صادرات کیسه زباله رولی باکیفیت

کیسه زباله یکی از کالاهای مصرفی و پرکاربرد در بین مردم است که در انواع و کیفیت های مختلف توسط شرکت های تولیدکننده در بازار عرضه می شود. مصرف بالای کیسه های زباله باعث شده است که تولیدکنندگان این محصول تنوع کالای خود را افزایش دهند و یکی از این محصولات، کیسه زباله رولی است که علاوه بر بازار داخلی شرکتهای تولیدکننده، محصول را باکیفیت مرغوب تولید و در حجم های بالا در بازارهای خارجی نیز عرضه می کنند.

صادرات کیسه زباله رولی باکیفیت

مدل های مختلف کیسه زباله

مدل های مختلف کیسه زبالهکیسه زباله به عنوان یکی از کالاهای مصرفی است که در محیط های مختلف مسکونی، اداری و خدماتی مورد استفاده قرار می گیرد و هر روز با افزایش جمعیت در کل جهان، نیاز به این کالا نیز رو به افزایش است.
تقاضای بالای بازار به کیسه زباله باعث شده است که تولیدکننده های آن این محصول را در اندازه، طرح، رنگ و کیفیت های مختلف در بازار عرضه کنند تا مشتری بتواند از هرکدام از آنها را با توجه به نیاز و مکان  مورد استفاده خود خریداری کند.
در گذشته بیشترین مصرف افراد از نمونه های کلاسیک کیسه زباله بود که به صورت جداگانه و در بسته بندی های تخت در بازار عرضه می شد ولی امروزه تنوع بسیار بالایی در انواع کیسه های زباله وجود دارد و یکی از آنها کیسه های زباله رولی است که نوع بسته بندی آن بسیار راحت و کاربردی است و در تهیه آن از مواد اولیه باکیفیت استفاده شده است.
به کیسه های زباله رولی، کیسه زباله پرفراژ دار نیز گفته می شود چون برای جدا کردن هر کدام از کیسه ها از یکدیگر از پرفراژ استفاده شده است که باعث می شود به راحتی از یکدیگر جدا شوند و دارای دوختی محکم و بادوام است و در رنگ بندی های مختلف نیز عرضه می شود.
در تولید کیسه های زباله، بعضی از شرکت های تولید کننده تنوع را در محصولات خود افزایش داده اند و از نمونه های دسته دار نیز در بازار عرضه می کنند که نسبت به نمونه های دیگر راحتی بیشتری در حمل کیسه دارند.
نمونه ای از کیسه های زباله نیز به صورت کیلویی در بازار عرضه می شود که جنس کلفتی نسبت به نمونه های معمولی دارند و بیشتر برای مصارف صنعتی و استفاده در بیمارستان ها به کار می رود.

برای تولید کیسه زباله از چه موادی استفاده می شود؟

مواد اصلی تشکیل دهنده نایلون در کشور، ترکیبی از پلی اتیلن سنگین و سبک است که درصد بالایی از ان را پلی اتیلن سنگین تشکیل می دهد و در تهیه کیسه های زباله نیز که یکی از پرمصرف ترین کیسه ها به شمار می آیند از بازیافت انواع کیسه و نایلون استفاده می شود.
در تهیه بیشتر کیسه های زباله از مواد اولیه درجه ۲ و حتی درجه ۳ نیز استفاده می شود که نتیجه چندبار بازیافت کیسه های پلاستیکی است که معمولا وزن این کیسه ها نسبت به نمونه هایی که در تولید آنها از مواد نو استفاده شده است سنگین تر است.
کیسه های زباله ای که از مواد اولیه درجه دو یا سه تولید می شوند، دارای انعطاف کمی هستند و در اثر برخورد با یک سطح تیز خیلی زود پاره شده و در تهیه آنها از رنگهای تیره استفاده می شود.
یکی دیگر از ویژگی های کیسه های زباله بازیافت شده، بوی بدی است که از این کیسه ها احساس می شود و باعث می شود زباله های داخل آن نیز با سرعت بیشتری بو بگیرند.
درجه کیفی کیسه زباله ای که از مواد تازه و نو تهیه می شود، بسیار بالاتر از نمونه هایی است که برای تولید آنها از مواد بازیافت شده استفاده می کنند چون این نوع از کیسه ها به دلیل تازه بودن مواد تولیدی آنها بوی بدی ندارند، از انعطاف و کشش بالایی برخوردارند و حتی به صورت چند لایه نیز در بازار عرضه می شوند که از لحاظ اقتصادی برای مصرف کننده بسیار به صرفه است.

وجه تمایز کیسه زباله رولی با سایر محصولات موجود در بازار

وجه تمایز کیسه زباله رولی با سایر محصولات موجود در بازاریکی از پرمصرف ترین نوع کیسه زباله در بازار، نمونه های رولی آن است و تقریبا بالای نود درصد شرکتهای تولیدکننده نیز در تولیدات خود نمونه های رولی کیسه زباله را در بازار عرضه می کنند.
اصلی ترین وجه تمایز کیسه زباله رولی، بسته بندی راحت آن است و باعث می شود تعداد زیادی کیسه را در یک بسته بندی کوچک و به صورت رول شده مورد استفاده قرار داد و برای جدا کردن هرکدام از کیسه ها نیز از پرفراژ در محل بریدگی کیسه استفاده شده است که به راحتی می توان هرکدام از کیسه ها را از هم جدا کرده و استفاده کرد.
در تولید کیسه های زباله از مواد اولیه با درجه بندی های مختلف استفاده می شود ولی در نمونه های رولی که امروزه در بازار عرضه می شود، مواد اولیه تازه و درجه یک به کار می رود که باعث کاهش بسیاری از مشکلاتی می شود که در نمونه های دیگر وجود داشت.
دوخت کیسه های زباله پرفراژ دار یا رولی به صورت ستاره ای است که باعث می شود به راحتی به کف سطل زباله بچسبد و مشکلی از لحاظ جاسازی در سطل های زباله وجود نداشته باشد.
در کیسه های زباله رولی معمولا از رنگهای روشن استفاده می شود که می توان به راحتی در مکان های مختلف اداری و سازمانی آن را تفکیک کرد.
نرمی و لطافتی که در کیسه های زباله رولی وجود دارد باعث می شود که بتوان به راحتی در آن را گره زد تا زباله به بیرون نشت نداشته باشد.

میزان صادرات کیسه زباله به کشور های همسایه

تولید کیسه زباله امروزه در داخل کشور به صورت انبوه صورت می گیرد و شرکتهای زیادی این محصول را در کیفیت ها و مدل های مختلف در بازار عرضه می کنند و هر سال هم میزان مصرف آن با افزایش جمعیت جهان و نیازهای افراد، بیشتر می شود.
تعداد تولیدکنندگان کیسه زباله در داخل کشور بسیار زیادند و بسیاری از آنها علاوه بر بازار داخل، صادرات کیسه زباله به کشورهای مختلف را نیز در برنامه کاری خود دارند.
کشورهای همسایه به ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس بازار بسیار خوبی برای عرضه کالاهای ایرانی به ویژه کیسه زباله که یک محصول مصرفی است را دارند و هر سال حجم بسیار بالایی از آن در کیفیت های مرغوب توسط تولیدکنندگان این محصول و تاجران در بازارهای خارجی به فروش می رسد و چون مواد اولیه آن در داخل ایران به راحتی یافت می شود، حاشیه سود بسیار بالایی برای عرضه کنندگان دارد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید