خرید کیسه زباله ضخیم ارزان

کیسه  زباله ضخیم در بسته بندی های مختلفی در بازار وجود دارد .و همچنین در وزن های مختلف .کیسه زبالهای رولی نیم کیلویی در بسته هایی به صورت شیرینگ و رول های نیم کیلویی می باشد که قبل از شیرینگ یک برچسب با مشخصات فنی کامل محصول دور رول پیچیده شده و سر و ته رول  بر چسب گرد که آن هم حامل مشخصات محصول می باشد چسبیده است و تعداد در کارتن این محصول ۲۰ رول می باشد. این سایز تقریبا پرمصرف ترین سایز کیسه زباله رولی می باشد و به دلیل پوشش ۱۰۰%  آن دسته از مصرف کنندگانی که روی دیده شدن محتوای داخل کیسه زباله حساس هستند و مایل هستند که دیده نشود بهترین انتخاب است.

خرید کیسه زباله ضخیم ارزان

کاربرد های مختلف کیسه زباله ضخیم

کاربرد های مختلف کیسه زباله ضخیم امروزه به دلیل رعایت نکات بهداشتی از کیسه های زباله استفاده بسیار میشود .مطالب زیر چند نمونه از کاربرد کیسه زباله ضخیم است .

استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی یک روش ارزان قیمت در اسباب کشی  است استفاده از این کالا جابه جایی را راحت کرده  است. اصولا اسباب کشی یک فرایند گران قیمت است، بنابراین یک امر  طبیعی است که در هنگام جابجایی لوازم به دنبال روش های خوب و مناسب برای صرفه جویی در هزینه ها باشید. یک راه اثبات شده برای کاهش هزینه های بسته بندی شما، استفاده از کیسه های زباله ضخیم  به جای جعبه های مقوایی، برای جمع آوری برخی از وسایل می باشد. همانطور که در ادامه متوجه خواهید شد، کیسه های زباله بسیار مفید و کاربردی ترآن چیزی است که شما فکر می کنید.

در حقیقت، کیسه های زباله در طی یک اثاث کشی کاربردهای زیادی دارند

 که آنها را به تنهایی تبدیل به یک ابزار قدرتمند برای مبارزه برای کاهش هزینه های جابجایی حرکت می کنند.

بنابراین، به جای رول کیسه های زباله در جعبه مقوایی و فراموش کردن آنها تا زمان باز کردن، بهتر است روی استراتژی بسته بندی خود و استفاده از کیسه زباله در بسته بندی و جابجایی بازنگری کنید. این نکات را برای استفاده ازاین محصول و جابجایی به منظور صرفه جویی در وقت، پول و انرژی در طول جابجایی دنبال کنید.

حفاظت از کف خانه یک امر بسیار مهم است .به خصوص زمانی که هوا در خارج از خانه بد است.

جلوگیری از ورود برف، خاک و گرد و غبار با پوشاندن کف توسط کیسه های زباله یک روش بسیار مناسب است و  آنها را روی کفپوش های چوب سخت، یا هر نوع پوشش کف دیگر برای محافظت و جلوگیری از انتشار آلودگی ها وهچنین سرما و گرما در داخل خانه قرارمی گیرد. برای جلوگیری از لغزش های خطرناک در روز حرکت، کیسه های زباله را به کف با استفاده از قطعات نوار انعطاف پذیرچسب کنید.

کیسه های زباله همچنین می توانند برای جمع آوری ضایعات بسته بندی و حذف وسایل اضافی و زباله استفاده شوند. با توجه به تعداد زیادی از مواد بسته بندی شده ، سطل های زباله می تواند به سرعت پر شود در حالی که شما وسایل بسته بندی را انباشته می کنید. بنابراین، مطمئن شوید که زباله های اضافی را به صورت مرتب و منظم جمع آوری می کنید تا خانه تان به خوبی تمیز و مرتب باقی بماند.

برای تولید کیسه زباله ضخیم از چه موادی استفاده می شود ؟

برای تولید کیسه زباله ضخیم از چه موادی استفاده می شود ؟برای تولید کیسه زباله ضخیم از مواد پلاستیک استفاده میشود .همانطور که میدانید در تولید کیسه های زباله که به عنوان کیسه های پرمصرف در بازار شناخته می شوند از مواد اولیه درجه ۲ و بعضا درجه ۳ استفاده میشود . این مواد به دلیل بازیافتی بودن دارای وزن بالاتری نسبت به مواد نو هستند که باعث می شود محصول نهایی دارای وزن سنگین تر نسبت به کیسه های تولید شده از مواد نو گردد . در واقع هرچند کیسه های زباله بازیافتی در کیلو قیمت پایینی دارند ولی هر برگ این کیسه ها دارای قیمت بالاتری نسبت به کیسه های نو دارند .همچنین کیسه های بازیافتی دارای بوی ناخوشایندی می باشند که بعضا به دلیل استفاده چندباره از مواد دارای بوی غیرقابل تحملی هستند . در صورتیکه استفاده از کیسه های نو بدون بو و حتی به درخواست مشتری دارای بوی عطری می باشد .

اگر بخواهیم جمع بندی مناسبی برای کیسه زباله  داشته باشیم : از نقص های بارز کیسه زباله های بازیافتی نسبت به کیسه زباله سبک – کیسه زباله بدون بو ، بوی نا خوشایند ، رنگ نامناسب ، قیمت بالاتر به ازای هر برگ و عدم کشسانی بالا می باشد.

از موارد حایز اهمیت این نسل از کیسه ها سبک بودن مواد اولیه استفاده شده می باشد که از جهت اقتصادی تعداد کیسه در هر کیلو را نزدیک به دو برابر کیسه های زباله عادی درجه ۲ نموده است .

مزایای استفاده از کیسه زباله ضخیم

مزایای استفاده از کیسه زباله ضخیماز جمله مزیت کیسه زباله ضخیم :

  بوی مطبوع این کیسه به دلیل استفاده از مواد درجه ۱ برخلاف بعضی از انواع دیگر کیسه زباله.

 چندلایه بودن این کیسه ها باعث مقاومت و کشسانی فوق العاده  گردیده است . برای مثال در صورتیکه سوراخی در اثر برخورد یک جسم نوک تیز  بر روی کیسه ایجاد شود به دلیل ماهیت چندلایه بودن (همانند تار و پود) لایه های بهم تنیده ، مقاومت زیادی در برابر پاره شدن و جر خوردن کیسه از محل ضربه دارد .

 به طوریکه در هر کیلو تعداد کیسه زباله چندلایه تقریبا نزدیک به  ۲ برابر کیسه زباله های معمولی می باشد . برای مثال در صورتیکه ای  اگر مصرف کیسه زباله عادی یک شرکت ۲ تن در ماه باشد می بایست ماهیانه نزدیک به ۱ تن از کیسه زباله چندلایه را خریداری نماید که منجر به آزادسازی بیشتر فضای انبار می شود. 

نرمی و لطافت  مثال زدنی این نوع از کیسه ها عمل گره زدن را آسان می نماید .

روش خرید کیسه زباله ضخیم در حجم بالا

روش خرید کیسه زباله ضخیم در حجم بالابهترین روش برای خرید کیسه زباله ضخیم در حجم بالاخرید مستقیم از کارخانه تولید کننده است .که اکثرا شرکت ها اداره ها و همچنین بیمارستان ها از این حجم بالا کیسه زباله مصرف  میکنند .

کیسه های زباله عمده مشکی که به صورت دقیقتر به کیسه زباله های عادی شهرت دارند جز پرمصرف ترین نوع از کیسه زباله در بازار می باشند .تنوع رنگ و سایز در این نوع از کیسه های نایلونی طبق سفارش مشتری امکان پذیر می باشد

کیسه زباله عمده مشکی نسبت به کیسه زباله عمده چندلایه دارای تعداد کمتری در یک کیلو می باشد . معمولا شرکت های پیمانکار نیاز به کیسه زباله رنگی یا کیسه زباله عریض دارند و از کیسه زباله عمده مشکی استفاده می نمایند ، در صورتیکه با مصرف کیسه زباله های بند دار یا کیسه زباله های چندلایه می توان هم لحاظ کیفی و اقتصادی انتخاب بهتری را دارا بود .

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید