صادرات نایلون گلخانه با بهترین کیفیت

نایلون گلخانه یکی از ضروری ترین ابزار های یک گلخانه است. نایلون گلخانه مانند یک سرپوش است که از محصولات در برابر برف , باران , باد , حشرات , اشعات مضر آفتاب , تگرگ و… محافظت میکند. نایلون گلخانه نور آفتاب را از خود عبور می دهد و به گیاهان میرساند و مانع رسیدن نور به گیاهان نمیشود و  انعطاف پذیری بالایی هم دارند.

نایلون گلخانه یکی از پر مصرف ترین تولیدات دنیا محسوب میشود. کاربرد این محصول به قدری بالا است که سراسر دنیا اقدام به تولید آن کرده اند. یکی از پر فروش ترین و بهترین نایلون گلخانه در ایران نایلون های عریض است. این نایلون ها در تبریز , تهران و… با کیفیت های مختلف عرضه بازار میشود .

صادرات نایلون گلخانه با بهترین کیفیت

منظور از نایلون گلخانه چیست؟

منظور از نایلون گلخانه چیست؟

نایلون گلخانه وسیله ای است که روی ستون های گلخانه نصب میشود و مهم ترین ویژگی آن جلوگیری از عبور گرمای بیش از حد در تابسان و حفظ گرما در زمستان است. در گذشته برای پوشش گلخانه از شیشه استفاده میکردند که بسیار پر هزینه بود مصرف سوخت بالا میرفت و به اسکلت های محکمی نیاز بود و احتمال شسکتن شیشه وجود داشت و به اسکلت محکمی نیاز داشت ولی اکنون از نایلون های گلخانه تقویت شده از فایبرگلاس , صفحات اکریلیت و صفحات پلی کربنات در گلخانه ها استفاده میشود که میشود از آن برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده کرد.

  نایلون گلخانه نقش کلیدی در گلخانه دارد به دلیل اینکه محصولات گلخانه برای رشد و با کیفیت بودن به آب هوا یکسان نیاز دارند که نایلون گلخانه مانع خروج دما و کاهش حرارت در محیط گلخانه میشود.


  تولید کنندگان نایلون گلخانه برای افزایش کیفیت محصول از افزودنی ها استفاده کردند که با نایلون گلخانه سه لایه میگویند با هم آن ها را بررسی میکنیم:

  • افزودنی UVاین ماده در نایلون باعث شده تا اشعه ماوراء خورشید نتواند از نایلون عبور کند و طول عمر نایلون نیز افزایش پیدا میکند.
  • افزودنی IRاین ماده در نایلون مانع خروج اشعه مادون قرمز و از دست رفتن گرما در گلخانه میشود و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود.
  • افزودنی EVAاین ماده سبب شده تا کیفیت و شفافیت نایلون گلخانه افزایش پیدا کند و از خشک شدن و شکنندگی نایلون گلخانه جلوگیری کند. و همچنین مانع انتقال حرارت میان محیط بیرون و گلخانه میشود و حرارت در میحط گلخانه بیشتر حفظ میشود.
  • افزودنی ANTI FOGبه دلیل بسته شدن فضای داخل گلخانه توسط نایلون عمل فتوسنتز در داخل گلخانه انجام میشود که باعث کاهش راندمان رشد میشود زیرا نایلون باعث میشود دریافت نور ۳۰ درصد کاهش پیدا کند. علاوه بر آن چکیدن قطرات آب رو گیاهان باعث افزایش احتمال آسیب دیدن گیاهان میشود و همچنین این قطرات موقعی که نور آفتاب به آن ها بتابد مانند ذره بین باعث سوختگی گیاهان , بی کیفیتی محصول و حتی کاهش محصول میشود.
  • ولی افزودنی Anti Fog یا ضد بخار مانع این ها میشود.

  مزایای دیگر Anti Fog:

  • افزایش محصولات
  • افزایش کیفیت محصولات
  • برداشت سریع تر محصولات
  • عدم نیاز به آفتکش ها
  • افزودنی LDاین ماده از تابش مستقیم نور به گیاهان جلو گیری میکند و باعث میشود نور به صورت یک نواخت در گلخانه پخش شود تا باعث سوختن گیاهان نشود.
  • افزودنی RD: این ماده از آسیب های ناشی از سموم و آفت کش ها جلوگیری میکند.
  • افزودنی ANTI DUST: با مرور زمان بر روی نایلون ها گرد و غبار مینشیند و باعث میشود که نور از نایلون نتواند عبور کند. این افزودنی از تجمع گرد و غبار روی نایلون جلوگیری میکند.

  انواع نایلون گلخانه موجود در بازار

  انواع نایلون گلخانه موجود در بازار زیاد است که از جله آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  نایلون های UV دار یا بدون UV , با درصد های مختلف نایلون های عریض با عرض های مختلف به طور مثال: نایلون سه لایه با ۸ متر عرض و ۶ درصد UV , نایلون ۱۲ متر بدون UV , نایلون با عرض ۸ متر و ۱۰ درصد UV , نایلون های تک لایه , دو لایه , سه لایه , کدر , شفاف , ضخیم , درجه یک , درجه دو , دروجه سه

  نایلون های عریض موجود در بازار:

  نایلون عریض شماره ۰۱۵ یا با ضخامت ۰٫۱۵ میلیمتر این نوع از نایلون کاربرد زیادی ندارد و هر ۱ متر آن ۸۴ گرم است.

  نایلون عریض شماره ۰۲۰ یا با ضخامت ۰٫۲۰ میلیمتر هر ۱ متر این نوع نایلون ۱۱۰ گرم است این نوع نایلون فروش زیادی دارد.

  نایلون عریض شماره ۰۲۵ یا با ضخامت ۰٫۲۵ میلیمتر هر ۱ متر این نوع نایلون ۱۲۵ گرم است و بعد از نایلون ۰٫۲۰ میلیمتر بیشترین فروش را دارد.

  نایلون عریض شماره ۰۳۰ یا با ضخامت ۰٫۳۰ میلیمتر هر ۱ متر این نوع نایلون ۱۶۷ گرم است و فقط به صورت سفارشی از طرف مشتری تولید میشود.

  نایلون های عریض بر حسب وزن بر کیلوگرم محاسبه و به فروش میرسد. 

  عرض نایلون های عریض ۱ , ۲ , ۳ , ۴ , ۵ , ۶ , ۸ متری است که باهم وزن یک رول نایلون در عرض های مختلف را بررسی میکنیم.

  • عرض ۱: حدود ۲۰ کیلوگرم
  • عرض ۲: حدود ۲۵ کیلوگرم.
  • عرض ۳: حدود ۳۰ کیلوگرم.
  • عرض ۴: حدود ۴۰ کیلوگرم.
  • عرض ۵: حدود ۳۸ کیلوگرم.
  • عرض ۶: حدود ۴۲ کیلوگرم.
  • عرض ۸: ۵۰ کیلوگرم است.

  حجم تولید نایلون گلخانه در ایران چقدر است؟

  حجم تولید نایلون گلخانه در ایران چقدر است؟امروزه در کشور ایران کارخانه های زیادی اقدام به تولید نایلون گلخانه میکنند و حجم تولید نایلون در ایران بسیار بالا و با کیفیت است کارخانه های متعددی در جهت تولید نایلون در شهر هایی چون تبریز , شیراز , مشهد و… با کارکنان با تجربه و امکانات روز دنیا وجود دارد که علاوه بر تامین نیاز کشور به نایلون گلخانه تولیدات خود را به کشور های همسایه صادر میکنند.

  تبریز یکی از مراکز گسترده تولید نایلون با کیفیت های مختلف است. در تبریز شرکت های بزرگ و کوچکی در جهت تولید نایلون وجود دارد که انواع نایلون گلخانه با کیفیت های مختلف تولید میکنند.

  یکی دیگر از مراکز تولیدی نایلون گلخانه شیراز میباشد که خریداران میتوانند با مراجعه به این مراکز از محصولات جدید و قیمت آنها مطلع شوند.


  کشور های صادر کننده نایلون گلخانه

  صادرات نایلون در ایران توسط شرکت های تولیدی نایلون انجام میشود ایران یکی از کشور هایی است که تولیدات نایلون با کیفیت خود را به کشور های همسایه چون عراق , افغانستان , پاکستان , ارمنستان , آذربایجان و… صادر میکند البته کشور هایی چون آمریکا, انگلستان, آلمان, چین, اسپانیا, فرانسه, ژاپن, کره جنوبی, هلند, ایتالیا, روسیه, جزو تولید کنندگان و صادر کنندگان نایلون گلخانه هستند.

  و کشور هایی چون آفریقا, آمریکای جنوبی, اندونزی, پاکستان, تایلند, سنگاپور, هند ناچار به واردات نایلون گلخانه هستند.

  جلیل حضرتی

  برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

  مشاوره و فروش

  0

  دیدگاهتان را بنویسید

  Call Now Buttonتماس بگیرید