سفارش اختصاصی نایلون بسته بندی زعفران

بسته بندی مناسب و اصولی یکی از روش هایی است که سلامت و بهداشت کالای تولیدی را تا رسیدن به دست مشتری در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی تضمین می کند. یکی از انواع بسته بندی های رایج در این صنعت نایلون ها می باشند. زعفران یکی از مواد غذایی تولیدی این صنعت است که در بسته بندی های نایلونی به بازار ارائه می شود. نایلون بسته بندی زعفران اکثرا در ابعاد کوچک و بهداشتی تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

سفارش اختصاصی نایلون بسته بندی زعفران

نایلون های بسته بندی زعفران در چند نوع به فروش می رسند؟

نایلون های بسته بندی زعفران در چند نوع به فروش می رسند؟نایلون های بسته بندی یکی از پرکاربردترین و پر مصرف ترین انواع بسته بندی مواد به ویژه مواد غذایی در بازار می باشند. زعفران از جمله مواد غذایی ارزشمندی است که دربسته بندی های نایلونی روانه بازار می شود.

نایلون ها دارای این توانایی می باشند که از زعفران در برابر رطوبت، هوا و عوامل محیطی مضر محافظت کرده و ارزش غذایی آن را تا رسیدن به دست مشتری حفظ کنند.
اصولا جهت بسته بندی زعفران از دو نوع بسته بندی رایج در بازار با عناوین پلاستک بسته بندی معمولی زعفران یا نایلون بسته بندی و سلفون بسته بندی زعفران استفاده می شود.

 فروش پلاستیک بسته بندی در بازار به هر دو شکل انجام می گیرد. هر یک از این محصولات با توجه به نوع و ویژگی کاربردی شان دارای مزایا و مضراتی می باشند. به عنوان مثال نایلون بسته بندی دارای ظاهری مات و کدر بوده که این امر باعث می شود تا زعفران در دید مشتری دارای رنگ و ظاهری مناسب نباشد.
 ویژگی مثبت آن قیمت پایین محصول و همچنین این نکته می باشد که بعد از بستن درب محصول هنوز هم عطر زعفران به مشام می رسد که این امر می تواند عاملی جذاب و کمک کننده در جذب و مشتری و فروش نایلون بسته بندی زعفران باشد.
اما سلفون ها با ظاهر شفاف و براق شان و ارائه جلوه و رنگ مناسبی از زعفران در دید مشتری عامل مفید و جذابی در جلب نظر مشتریان هستند، این محصول دارای قیمت بالاتری نسبت به نایلون ها در بازار بوده و همچنین دارای این ویژگی بوده که بعد از بستن درب محصول دیگر بوی زعفران قابل استشمام نخواهد بود.  

بهترین نوع نایلون برای بسته زعفران

امروزه صنایع تولیدی جهت بسته بندی تولیدات شان نیازمند و خواهان روش های جدید، آسان، بهداشتی و شکیل می باشند تا هم سلامت و تازگی محصول تولیدی را حفظ کرده و هم نظر مشتری را جهت خریداری محصول به خود جلب نماید.

با توجه به ارزش بالای زعفران و مصرف زیاد آن به عنوان چاشنی غذایی، بسته بندی این ماده غذایی ارزشمند نیازمند نایلونی با مقاومت بالا در برابر پارگی، قابلیت نگهداری رنگ و بوی زعفران و همچنین رنگ و ظاهری شفاف جهت ارایه نقش زیبا و خوش رنگ زعفران در برابر دیده گان مشتری است.
جنس پلاستیک از این نظر که تغییری در خاصیت و ترکیب زعفران ایجاد نکند دارای اهمیت به سزایی است. نایلون بسته بندی باید قادر به محافظت زعفران در مقابل رطوبت و هوا و نور خورشید بوده و قابلیت نگهداری زعفران در طولانی مدت را تا زمان باز کردن بسته توسط مشتری را دارا باشد.

خرید بهترین نایلون زعفران یکی از نیاز های ضروی افرادی است که در کار تهیه، بسته بندی و توزیع این محصول مقوی و با ارزش می باشند. نایلون بسته بندی زعفران به وسیله تولید کنندگان بزرگ و معتبری در سراسر کشور با کیفیت بالا، کاملا بهداشتی و مطابق با استانداردهای مورد نیاز تولید و به بازار عرضه می گردد.
جهت خرید نایلون بسته بندی زعفران می توان با مراجعه به فروشگاه و نمایندگی های معتبر و یا از طریق وب سایت های وابسته به تولید کنندگان اقدام به سفارش و خرید نمود.

تولید نایلون بسته بندی زعفران در سایز های مختلف

تولید نایلون بسته بندی زعفران در سایز های مختلف با توجه به ارزش بالای این محصول جهت راحتی حال مشتریان، ایجاد شرایطی ایده آل و در دسترس بودن و بهره مندی عموم مردم از مزایای این ماده غذایی ارزشمند، زعفران در بسته بندی هایی با حجم کم به بازار عرضه می گردد.

با توجه به این مهم تولید نایلون های بسته بندی زعفران در چهار اندازه مختلف جهت بسته بندی های نیم گرمی، یک گرمی، نیم مثقالی و یک مثقالی به ترتیب در ابعاد ۷*۷، ۸*۸، ۹*۹ و ۱۰*۱۰ با ظاهری مات و دارای مقاومت بالا در برابر آسیب و پارگی انجام و  بنا به نیاز و سفارش در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

 با توجه به رونق تجارت زعفران و علاقه مندی افراد به بسته بندی و توزیع زعفران هر چهار سایز تولیدی دارای طرفداران زیاد و فروش بالایی است. تولید پلاستیکی با کیفیت، بهداشتی و مطابق با نیاز های زعفران جهت بسته بندی این امر نیازمند دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته می باشد.

تولید نایلون بسته بندی زعفران در مراکز تولید ظروف بسته بندی زعفران و تحت نظارت مراکز بهداشتی انجام می گیرد تا محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای مورد نیاز روانه بازار شده و در اختیار مشتریان قرار گیرد.

سفارش انواع چاپ بر روی نایلون های بسته بندی زعفران

یکی از مهمترین عوامل جهت جذب مشتری و فروش مناسب محصول علاوه بر کیفیت آن بسته بندی مناسب، شکیل و استفاده از چاپی با کیفیت و جذاب بر روی بسته بندی می باشد.
سفارش چاپ بر روی نایلون های زعفران با توجه به نیاز بازار و سلیقه مشتری در دو طرح تماما چاپ دار و نایلون های چاپی با پنجره شفاف انجام می شود. با توجه به اینکه قرار گرفتن زعفران در مقابل دید مشتری یک امتیاز مثبت جهت بازاریابی و جذب مشتری می باشد اکثر فروشندگان زعفران نوع پنجره دار را به نوع تماما چاپی ترجیح می دهند.

 با توجه به بازار رقابتی در تجارت این محصول برند سازی و توزیع زعفران با نام و برند خاص دارای اهمیت ویژه ای است. از راه های جذب مشتری و برند سازی در این صنعت ارائه طرحی منحصر به فرد و سغارشی جهت چاپ بر روی بسته بندی محصول تولیدی است. طرحی که مشاهده آن توسط مشتری معرف تولیدکننده و آن برند خاص باشد. 

با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت در بسته بندی زعفران به عنوان یک ماده غذایی عملیات چاپ بر روی نایلون به صورت آینه از داخل و کاملا بهداشتی انجام می گیرد تا تماس و تداخلی با زعفران نداشته و در کیفیت و طعم زعفران خللی ایجاد نکند و محصولی بهداشتی و سالم در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید