صادرات بهترین شیرینگ نرم

نایلون های متفاوتی در صنعت بسته بندی استفاده می شود که یکی از آنها شیرینگ می باشد. بهترین شیرینگ نرم ایران به کشور های دیگر صادر نیز می شود که در ادامه بیشتر با شیرینگ نرم آشنا می شویم.صادرات بهترین شیرینگ نرم

پرمصرف ترین موارد استفاده شیرینگ نرم

پرمصرف ترین موارد استفاده شیرینگ نرمشیرینگ برای بسته بندی محصولات استفاده می شود. شیرینگ در دماهای بالا یعنی ۱۶۰ الی ۲۳۰ درجه سانتی گراد تغییر شکل داده و به محصول می چسبد.
شیرینگ نرم دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد که با توجه به محصولات مورد نظر برای بسته بندی تغییر می کند. 
استفاده شیرینگ نرم در بسته بندی های محصولاتی استفاده می شود که ایزوله بودن آن خیلی مهم نبوده و برای بسته بندی های شیک و زیبا استفاده می شود. برای محصولاتی که ایزوله بودن آن مهم می باشد باید از شیرینگ های ضخیم تر استفاده کرد.
در کل اگر بخواهم کاربرد شیرینگ را بگویم دو عامل وجود دارد:

  1. محافظت از محصول و کالا در مقابل ضربه خوردگی که بیشتر از شیرینگ خشک و ضخیم استفاده می شود.
  2. برای محافظت از بسته های خوراکی در مقابل آلودگی هایی که می تواند باعث آلوده شدن بسته بندی شده و آن را فاسد کند.

البته ممکن است برخی به دلایل دیگر از شیرینگ نرم استفاده کنند اما اغلب به دلیل داشتن خصوصیاتی که شیرینگ نرم دارد برای دلالیل مذکور استفاده می شود.
از شیرینگ برای صنایع مختلف مانند بسته بندی نوشابه و آب معدنی، کاشی و سرامیک، بسته بندی قوطی، شیشه های سکوریت، پشم شیشه و در کلیه بسته بندی های غذایی استفاده می شود.
شیرینگ دارای انواع مختلفی نیز می باشد. برای مثال نایلون شیرینگ که بسیار نازک و شکل پذیر می باشد و در مقابل دما حساس است.

نایلون شیرینگ تونلی یکی دیگر از انواع شیرینگ می باشد که اگر محصولی ثابت باشد از دستگاه هایی استفاده می شود که برای آنها، نایلون شیرینگ به صورت عمده خریداری می کنند.
از دیگر انواع شیرینگ می توان به سلفون شیرینگ اشاره کرد که از دو نوع گفته شده نازک تر و شفاف تر می باشد. در کل هرچه به سمت سلفون شیرینگ حرکت کنیم شیرینگ داری ضخامت کمتر بوده و شفاف تر می شود.
با استفاده از شیرینگ می توان بسته بندی محصول را زیبا تر و شیک تر نشان داده و همچنین دیگر نیازی به استفاده کردن از کارتون نخواهد بود.
اگر از شیرینگ در بسته بندی آب معدنی و نوشابه و … استفاده می کنید که باید کنار هم قرار گیرند متوجه این شده اید که چقدر چینش آن ها ار ساده تر کرده و می توان با هزینه کمتری بسته بندی مورد نظر خود را انجام دهید.
اگر بخواهم در یک جمله فواید شیرینگ را بگویم تنها این جمله به ذهنم می رسد.
استفاده از شیرینگ بسیار ساده تر و بسیار با کیفیت تر در زمان کمتر می توان محصولات را بسته بندی کرد.

مواد اولیه برای تولید شیرینگ نرم

مواد اولیه برای تولید شیرینگ نرم مواد اولیه استفاده شده در تولید شیرینگ نرم با توجه به استفاده ای که از شیرینگ خواهد شد تعیین می شود و با فرمولاسیون های متفاوتی ساخته و به بازار عرضه می شود. برای خرید شیرینگ نرم باید ابتدا بدانید که شیرینگ را در کجا و در بسته بندی چه محصولی استفاده خواهید کرد و با سفارش آن از شیرینگ نرم و با کیفیت تری بهره مند شوید.
در کل می توان گفت که در تولید شیرینگ از مواد LDPE و LLDPE استفاده می شود.
LDPE یک پلی اتیلن با چگالی پایین است که در تولید محصولاتی مانند شیرینگ بسیار کاربرد دارد.
این پلی اتیلن دارای ویژگی هایی است که شیرینگ به آنها احتیاج دارد.
LDPE نیمه جامد بوده و نیمه شفاف که باعث می شود بتوان آن را به حالت های مختلفی تبدیل کرده و با نازک کرن و کم کردن ضخامت، آن را شفاف تر هم کرد. شیرینگ نرم اینگونه می باشد.
از دیگر ویژگی های این پلی اتیلن مقاومت در برابر آب و هوا است که یک بسته بندی خوب باید از چنین ویژگی برخوردار باشد که این تنها با داشتن مواد اولیه ای که دارای این ویژگی است امکان پذیر می باشد دقیقا مانند همین پلی اتیلن.
پلی اتیلن چگالی پایین هم چنین از لحاظ شیمیایی دارای مقاومت خوبی بوده و دارای قیمت کمی هم می باشد.
به دلیل داشتن این ویژگی ها و قیمت بسیار پایین آن بیشتر در بسته بندی ها مورد استفاده قرار گرفته و بسیار برای کارخانه ها و … مقرون به صرفه می باشد.
شاید بپرسید که منظور از مقاومت شیمیایی چیست؟
منظور از این ویژگی این است که در برابر الکل و انواع متفاوتی از هیدروکربن ها، روغن و گریس و اسید ها و باز های رقیق مقاومت نشان می دهد. البته مقدار این مقاومت هم متغیر بوده و در مقابل هیدروکربن ها خیلی مقاوم نیست اما در مقابل اسید ها و باز های رقیق بسیار از خود استحکام نشان می دهد.
اما حتما می خواهید بدانید که LLDPE چیست؟ باید بگویم که LLDPE یک پلی اتیلن با چگالی کم خطی است که داشتن ویژگی هایی که می تواند در کنار ویژگی های پلی اتیلن چگالی پایین(LDPE) بسیار موثر بوده و یک شیرینگ بسیار خوب و با کیفیت را می توان با آنها تولید کرد.
پلی اتیلن خطی دارای رنگ شیری طبیعی و شفاف بوده که در برابر ضربه بسیار مقاوم است. این ویژگی باعث شده که با استفاده از شیرینگ بتوان به راحتی از محصولاتی که بسیار شکننده هستند به راحتی محافظت کرده و بدون آسیب دیدن آنها را بتوان جابه جا کرد.

تفاوت شیرینگ نرم و شیرینگ خشک

 تفاوت شیرینگ نرم و شیرینگ خشکبین شیرینگ نرم و شیرینگ خشک تفاوت هایی است که به چند نمونه از آنها می پردازیم.
اگر بخواهم اصلی ترین تفاوت آنها را بگویم این است که مقدار استفاده شده از مواد اولیه مانند موادی که گفته شد متفاوت است. ذکر شد که فرمولاسیون و مقدار مواد با توجه به کاربرد آنها متغیر است. با توجه به اینکه مقدار پلی اتیلن خطی دارای ویژگی استحکام بیشتری است، به دلیل اینکه بیشتر از شیرینگ خشک برای محافظت استفاده می شود طبیعیست که مقدار بیشتری از این نوع پلی اتیلن در شیرینگ خشک یافت شود.
بدیهی است که به دلیل تفاوت میان مواد اولیه تفاوت هایی هم میان شیرینگ نهایی وجود داشته باشد. شیرینگ نرم همان گونه که از نامش پیداست از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار بوده و برای بسته بندی وسایل و محصولاتی که دارای پیچیدگی های خاصی هستند بیشتر کاربرد دارد. شیرینگ خشک هم به دلیل مقاومت بیشتر برای بسته بندی کالاهایی که بیشتر به محافظت نیاز دارند استفاده می شود.

روش های صادرات شیرینگ نرم

روش های صادرات شیرینگ نرم صادرات شیرینگ نرم ایران به کشور های همسایه زیاد بوده و به دلیل داشتن کیفیت بالای شیرینگ کشورمان، به کشور هایی که توانایی تولید شیرینگ با کیفیت را ندارند ایران شیرینگ صادر می کند که از راه های مختلفی است.
ایران به کشور هایی مانند: ازبکستان، افغانستان، آذربایجان، ارمنستان، عراق و قطر و کشور های خاور دور هم شیرینگ و محصولات پلاستیکی را صادر می کند. که بیشتر با استفاده از راه های آبی و زمینی این صادرات صورت می گیرد و برای کشور های دورتر هوایی انجام می پذیرد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید