خرید و فروش عمده نایلون شیرینگ پک

نایلون شیرینگ پک بسته بندی نازکی می باشد که تولیدی ها با استفاده از آن محصولات خود را کنار هم قرار داده و بدین وسیله چینش و حمل و نقل محصولات را آسان تر می کنند و آنها را از گرد و غبار و رطوبت حفظ می کنند، با مراجعه به عمده فروشی های مربوطه می توان این نایلون را با قیمت مناسب تهیه کرد.

خرید و فروش عمده نایلون شیرینگ پک

منظور از نایلون شیرینگ پک چیست؟

منظور از نایلون شیرینگ پک چیست؟از جمله اجزای مهم و پرکاربرد در ایزوله کردن محصولات بسته بندی شده، نایلون شیرینگ نام دارد که نقش آن نگهدای از کالای بسته بندی شده در برابر گرد وخاک و آب می باشد.

این نوع نایلون در بیشتر صنایع بسته بندی در جهان مورد استفاده قرار می گیرد، شیرینگ در انگلیسی به معنای منقبض کردن است.

محصول فوق با جنسی از پلی اتلین در دمای۱۲۰ تا۱۶۰درجه تغییر حالت می دهد و به محصول موردنظر می چسبد که مقدار این حرارت و همچنین فیلم شرینگ می تواند توسط مسئول مربوطه انتخاب شود.

سپس توسط فن هایی که به آن هوای خنک کننده می دمد، خشک شده و می توان آنرا بکار گرفت از آنجایی که این نایلون به تغییرات دمایی حساس می باشد می توان آن را نایلون شیرینگ حرارتی هم نامید.

اگر محصول حساسی دارید و ایزوله کردن آن برای شما اهمیت ویژه ای دارد پس باید بدانید که حتما از نایلونی با ضخامت بیشتر استفاده کنید.

 مواردی دیگری که می بایست مورد توجه ما باشد باید به این نکته اشاره کرد که از زمان سفارش آنها تا استفاده از رول های شیرینگ، نباید زمان طولانی بگذرد زیرا ممکن است لوله مقوایی که داخل آنها  قرار دارد تغییر شکل بدهد که در حفاظت از این نوع باید آنها را در جایی خشک و دور از نم نگهداری کرد.

 آنها را باید بصورت افقی نگه داشت که باعث سر خوردن آنها نشود، موقع بسته بندی محصولات باید دقت زیادی در انتخاب  عرض آنها داشت تا ضایعاتی کمتری داشته باشند.

باید در نظر داشت که این نایلون ها در برابر نور تغییر شکل می دهند و همواره باید در جایی مسقف نگهداری شوند.

اگر شما هم صاحب کسب و کار یا شرکتی هستید پیشنهاد ما به شما خرید عمده نایلون شیرینگ می باشد که در راستای خرید عمده می توانید خریدی ارزانتر، مطمئن و آسان را تجربه کنید.

خرید عمده نایلون می تواند با توجه به انتخاب شما بصورت رولی یا کیلویی باشد که عرض، وزن و ضخامت هر رول متفاوت می باشد.

مبحث دیگری که بعد از شیرینگ کردن محصولات مهم است، چاپ روی نایلون حرارتی می باشد که تمام کاخانه هایی که برای مردم محبوب شده اند از این گزینه برای جذب بیشتر مشتری، تنوع کاری و همچنین زیبایی و شیک تر بودن محصولات خود استفاده می کنند.

 نوع چاپ هم در جلب توجه مشتری تاثیر چشمگیری دارد زیرا محصولی با چاپ بی کیفیت مسلما در ذهن مشتری بی ارزش بودن آن کارخانه را متذکر می شود که همین امر سبب پشیمانی او از خرید می شود و کالاهای با چاپ با کیفیت تر روی شرینیگ را ترجیح می دهد.

انواع نایلون های شیرینگ پک تولید شده

از انواع دستگاه های شیرینگ می توان به۳ نوع: تونلی، کابینی و پلی اتیلن و اتوماتیک اشاره کرد که این دستگاه ها انواع نایلون شیرینگ را با عملیات تقریبا مشابه تولید می کنند.

دستگاه شیرینگ کابینی بیشتر در رستوران ها کاربرد دارد که این دستگاه عملیات بسته بندی را در یک مرحله انجام داده و برای مصارف خانگی و کارگاهی نیز مناسب می باشد.

شیرینگ پلی اتیلن بیشتر در بسته بندی های سنگین کاربرد دارد که از انواع آن می توان باکس های نوشابه را نام برد همچنین در این نوع شیرینگ از نایلون های با استقامت بالا استفاده می شود.

شیرینگ اتوماتیک کانوایردار سرعت فوق العاده ای در بسته بندی محصولات دارد همچنین حرارت و زمان آنرا می توان تنظیم کرد.

مهمترین مزیت این نوع را می توان تسمه نقاله کوچک آن دانست که محصول را بعد از بسته بندی به بیرون هدایت می کند.

 در صنایع مختلف نایلون با طول، حجم و عرض های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین این نایلون ها در خط تولید با توجه به سفارش مشتری در ابعاد مختلف تولید می شوند.

این نایلون ها بصورت یک لایه و چند لایه در بازار فروش موجود می باشند که تعداد بیشتر لایه ها کیفیت بیشتر را تضمین می کند.

عرض آنها بین ۱۰ تا ۱۲۰ سانتی متر و ضخامتشان بین ۳۰ تا۲۰۰ میکرون است و همچنین این نایلون ها در رنگ های مختلف موجود می باشند که می تواند در زیبایی و جذابیت کالا تاثیر بسزایی داشته باشد.

نایلون شیرینگ پک در کجاها کاربرد دارد؟

نایلون شیرینگ پک در کجاها کاربرد دارد؟ در سراسر جهان از نایلون های شیرینگ برای بسته بندی کردن استفاده می کنند در ارتباط با کاربرد نایلون شیرینگ پک اگر بخواهیم مهمترین آن را نام ببریم ظاهر زیبایی است که به محصول می بخشد.

این نوع نایلون ظاهر محصولات بسته بندی شده را جذابتر و چینش آنها را در حمل و نقل و همچنین در انبارها راحت تر کرده است که نازک بودن این محصول سبب می شود که بر خلاف کارتن، ظاهر محصول به راحتی دیده شود.

دستگاه های مربوطه که انواع آن ذکر شد این نایلون ها را روی محصولات می کشند و تیغه دوخت دستگاه آنها را برش زده  و برای انجام عمل شیرینگ وارد کوره می کند.

این نوع نایلون مقاومت بسیار خوبی دارد و می تواند محصول را از رطوبت، گرد و غبار و همچنین گریس محافظت نماید و از دیگر مزایای خارق العاده آن می توان به سبک بودنش و نگهداری طولانی مدت اشاره داشت.

از دیگر کاربردهای این نایلون حفاظت از محصول، موقع جابه جابی آن و ضربه های احتمالی می باشد و همچنین مانع ورود آلودگی در صنعت بهداشتی و غذا می شود.

قابل ذکر است که به طور کلی این نوع نایلون در بسته بندی قطعات خودرو سازی، مواد غذایی، انواع مبلمان، لوازم خانه و آشپزخانه و همچنین لوازم جانبی و در صنعت ساختمان سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش استثنایی نایلون شیرینگ پک با بهترین قیمت

از جمله مواردی که می توانند تعیین کننده قیمت یک نایلون باشند عبارتند از: عرض، ضخامت و شفافیت آن که البته سلیقه مشتری و نوع درخواستی نیز می تواند همواره قیمت این نایلون را تغییر بدهد.

همانطور که ذکر کردیم می دانید که امرروزه بهترین گزینه، خرید از فروشگاه هایی است که در پخش عمده این محصول فعالیت دارند.

قیمت نایلون شیرینگ اصولا به رقم بالایی نمی رسد و حتی صنایع کوچک هم اجازه استفاده از این محصول را دارند و می توانند در حیطه فروش نایلون شیرینگ فعالیت خود را رو به روز گسترش دهند و به سود آوری مورد نظر برسند.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید