صادرات کیسه زباله شمعی به کشور های همسایه

امروزه با استفاده روز افزون از کیسه های نایلونی در دنیای امروز و خطرات ناشی از ورود کیسه های نایلونی به طبیعت، استفاده از وسایل جایگزین در جوامع در حال رواج می باشد. یکی از این وسایل که کاربرد جالب و متنوعی دارد کیسه زباله شمعی می باشد.

صادرات کیسه زباله شمعی به کشور های همسایه

کیسه زباله شمعی چیست و چه کاربردی در صنعت دارد؟

کیسه زباله شمعی چیست و چه کاربردی در صنعت دارد؟کیسه زباله شمعی، کیسه ای است قابل شست شو و ضد آب که با طراحی زیبا و کاربردی در سال های اخیر به بازار عرضه گردیده است. کاربرد کیسه زباله شمعی اولین بار در خودروهای شخصی مورد استفاده قرار گرفت. پیکر بندی و اجزای سازنده این کیسه شامل بند پارچه ای یا نخی قابل تنظیم، چسب پارچه ای در انتهای کیسه جهت تخلیه زباله های جمع آوری شده و دهانه پلاستیکی ثابت و قفل دار می باشد.

نحوه استفاده کیسه زباله شمعی در خودرو بسیار ساده بوده و بدون نیاز به نصاب و استفاده از پیچ و ایجاد خرابی در اتاق اتومبیل می توان در پشت صندلی راننده و شاگرد برای سرنشینان عقب و بر روی دسته دنده بدون ایجاد مزاحمت راننده جهت سرنشینان جلو نصب کرد. گفتنی است با توجه به بند قابل تنظیم به کار رفته در کیسه زباله شمعی قابل نصب در هر مکان و فضا می باشد.

کیسه زباله شمعی می تواند علاوه بر خودروهای شخصی، در محیط کار جهت استفاده کارمندان و در کنار دستگاه های کارخانجات صنعتی جهت جمع آوری زباله های کارگران مورد استفاده قرار گیرد. باتوجه به جنس کیسه زباله شمعی و مواد بکار رفته در تولید کیسه زباله شمعی، قابلیت جمع آوری زباله های تر و خشک را دارد و تخلیه آن به سادگی انجام می گردد.

علاوه بر اصلی ترین کاربرد کیسه زباله شمعی، به عنوان کیسه زباله دائمی و قابل شست و شو که جایگزین بسیار مناسب کیسه های زباله های نایلونی یکبار مصرف می باشد، وسیله مناسبی جهت قرار دادن اشیای کوچک داخل خودرو، محل کار و منزل که نیاز به جایی مشخص و قابل دسترس دارند، می باشد. مثلا در داخل خودرو می توان از یک کیسه جهت زباله و از یک کیسه دیگر جهت قرار دادن عینک، ریموت کنترل ها و ابزار داخلی خودرو و… استفاده نمود و یا در منزل می تواند محل قرار گرفتن ساعت و لوازم آرایشی و حتی طلا و جواهرات دم دستی باشد.

مدل های مختلف کیسه زباله شمعی

کیسه زباله شمعی، که برای نظم دهی خودرو و کاهش استفاده از نایلون های زباله یکبار مصرف استفاده می شود، دارای رنگبندی با جنس روکش کیسه های متفاوتی می باشد. این کیسه ها در ابعاد مختلف و با مدل های متنوع تولید می گردد.

انواع کیسه زباله شمعی با دو نوع کیسه سوزنی و بزرنتی تولید و استفاده می شود. کیسه زباله شمعی در ابعاد استاندارد ۳۰×۱۲/۵×۱۲/۵ و در صورت سفارش در ابعاد دیگر نیز قابل تولید می باشد.

کیسه زباله شمعی با قابلیت چاپ تبلیغات بر روی کیسه به عنوان هدایای تبلیغاتی و تجاری تولید و به راحتی در دسترس جامعه قرار گرفته است. برای اینکه یک خودرو منظمی داشته باشید و در هنگام مسافرت زباله داخل خودرو ریخته نشود از کیسه زباله شمعی می توانید استفاده کنید.

کیسه زباله شمعی ضد آب و قابل شست و شو بوده و می توان زباله های خشک و تر را داخل آن جمع آوری نمود.

کیسه زباله شمعی از چه جنسی تولید می شود؟

کیسه زباله شمعی از چه جنسی تولید می شود؟باتوجه به نوع استفاده کیسه زباله شمعی و قرار گرفتن زباله های تر و خشک در آن جنس کیسه زباله شمعی، می بایست به نحوی تولید و به کارگیری شود که در برابر رطوبت آن را به خود جذب نکرده و در برابر اشیای تیز و برنده که ممکن است در زباله ها وجود داشته باشد از مقاومت بالایی برخوردار بوده، به همین دلیل کیسه اصلی، از جنس پلاستیک فشرده و پوشش بیرونی کیسه از جنس پارچه شمعی برزنتی ضد لک می باشد.

بند آویز کیسه زباله شمعی اغلب از جنس پوشش پارچه رویه کیسه بوده و در برخی از مدل ها از بندهای نخی و کشی نیز به کارگیری می شود.

در قسمت انتهایی کیسه زباله شمعی از چسب های پارچه ای استفاده می شود تا علاوه بر استحکام، ظاهر محصول حفظ گردیده و تخلیه کیسه به راحتی انجام گیرد و محتویات داخل کیسه بیرون نریزد.

در قسمت بالایی کیسه زباله شمعی، پلاستیک فشرده بکار رفته تا با ایجاد فضای مناسب جهت ورود زباله، باعث باز بودن دائمی درب کیسه زباله شمعی می گردد و راننده در هنگام رانندگی نیاز به باز و بسته کردن درب کیسه را ندارد. همچنین این دهانه ی کاربردی، مانع از بیرون آمدن زباله های قرار گرفته در کیسه می شود و مانند قفل عمل می کند.

راه های صادرات کیسه زباله شمعی

جهت صادرات کیسه زباله شمعی، باتوجه به نیاز اصلی صادرات، تاسیس شرکت معتبر تولید یا فروشگاه برای انجام امور اقتصادی که به صورت رسمی باشد تا قادر به انجام امور مربوط به مالیات و عوارض صادرات و… باشیم. دارا بودن حساب بانکی معتبر در کشور مقصد نیز الزامی می باشد.

گام بعدی و اصلی ترین مرحله صادرات کیسه زباله شمعی بازاریابی کالا می باشد. که این کار با انجام تحقیق بر روی زندگی اجتماعی، فرهنگ عوام، افکار جامعه و نیاز های بازار هدف و کشور مقصد صورت می گیرد، به طوری که باتوجه به رعایت، عدم ریختن زباله در خیابان های شهری و جاده های بین شهری در تمام دنیا و رواج فرهنگ استفاده از مواد بادوام و عدم بکار گیری کیسه های نایلونی یکبار مصرف، جهت آسیب نرساندن به محیط زیست بازاریابی جهت صادرت کیسه زباله شمعی بسیار ساده می باشد.

در صورت وجود کالای مشابه در کشور مقصد می بایست از لحاظ قیمت و کیفیت با دقت بررسی بازار کشور مقصد انجام شود.

راه دیگر بازاریابی راه اندازی وب سایت، استفاده از شبکه های اجتماعی رایج در کشور مقصد می باشد.

رایزنی با مسئولان کشوری جهت معرفی کالا و صادرات کیسه زباله شمعی یا معرفی محصول به مسئولان محلی برای بازاریابی و به دست آوردن بازار آن کشورها راه های دیگر صادرات می باشد.

در صورت راه یابی محصول به بازار کشور مقصد، بسته بندی، تبلیغات و نحوه عرضه کیسه زباله شمعی با در نظر گرفتن نیازها و سفارش کشور مقصد می بایست مد نظر قرار گیرد.

بعد از انجام مراحل صادرات کیسه زباله شمعی، باتوجه به مبالغ پرداخت شده جهت عوارض گمرکی، بیمه کالا، هزینه ارسال و سایر هزینه های می بایست بهای تمام شده کیسه زباله شمعی در کشور مقصد محاسبه و قیمت عرضه محصول متناسب با شرایط آن جامعه باشد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید