شرکت تولیدی نایلون بسته بندی حبابدار

شرکت تولیدی نایلون بسته بندی حبابدار شرکت اَرال صنعت می باشد که با همکاری تولید کنندگان و صاحبان صنایع این نایلون ها را در اندازه های مختلف با ماشین الات روز دنیا در اندازه های ۱۰ و ۲۵ میلی متر و در عرض هایی از ده سانتی متر به چاپ می رسانند. تولید نایلون های حبابدار به شکل رول، کاور، پاکت، برای الگو های چهار رنگ است. انواعی از این نایلون ها برای بسته بندی یخچال و اجاق گاز به کار می رود. نایلون  بسته بندی حبابدار، مارک تجاری را در خود ثبت کرده است، این مارک متعلق به شرکت بسته بندی هوایی می باشد. این اسم و مارک مخصوص محصولات این شرکت می باشد. این شرکت نایلون حبابدار، نایلون ساده، نایلون شیرینگ، و…را به تولید می رساند. تولید کنندگان این محصولات را با بهترین کیفیت به دست مشتریان می رساند.

 

شرکت تولیدی نایلون بسته بندی حبابدار

منظور از نایلون های حبابدار چیست ؟

منظور از نایلون های حبابدار چیست ؟نایلون های حبابدار استقامتی بالا را در خود دارند. به این علت از حباب های ریز و درشت در روی و زیر نایلون ساخته شده است تا بتواند از کالایی را که حمل می کند مواظبت کند.
از نایلون برای بسته بندی و نگهداری کالاهای شکستنی استفاده می شود، و مقاومت این نایلون به حباب هایش بستگی دارد.
مقاومت نایلون هایی که دارای حباب های ریزی می باشند برای وسایل های ریز و شکستنی استفاده می شود..
و از حباب های درشت برای وسایل های بزرگ و شکستنی خود را به کار می گیرند. این نوع جنس نایلون از مواد پلی اتیلن می باشد.
این نایلون به طوری معمول در درونش جنسی لطیف و صاف دارد، و پوشش پشتشان از حباب ها در سایز های کوچیک و بزرگ را در خود دارد.

ساختار نایلون بسته بندی حبابدار

ساختار نایلون حبابدار در صنایع تولیدی محصولات شکستنی مراقبت بالایی را دارا هستند. پلاستیک حبابدار برای وسایل های شکستنی در ضربه گیری استفاده می شوند.
نایلون بسته بندی حبابدار برای جلوگیری از خط و خش، الودگی مبلمان بسیار فوق العاده است.  نایلون حبابدار شامل چند مرحله ساخت می باشد.
می خواهیم شما را به مرحله های ساخت نایلون اشنا کنیم. باید اطلاع داشته باشید که مهره های رزین پلی اتیلن را به درون دستگاه قالب سازی می فرستند.
انجا به کمک گرما ذوب می شود، و خود را تبدیل به ماده می کند. این مایع به درون تخته نازکی ریخته شده.
در این هنگام دو ورقه نازک پلاستیکی که وسطش پر شده از هوا را تولید می کند. این ضرف استوانه ای با شکل سوراخ هایی که دارد این ورقه ها به دور سوراخ ها می پیچد.
پلاستیک توسط سوراخ ها مکیده می شود تا محافظ هایی از هوا را در خود بسازد. همانطور که از مراحل ساخت نایلون گفتیم: نحوه اختراع این محصول بسیار جالب و مورد توجه قرار گرفته است.
جالب اینجاست که بیشتری از مردم برای تماشای ساخت این محصول اقدام می کنند. می خواهیم برای شما به یک نکته مهم اشاره ای داشته باشیم.
برای استفاده نایلون حبابدار برای پوشاندن وسایل ارزشمندتان برای ارسال به کسی یا اینکه مقصد به جایی را دارید استفاده کنید.
شما اگر به حباب های نایلون اسیب نرسانید می توانید این نایلون ها را به مرکز خرید برده و فروشندگان اَنها را از شما بخرند.

نایلون بسته بندی حبابدار در چه مواردی کاربرد دارد ؟

نایلون بسته بندی حبابدار در چه مواردی کاربرد دارد ؟کاربرد نایلون های حبابدار برای جلوگیری از صدمه و افتادن وسایل ریز نقش، و شکننده استفاده می شود و با این کار ارزشش را بالا برده است.
شما شهروند گرامی برای رهن کردن خانه یا خریدن می باید وسایلتان را انتقال جا به جایی به خانه جدید را داشته باشید، و باید امکاناتی را فراهم کنید.
بیشتر مردم  برای اینکه کارشان سریع و راحت باشد، ظروف اشپزخانه را در کارتن ها قرار می دهند، اما بدانید این کار شما هیچ که راحت نیست بلکه دردسرش زیاد هم می شود و قول نمی دهد وسایل را سالم به خانه برساند.
کاربرد نایلون حبابدار ضربه گیر است که تعدادی حباب را در خود جا داده است و دارای هوا هم بوده به همین جهت قدرت بالایی دارد.
تولید کننده نایلون حبابدار طرحی را از نایلون به دست اورده و ساخته است، تا از شکستن ظروف جلوگیری کند.
چند درصد این نایلون به کسانی که استرس دارند، کمک می کند. در این صورت افراد می توانند با ترکاندن این حباب ها استرس را از خودشان دور کنند.
یکی دیگر از روش های بسته بندی لوازم، به نام استرچ پالت استفاده می شود، که جنسش پلاستیک و در چند لایه برای بسته بندی ساخته شده است.
استرچ پالت بند قابلیت های کششی متفاوتی دارد. می تواند در بسته بندی وسایل های بیشتری را پوشش دهد.
برای شما که هزینه مهم است. می توانید این روش را انتخاب کنید. به خاطر این که هزینه اش بسیار کم است.
جالب اینجاست که برای اسباب بازی بچه ها کاربرد دارد.  اگر می خواهید در مسافرت خوابی راحت داشته باشید.
می توانید در کیسه خوابتان از این نایلون های حباب قرار داده و خوابی راحت داشته باشید.

تولید نایلون حبابدار در عرض های مختلف

با شما مشتریان عزیز از تولید نایلون حبابدار در عرض های مختلف به گفت وگو می پردازیم. نایلون های حبابدار در دو نوع دسته با تولیدهای مختلف را گزارش می دهیم.
کیسه حبابدار ۲ بعدی که به نوع معمولی شناخته شده است و برای بسته بندی کالاهایی که مکعبی نیستند استفاده را می برد. 
به طور مثال : درب اسانسور، قاب عکس، ظرف های چینی و….  کیسه حبابدار سه بعدی این نایلون برای کالاهایی که شکل منظم و مکعبی شکل را دارند استفاده می شود.
مانند: تخت خواب، مبلمان اداره ها و منزل ها و …. را از این نایلون های سه بعدی  برای کالاها به کار گرفت.
حباب درشت دو لایه،  این نوع نایلون از داشتن قطر و حباب های درشت از حباب های ریز کارایی بهتری برای محافظت کالا را دارد.
حباب درشت سه لایه، نوع این نایلون بخاطر این که یک لایه از نوع دو لایه را در خود جا داده است. برای وسایل سنگین و شکننده کارایی بهتری دارد.
حباب ریز سه لایه، این محصول برای داشتن حباب های ریز و یک لایه اضافه تری که در سطحش دارد، کارایی اش بهتر از نایلون های دو لایه است. لایه سوم باعث می شود، که حباب ها بر اثر فشار نترکند.
نایلون حبابدار ضربه گیر در سه نوع، دو، سه و پنج لایه به تولید می رسد.  تولید نایلون حبابدار در ۲ متر و در عرض ۱۰ سانت به صورت پنج لایه صورت می گیرد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید