌ها صورت می‌گیرد. این نایلون‌ها با طول زیاد عرضه می‌شوند و امکان چاپ بر روی آن‌ها مانند محصولات با کیفیت بازار وجود دارد. 

اکثر تخمه‌های بسته بندی با آخرین نوع بسته بندی عرضه می‌شوند که برند‌های معروف بازار نیز از آن استفاده می کنند. این بسته بندی ها نور خورشید را از خود عبور نمی‌دهند و دارای افزودنی‌هایی می‌باشند که مضرات دیگر پلاستیک‌ها را برای سلامتی ندارند و باعث ایجاد سرطان نمی‌شود. این نایلون‌ها به دلیل پرس شدن توسط دستگاه و کیفیت مطلوب آن، هوا را از خود عبور نمی‌دهد؛ این عامل از به وجود آمدن بو و مزه کهنگی در مغز‌ها به ویژه در تخمه جلوگیری می‌کند. 

رطوبت از جمله مواردی است که به مغز‌های خوراکی نفوذ می‌کند که طعم محصول را تغییر می‌دهد و کیفیت اولیه محصول پس از مدتی کاهش پیدا می‌کند. 

درجه کیفیت و ضخامت نایلون بسته بندی تخمه

پلاستیک ماده‌ای قابل بازیافت است اما به کار بردن مواد بازیافتی در همه جا صحیح نیست، زیرا که کیفیت بسته بندی در مواد خوراکی، در جایگاه مهمی قرار دارد و در سلامتی و بهداشت عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است.  

درجه کیفیت نایلون نیز به مواد اولیه آن بستگی دارد. مواد اولیه پلاستیک‌ها طی تقطیر جز به جز و فرآیند‌های پیچیده شیمیایی به وجود می‌آیند. برای داشتن پلاستیکی با کیفیت بالا، باید به مواد سازنده آن‌ها توجه ویژه‌ای کرد، زیرا که در بسته بندی تخمه، جنس نایلون استفاده شده باید مرغوب باشد و از مواد دسته اول ساخته شده باشد؛ همچنین باید به گونه‌ای باشد که پس از گذشت مدت زمان طولانی، مواد زائد از خود ترشح نکند و باعث رشد و تکثیر انواعی از باکتری نشود. 

توانایی محافظت از محصولات توسط نایلون، رابطه مستقیمی با ضخامت آن دارد به گونه‌ای که هر قدر ضخامت نایلون بشتر باشد بهتر می‌تواند از تخمه محافظت کند. ضخامت عاملی تعیین کننده در قیمت نیز هست. شما برای عرضه محصول خودتان ابتدا باید هدف، کیفیت و نوع محصولی را که می‌خواهید عرضه کنید را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید نایلون کنید. 

ضخامت بیشتر نایلون از محصول شما محافظت بیشتری می‌کند که با وظیفه آن تطابق بهتری دارد. اگر می‌خواهید محصولی با کیفیت را به بازار عرضه کنید بسته بندی محصول در بهتر جلوه دادن کیفیت آن نقش به سزایی دارد و به نوعی ضرب المثل “کتاب را نباید از روی جلد آن قضاوت نمود” را زیر سوال می‌برد. 

راهنمای خرید نایلون بسته بندی برای مغز تخمه

راهنمای خرید نایلون بسته بندی برای مغز تخمهاستفاده از یک راهنمای خرید همیشه سودمند بوده خصوصا هنگامی که از فروشنده اصلی یا کسی که تجربه دارد، کمک بگیریم. برای خرید نایلون بسته بندی تخمه باید نایلونی را انتخاب و از آن استفاده کنیم که به راحتی بتوان از آن استفاده کرد و پیچیدگی خاصی در به کار بردن آن وجود نداشته باشد. 

نایلون باید از ورود هوا به داخل بسته بندی جلوگیری کند و اجازه ندهد که محصول در تماس مستقیم با هوا باشد، چون باکتری‌هایی که در محیط اطراف وجود دارند به راحتی می‌توانند بر روی تخمه اثر بگذارند و اجتماعات میکروبی را ایجاد کنند که در نهایت بر روی سلامت انسان تاثیرگذار باشد. 

از قبل تعیین کنید که می‌خواهید محصولتان را با چه درجه‌ای از کیفیت به بازار عرضه کنید و بدانید که در نهایت می‌خواهید چگونه باشد. سپس باید سرمایه کافی را برای آن کنار بگذارید؛ به گونه‌ای که در نهایت، کیفیت محصول عرضه شده، شما را نا امید نکند.  

نایلون‌ها با کیفیت‌های گوناگون و طرح‌های مختلف ساخته می‌شوند. باید این نکته را در نظر گرفت که تولید محصولی مخصوص شما، که برند شما روی آن حک شده باشد در جایگاه مهمی قرار دارد. شما با امکان چاپ بر روی نایلون می‌توانید محصولی مختص به خودتان را تولید کنید. 

تفاوت جنس نایلون برای تخمه و مغز تخمه

مغز تخمه نسبت به تخمه آسیب پذیرتر است به این دلیل باید از آن به خوبی محافظت شود. از سوی دیگر مغز تخمه در تماس مستقیم با نایلون می‌باشد، به این دلیل نباید در بسته بندی آن‍ها از پلاستیک بازیافتی استفاده کرد و حتما باید نایلون درجه یک به کار برد. 

محصولات ظریف‌تر باید بیشتر محافظت شوند. محافظت محصولات با بسته بندی آن‌ها صورت می‌گیرد. مغز تخمه نسبت به تخمه باید از بسته بندی ضخیم‌تری بهره ببرد و از آن جایی که راحت تر در معرض نور خورشید قرار می‌گیرد باید از بسته بندی کدرتر که نور را از خود عبور ندهد بهره برد. 

مغز تخمه زائده ندارد و محصولی خالص به شمار می‌رود و قاعدتا از قیمت بیشتری برخوردار است؛ باید برای عرضه محصول گران قیمت تر از بسته بندی شکیل‌تر استفاده شود تا بیانگر کیفیت محصول تولیدی باشد. 

هنگام خرید نایلون برای بسته بندی محصولتان حتما از سابقه و کیفیت محصولات تولیدی شرکتی که می‌خواهید از آن‌ها خریداری کنید، اطمینان حاصل نمایید. 

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید