عرضه نایلون بسته بندی آب معدنی به قیمت تولیدی

از نایلون مخصوص برای بسته بندی انواع آب معدنی در اندازه های مختلف استفاده می شود. معمولا نایلون بسته بندی آب معدنی را با نام نایلون شیرینگ می شناسیم. امروزه از این نایلون برای بسته بندی انواع کالاها استفاده می شود، که از جمله آن باید به آب معدنی اشاره کرد. به دلیل این که نایلون های شیرینگ کیفیت و مقاومت بالایی دارند، از این رو، برای بسته بندی انواع کالاها مناسب است می تواند از آنها در برابر عوامل مختلف محافظت کند. 

عرضه نایلون بسته بندی آب معدنی به قیمت تولیدی

برای بسته بندی آب معدنی از چه نوع نایلونی استفاده می شود ؟

برای بسته بندی آب معدنی از چه نوع نایلونی استفاده می شود ؟همانطور که گفتیم برای بسته بندی آب معدنی ها از نایلون های با نام شیرینگ استفاده می شود. این نوع از نایلون ها با ترکیب مواد ولیه LDPE و LLDPE با فرمولاسیون ویژه تولید می شود. تولید این نایلون ها کاملا کاری تخصصی و حرفه ای است که تنها با استفاده از ماشین های مدرن امکان پذیر است. به دلیل این که نایلون های شرینگ از کیفیت بالایی برخوردار هستند، به بهترین نایلون بسته بندی تبدیل شده اند. علاوه بر این به دلیل این که این نایلون ها با کوچک ترین حرارات به دور کالای مورد نظر پیچیده می شود، از این رو، استفاده از آن راحت تر است و همچنین می تواند وارد از ورود گرد و غبار به داخل شود. 

نایلون های بسته بندی که امروزه برای بسته بندی انواع آب معدنی و دیگر مواد مشابه استفاده می شود، دارای خصوصیات زیادی است. به همین دلیل کاربردی گسترده ای دارد و بسیار از کارگاه ها و شرکت ها اقدام به تولید این نوع از نایلون می کنند. از این رو، در تولید نایلون برای بسته بندی، تنها چیزی که موجب ایجاد رقابت در این بازار می شود، علاوه بر کیفیت، زیبایی و شکیل بوده و همچنین مقرون به صرفه بودن نایلون است. استفاده از نایلون های با کیفیت برای بسته بندی سبب راحتی حمل نقل، راحتی چینش محصول و محافظت از محصول در برابر عوامل مختلف می شود. 

جنس نایلون بسته بندی آب معدنی

بسیاری از ما، در طول روز و در مواقع مختلف از آب معدنی استفاده می کنیم. زمان استفاده از آب معدنی و وقتی بسته های آن را مشاهده می کنیم که تنها یک نایلون دور آنها پیچیده شده است، این سوال برایمان ایجاد می شود، که جنس نایلون بسته بندی آب معدنی چیست؟ چرا که این نایلون ها مقاومت بالایی دارند، چنانچه می توان با استفاده از آن ها به راحتی تعداد شش تا آب معدنی را در یک بسته قرارداد و با همین نایلون ها اقدام به برداشتن و یا حمل و نقل آن کرد. از این رو، در مورد جنس این نایلون کنجکاو می شویم. 

در مورد این سوال که جنس این نایلون برای بسته بندی آب معدنی چیست؟، باید گفت که، این نایلون ها از جنس از پلی اتیلن است. یکی از خصوصیات مهم و اصلی این نوع از نایلون ها، درجه مقاومت بالا در برابر تغییرات دمایی است. پلی اتیلن ها توانایی تحمل تغییرات دمایی از ۱۶۰ تا ۲۲۰ درجه را دارد. بنابراین نایلون های شیرینگ به نایلون هایی گفته می شود که از جنس پلی اتیلن تولید می شوند و قابلیت شکل پذیری دارد. این نوع از نایلون ها در برابر حرارت حساس بوده و برای ایزوله کردن انواع بسته بندی ها استفاده می شود. البته نایلون های شیرینگ که برای بسته بندی آب معدنی های مختلف و سایر کالاهای مشابه استفاده می شود، از نوع ضخیم هستند. 

تفاوت مواد اولیه نایلون بسته بندی آب معدنی با نایلون ادویه جات

تفاوت مواد اولیه نایلون بسته بندی آب معدنی با نایلون ادویه جاتاگر دقت داشته باشیم، متوجه می شویم، که برای بسته بندی بسیاری از کالاها از نایلون استفاده می شود. با این کالا، نایلون های بسته بندی بر اساس نوع کالا تغییر می کنند. نابلون هایی که برای بسته بندی انواع آب معدنی در اندازه های مختلف استفاده می شود، از جنس شیرینگ بوده و معمولا ضخیم هستند. چرا که این نایلون ها باید بتوانند وزن شش تا بطری آب معدنی را تحمل کرده و از آن ها محافظت کنند. در حالی که برای بسته سایر کالاها از جمله اودیه جات از نایلون های دیگر استفاده می شود. نایلون های بسته بندی ادویه جان نازک تر از نایلون شیرینگ بسته بندی آب معدنی می باشد. چرا که وزن زیادی را تحمل نمی کنند. اگر چه این نایلون ها هم از جنس پلی تیلن هستند. اما به دلیل ظرافت کار و کم وزن بودن ادویه ها، نیازی به استفاده از نایلون های ضخیم نیست. از این رو، در مواد اولیه تولید نایلون های بسته بندی آب معدنی و ادویه جات تفاوت هایی وجود دارد.  علاوه بر این به دلیل نیاز به شفافیت در نایلون های بسته بندی ادویه لازم است، که مواد اولیه آن کمی متفاوت تر از نایلون آب معدنی باشد. البته تفاوت مواد اولیه نایلون ها بسیار جزیی است. 

خط تولید و روش های بسته بندی آب معدنی

نایلون های بسته بندی آب معدنی با توجه به خصوصیات و ویژگی هایی که دارند، نیاز به خط تولید ویژه می باشند. چرا که این نایلون ها در عین حساس بودن باید مقاومت بالایی نیز داشته باشند. به همین لیل، نمی توان این نایلون را با دیگر نایلون ها که ظریف و نازک هستند، یک جا تولید نمود. در خط تولید نایلون بسته بندی نایلون های شیرینگ در اندازه ها و طرح های مختلف تولید می شود. به عبارتی خریداران می تواند برای تبلیغ کالا و محصول خود بر روی این گونه نایلون ها در بسته بندی، اقدام به چاپ برند خود بر روی نایلون کنند. 

البته روش تولید این توع از نایلون ها به آسانی و راحتی که ممکن است، برخی فکر کنند. نیست. در خط تولید این نایلون ها افراد متخصص و کارشناس در حال کار هستند و بر کیفیت نایلون تولیدی نظارت می کنند. بعد از این که نایلون تولید شد، نوبت به بسته بندی آب معدنی و یا سایر کالاها با استفاده از این نایلون می شود. روش بسته بندی آب معدنی با استفاده از این نایلون ها به این صورت است، که ابتدا عرض نایلون شیرینگ برای بسته بندی محاسبه می شود. برای نمونه در بسته بندی آب معدنی که به صورت مستطیلی بسته بندی می شود، نایلون به این صورت محاسبه می شود. یعنی ارتفاع و عرض مورد نظر برای بسته بندی را به دست می آوریم. سپس محصول برای بسته بندی در درون دستگاه بسته بندی قرار داده می شود تا دستگاه بسته بندی با استفاده از حرارتی که متناسب است، نایلون محاسبه شده را به دور آب معدنی بپیچد. البته برای راحتی حمل و نقل سرواخ هایی در اطراف بسته بندی تعبیه می شود. 

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید