شیرینگ نرم با ارزانترین قیمت در بازار

شيرينگ نرم یکی از تجهیزات بسته بندی به شمار می رود. در صنایع بسته بندی به شیرینگ نرم، سلفون شیرینگ نیز گفته می شود. این محصول پس از بسته بندی محصول، با حرارت ایجاد شده از آن حفاظت می کند. این محصول در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می شود و در صنایع مختلف، حجم مورد نیاز، عرض و طول آن بسیار متفاوت می باشد.

شیرینگ نرم با ارزانترین قیمت در بازار

موارد مصرفی شیرینگ نرم

موارد مصرفی شیرینگ نرمفیلم های شیرینگ پک به دو نوع نرم و خشک تقسیم بندی می گردند و در ضخامت های متفاوت تولید می شوند. متراژ رول های این فیلم ها به تولید کنندگان آن ها بستگی دارد.

با توجه به اینکه ابعاد کالاها متفاوت می باشد، این فیلم ها نیز در عرض های ۷۰، ۶۰، ۵۵، ۵۰، ۴۵، ۴۰، ۳۵، ۳۰، ۲۵ و ۲۰ تولید می گردند. از شیرینگ نرم در محصولات صنعتی مانند الکترونیکی، قطعات و پلاستیکی استفاده می شود.

همچنین از دیگر موارد مصرف شیرینگ نرم در صنایع غذایی، آرایشی و دارویی می باشد. این شیرینگ بسیار به محیط حساس می باشد بنابراین این محصول باید در دمای کمتر از ۲۰ درجه نگهداری شود، همچنین این نوع شیرینگ دارای شفافیت بسیار بالایی می باشد که در بسته بندی بسیار مفید و کاربردی می باشد.

کارخانجات تولید این محصول با حذف واسطه ها و تولید مستقیم این محصولات از کارخانه، این محصول را در سایز های مختلفی تولید می کنند. از عوامل بسیار مهمی که در کیفیت این محصول تاثیر گذار است، مواد اولیه شیرینگ نرم، کیفیت و استفاده از ماشین آلات مدرن می باشد.

بسیاری از کارخانجات نیز برای کاهش قیمت این محصول، بنا به درخواست مشتری از مواد درجه دو و سه نیز استفاده می نمایند، همچنین این ماده بسیار نفوذ ناپذیر می باشد که محصول بسته بندی شده با این ماده در شرایط سخت هیچ تغییری نمیکند و آسیبی نیز نمی بیند.

این محصول به دلیل شفافیت بسیار بالا باعث ماندگاری بیشتر کالا می شود. تولید کننده شیرینگ نرم از مواد بسیار با کیفیت در تولید آن استفاده می کند و بهترین شیرینگ نرم، در اکثر کارخانه ها در کشورمان تولید می گردد و از طریقه شیرینگ کردن با این محصول، می توانیم به دو مورد زیر اشاره کنیم:

  • روش دستی: در این روش توسط سشوار های صنعتی و یا خانگی عملیات شیرینگ انجام می شود.
  • روش ماشینی: در این روش با ماشین آلات صنعتی عملیات شیرینگ انجام می گردد.

مقایسه مواد اولیه شیرینگ نرم با شیرینگ خشک

مقایسه مواد اولیه شیرینگ نرم با شیرینگ خشکشیرینگ یکی از روش های بسته بندی بسیار پر کاربرد می باشد. برای بسته بندی چندین قلم از جنس شبیه به هم در کنار یکدیگر و به شکل شکیل از این شیرینگ استفاده می گردد.

فیلم شیرینگ نازک و پلاستیکی می باشد که توسط دستگاه شیرینگ حرارت میبیند و ممحصول را به طور کامل پوشش می دهد.

از انواع شیرینگ بیشتر در محصولات صنعتی مخصوصا پلاستیک و قطعات الکترونیکی استفاده می کنند، همچنین از کاربرد های دیگر این محصول می توان به حمل و نقل آسان محصولات تولیدی اشاره کرد.

رول ها و مواد اولیه شیرینگ خشک یا سخت در رنگ های شفاف، قرمز، آبی و سبز تولید و عرضه می گردند و رول ها و مواد اولیه شیرینگ نرم، در رنگ های مشکی و شفاف و در دو نوع سردخانه ای و صنعتی تولید می شوند. از انواع ویژگی ها و تفاوت های رول ها و مواد اولیه شیرینگ های نرم با خشک می توان موارد زیر را توضیح داد:

  • ویژگی های رول و مواد اولیه شیرینگ نرم: این مواد اولیه به دو صورت شفاف و مات می باشد. از ویژگی های این مواد در برابر رطوبت و آفتاب مقاومت دارند به همین منظور در بیشتر موارد به عنوان عامل محافظت کننده استفاده می شوند، همچنین نرمی و انعطاف بالایی دارند و برای بسته بندی بسیاری از محصولات به کار برده می شوند.
  • ویژگی های رول و مواد اولیه شیرینگ خشک: از آن ها در صنایعی مانند بسته بندی دارویی، مواد غذایی و دیگر موارد استفاده می شود. در برابر بسیاری از مواد شیمیایی، پایداری بسیار خوبی دارند و در مواد شیمیایی، مواد غذایی و موارد دیگر استفاده می شوند.

کشور های تولید کننده شیرینگ نرم

کشور های تولید کننده شیرینگ نرمدر حال حاضر کارخانجات بسیاری در کشورمان و دیگر کشور ها که مجهز به ماشین آلات پیشرفته و مدرن روز دنیا می باشند و با استفاده از متخصصان مجرب توانسته اند به تولید شیرینگ نرم با کیفیت بالا بپردازند.

محصولات تولید شده در این کارخانه ها نقش بسیار مهمی را در محافظت از انواع کالاهای دارای بسته بندی و برای جذب مشتری بیشتر در امر صادرات و واردات، هم در بازار های داخلی و هم در بازار های خارجی ایفا می کنند.

امروزه کشورهایی چون سوئد، استرالیا، آلمان و فرانسه شیرینگ نرم را با کیفیت های بالا تولید می نمایند و باید این نکته را نیز در نظر بگیریم که تولید این محصول در کشور ما با کشورهای تولید کننده خارجی قابل رقابت می باشد.

تولید این محصول به دلیل کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب باعث شده است تا به کشور های اروپایی و آسیایی صادرات آن انجام شود و یکی از کشورهایی هستیم که در تولید و صادرات این محصول موفق عمل کرده ایم که علاوه بر صادرات، نیازهای داخل را نیز برطرف کنیم.

چگونه بهترین شیرینگ نرم را بخریم؟

چگونه بهترین شیرینگ نرم را بخریم؟بسیاری از کارخانه ها برای جلب توجه مردم و جذب مشتری بیشتر، شیرینگ نرم را با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا تولید می نمایند. بنابراین می توان با هر حجم از محصول درخواستی ای، به تهیه این محصول اقدام نماییم.

اکثر شرکت ها با به کار گیری دستگاه های مدرن و مواد اولیه درجه یک شیرینگ نرم را، با کیفیت و مرغوب تولید می کنند. این کارخانه ها برای جلب رضایت مشتریان خود، شیرینگ مرغوب را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه می کنند.

آن ها براساس نیاز و سفارش مشتری محصولات خاص و مورد تقاضای مشتری را تولید می نمایند تا بتوانند به راحتی پاسخگوی بازار های داخلی باشند. کارخانه های تولید کننده این محصول در مدل ها و برندهای مختلف این محصول را تولید و ارائه می کنند و از طریق مشاوره با کارشناسان فروش و فروشندگان این کارخانجات و شرکت های تولیدی می توان پیش از خرید از کیفیت این محصولات آگاه شویم و سپس اقدام به خرید آن کنیم.

برای تهیه بهترین شیرینگ با قیمت مناسب از این مرکز نیز می توانیم این محصول را سفارش دهیم و هر کجا که سوالی داشتیم از کارشناس فروش آن کمک بگیریم.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید