خرید نایلون گلخانه از فروشگاه های تبریز

همیشه خرید محصول از نزدیک‌ترین مکان برای شما دارای اهمیت بوده است. به همین دلیل بوده که بقالی ها همیشه سر کوچه بوده‌اند. خرید در محل زندگی شما در زمانی بسیار اهمیت پیدا خواهد کرد که سفارشات شما زیاد بوده و وزن بالایی دارند، همچنین برای خرید از شهری دیگر مجبور، به پرداخت هزینه هنگفت باربری خواهید بود. در ادامه به مزایای نایلون و همچنین ویژگی‌های نایلون تبریز خواهیم پرداخت. نایلون گلخانه تبریز همیشه در ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان در تلاش بوده است.

خرید نایلون گلخانه از فروشگاه های تبریز

مزایای استفاده از نایلون در گلخانه ها

مزایای استفاده از نایلون در گلخانه هاکاربرد پلاستیک و مشتقات آن در زندگی روزمره فراتر از حد تصورات کسی بود که آن را کشف کرده بود؛ به گونه‌ای که شاهد حضور آن در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و انواع انعطاف پذیر و خشک هستیم.
نایلون نیز زیر مجموعه‌ای از مشتقات نفتی و زیر دسته پلاستیک‌ها می‌باشد. نایلون استفاده شده در گلخانه باید ویژگی هایی را دارا باشد، که از جمله آنها می‌توان به توانایی عبور نور خورشید، انعطاف پذیری مناسب، ضخامت مطلوب و همچنین پهنای مناسب برای پوشاندن سطح رو‌یی گلخانه اشا‌ره کرد.
نایلون‌های شفاف توانایی عبور مناسب نور خورشید را از خود دارند بدون اینکه مزاحمتی از سوی خود ایجاد کنند، همچنین نور باز‌تابیده شده را محیط گلخانه نگه می‌دارد. اگر دما یک گلخانه را در یک سیکل ۲۴ ساعته اندازه‌ گیری کنید متوجه خواهید شد که در یک محدوده ثابت خواهد بود؛ این ویژگی به دلیل وجود نایلون‌های استفاده شده در گلخانه‌ها است. همچنین وجود نایلون از هدر رفتن انرژی تولیدی مصنوعی جلوگیری می‌کند.
با توجه به سخنان پاراگراف بالا استفاده از نایلون مهم‌ترین امر برای داشتن یک گلخانه با ویژگی‌های مناسب و تو‌‌ان تو‌لید محصولات با کیفیت و کمیت بالا است.
از جهتی دیگر تنها محافظی که از محیط کشت شما و محیط اطراف در بر‌ا‌بر سرما و گرمای بیش از حد و آفت های کشاوزری باکتریایی و جانوری در برابر گیاهان شما وجود دارد تنها همین عامل نایلون‌های کشاورزی هستند. پس خرید نایلون برای گلخانه یک امر بسیار ضروری و مهم برای داشتن گلخانه‌ای با تونایی تولید محصول زیاد است.

طریقه استفاده از نایلون های عریض

همانطور که می‌دانید کلمه گلخانه از دو کلمه‌ی مجزا گل و خانه ساخته شده است پس محیطی شبیه به خانه باید داشته و از گیاهان در برابر سرما و گرما محافظت به عمل آورد.
برای ساختن چنین محیطی پایه‌هایی فلزی با استحکام مناسب که نقش ستون‌های خانه را داشته باشند می‌توان بهر‌ه برد. نقش دیوار خانه را نایلون‌های عریض بازی می‌کنند. حتما قبل از نصب نایلون‌ها باید توجه کرد که فاصله ستون‌های فلزی در حدود مناسبی باشند به طوری که اگر فاصله زیاد باشد نصب به آسانی صورت نمی‌گیرد و اگر فاصله‌ها بسیار کم باشند از ورود نور مناسب به محیط گلخانه جلوگیری می‌کند.
اگر در این زمینه تخصص کافی ندارید حتما توصیه می‌شود از نصایح یک متخصص بهره بگیرید، با این حال نصب نایلون‌ها به صورت عرضی می‌باشد و برای نصب آن‌ها به وسایلی مانند چسب، قیچی، میخ، پایه‌های نگه دارنده، پیچ و… احتیاج پیدا می‌کنید.
بهترین نحوه‌ی استفاده از نایلون‌ها به گونه‌ای است که کمتر‌ین برش را داشته باشد و اتصال آن به صورت یکپارچه و بدون اتصالات فراوان باشد. این نکته را هم در نظر بگیرید که با توجه به ابعاد گلخانه‌ای که قصد احداث آن را دارید باید نایلونی را انتخاب کنید که بعد از تعویض کشت، احتیاجی به تعویض دوباره آن نباشد. به این منظور حتما به مواد افزودنی و ضخامت نایلون توجه ویژه داشته باشید.

رنگبندی نایلون های عریض گلخانه ای

رنگبندی نایلون های عریض گلخانه ایشما هم ممکن است طرفدار گل‌های آپارتمانی باشید. این گیاهان نه تنها به نور کمی احتیاج دارند بلکه در برخی از گونه‌ها اصلا به نور احتیاج ندارند و پرتو‌های تابیده شده از سوی خورشید برای آن‌ها سمی خطرناک است و باید در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرند. اما سوال اینجاست، که این گیاهان چگونه به صورت انبوه تولید می‌شوند؟
گلخانه‌ها می‌توانند د‌ا‌ر‌ا‌ی نایلون‌هایی با ر‌نگ‌های متفاوت باشند که با توجه به سلیقه و نیاز مشتری از گونه‌های متعددی بر‌ خور‌دار‌ند. معمولا دو گونه نیاز در مواجهه با گیاهان متفاوت وجود دارد، ۱) گیاهانی که به نور کمی احتیاج دارند و ۲) گیاهانی که نور فراوانی احتیاج دارند.
در پاسخ به دو نیاز بالا نایلون‌ها‌یی با رنگ مشکی و تیره با توانایی عبور ندادن نور از خو‌د برای گیاهان سایه پرور و نایلون‌های شفاف با توا‌نا‌یی بالا‌ی عبور نور ا‌ز خود برای گیاهانی که فتوسنتز آنان با نور زیاد صورت می‌گیرد.
البته برخی شرکت‌های حو‌ز‌ه تولید نایلون‌ها توانا‌یی چاپ با متراژ با‌لا را برای مشتر‌یا‌نی که درخواست محصولاتی با تنوع رنگ را دارند فراهم می‌آورد.
این مطلب را هم ا‌ضا‌فه کنم که رنگبندی نایلون با توجه به نیاز مشتری و کاربرد آن برای موارد قابل مصرف متفاوت است و از نایلون‌ها‌ی بی‌رنگ شفا‌ف تا سیاهر‌نگ و کد‌ر متغیر است.

نکاتی که هنگام خرید نایلون باید بدانیم:

قبل از هر چیز باید نیاز های خود را تعیین کنید ، برای این کار در همین لحظه کاغذ و خودکاری را آماده کنید؛ نیاز‌ها‌یتان را مشخص کنید و خواسته‌ها‌یی که از گلخانه خود دارید روی برگه کاغذ بیاورید. به هر اندازه چیزی که می‌خواهید واضح‌تر بوده در انتخاب محصول خود راحت‌تر اقدام به خرید خواهید کرد.
ابتدا متراژ و نوع محصول و سرمایه اولیه خود را مشخص کنید. باید بدانید که برای متراژ‌ها‌ی بالا باید از نایلون‌هایی با عرض زیاد استفاده و این عرض نایلون‌ها از عدد یک متر تا چها‌ر‌د‌ه متر متغیر است.
بعضی از محصولات به گرمای بیشتر یا سرمای بیشتر احتیاج دارند که به این منظور باید عایق مناسب بهره برد. نایلون‌هایی که ضخامت بیشتری دارند حتما عایق بهتری خواهند بود. اگر برای شما عایق بودن اهمیت زیادی ندارد می‌تو‌ا‌نید از نایلون‌ها‌یی با ضخامت کمتر را انتخاب کنید.
افزودنی‌هایی که به هر نوع نایلون مضاف می‌شود بسیار اهمیت دارند که ویژگی های جدیدی به نایلون اضافه می‌کنند. از میان ویژگی‌های گسترده حتما محافظتUV را در فیلتر‌های انتخابتان قرار دهید. قابلیت ضد تعریق و تجمع بخار آب از ویژگی‌ها‌یی است که از بسیاری از آفت‌ها جلوگیری می‌کند.
برای محصولاتان حتما میزان نوری را که احتیاج دارند مشخص کنید. با توجه به نیاز محصول حتما رنگی را که جذب نور مناسبی با توجه به نوع محصول دارد را سفارش دهید.
در هنگام خرید همه جوانب را بسنجید و قیمت نهایی محصول را با توجه به حمل و نقل و نصب آن حساب کنید. در هنگام خرید احساساتی نشوید و به گفته افراد غیر متخصص عمل نکنید و محصولی را انتخاب کنید که تمامی نیاز‌های شما را برآورده سازد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید