عرضه کیسه زباله جدید باقیمت استثنایی

دفع زباله از محل زندگی و انتقال آن به جای دورتر از مسائلی بوده که هم انسان های گذشته و هم انسان های مدرن به دنبال انجام آن بوده اند. بدین منظور، امروزه تولیدی های گوناگون اقدام به تولید و عرضه کیسه زباله جدید می کنند. سایت www.plasticsazi.com به فروش و عرضه این محصولات به صورت اینترنتی می پردازد. برای تهیّه کیسه زباله می توانید به این سایت رجوع کنید.

عرضه کیسه زباله جدید باقیمت استثنایی

مواد اولیه برای تولید کیسه زباله جدید

مواد اولیه برای تولید کیسه زباله جدیدکیسه های پلاستیکی سیاه که با نام کیسه های زباله از آنها یاد  می شود، برای دهه هاست که در خانه ها و مکان های دیگر، برای انتقال و حمل زباله از آنها استفاده می شود.

در تولید کیسه زباله سیاه که ممکن است  به آنها  کیسه های بازیافتی نیز بگویند، از مواد پلاستیکی بازیافتی استفاده می شود؛ بدین صورت که انواع پلاستیک را ابتدا ذوب می کنند و طی فرایند بازیافت به کیسه زباله تبدیل می کنند. اگر در فرایند بازیافت مواد پلاستیکی به نوع پلیمر آن ها توجه نگردد (برای مثال در صورتی که پلی آمید و پلی اتیلن و غیره، به صورت ترکیب های دوتایی یا چندتایی و بدون توجه به پلیمر ذوب و بازیافت شوند)؛ پلاستیک بازیافتی حاصل شده می تواند ناهمگون و نامرغوب باشد. 

از آن جا که این پلاستیک های بازیافتی که غالباً از آن ها در تهیه کیسه زباله ممکن است استفاده گردد، یکنواخت نمی باشند، رنگ روی آن ها نیز یک دست نخواهد بود؛ به همین علّت در تولید کیسه زباله های قدیمی های سیاه، از دوده برای سیاه کردن آن ها استفاده می شود استفاده از دوده می تواند باعث انتقال مواد تشکیل دهنده آن به دست انسان شود و به همین دلیل، این کیسه های زباله ممکن است برای انسان مضر باشند و استفاده از آن ها در مراکز بهداشتی ممکن است ممنوع  می باشد.

مشکلات ناشی از آلودگی کیسه های زباله سیاه باعث شد که تولید کننده ها به فکر تولید کیسه های زباله جدید بیافتند که ممکن است با نام کیسه زباله رولی و یا کیسه زباله بند دار نیز شناخته شوند. این کیسه ها از کیفیّت ساخت بالاتری در قیاس با کیسه های زباله قدیمی برخوردار می باشند.

این پلاستیک ها که می توانید به رنگ سفید یا دیگر رنگ ها در بازار بیابید، در ترکیب خود از مواد خام نو و درجه یک تولید شده در پتروشیمی بهره می برند که بر خلاف کیسه های قدیمی با توجه به نوع پلیمر خود، تفکیک و برای تولید کیسه زباله و سایر انواع پاکت های پلاستیکی و دیگر محصولات پلاستیکی با کیفیت، استفاده می گردند. این موضوع سبب می شود که برای رنگ کردن این کیسه ها، نیازی به استفاده از دوده و امثالهم، نباشد.

تولید کیسه های زباله جدید از مواد با کیفیّت و درجه یک و عدم استفاده از دوده برای رنگ گردن آن ها سبب شده است که استفاده از این کیسه های زباله هم برای خانه ها و ادارات و به ویژه برای استفاده در بیمارستان ها و درمانگاه ها که به مسائل بهداشتی حسّاس اند، مناسب به نظر برسد.

مزیت استفاده از کیسه های زباله جدید

دلیل اصلی مزیت کیسه زباله جدید بر کیسه های زباله عمدتاً سیاه رنگ و قدیمی، را می توان در مادّه اولیه تازه و مرغوب آن دانست. استفاده از این ماده ها باعث شده که این کیسه ها از کیفیت تولید بهتری برخوردار باشند و بهداشتی تر به نظر برسند.

از آنجا که کیسه های جدید غالباً زباله به صورت چند لایه تهیّه می گردند  و همچنین ممکن است از دوخت پذیری بهتری نسبت به نوع قدیمی برخوردار باشند، بر خلاف کیسه های زباله درجه دو و سه قدیمی، زباله ها از آن به بیرون نشت و یا چکّه نمی کند. افزون بر آن،  می توانند مقاومت بیشتری از خود نشان دهند که این موضوع سبب می شود که این کیسه ها برای استفاده حجم سنگینی از زباله مناسب به نظر برسند.

یکی دیگر از مزایایی کیسه های زباله جدید این است که، کیفیّت بالای مواد اولیّه آن ها، سبب می شود که این کیسه ها بوی نامطبوعی که کیسه های زباله درجه چندم به خاطر مواد نامرغوب از خود ساطع می کنند را نداشته باشد.

کیسه های جدید زباله غالباً به صورت رولی تولید می گردند که این امر می تواند استفاده از این کیسه ها را برای خریدار، راحت تر نماید و همچنین برای او جذاّب تر باشد. همچنین، بند دار بودن این کیسه ها سبب می شود که برای بستن درب آنها نیازی به گره زدن خود پلاستیک نباشد و همچنین بستن و حمل آن ها را راحت تر باشد.

سبک تر بودن کیسه های جدید زباله را در قیاس با سایر کیسه ها می توان از دیگر مزایایی آن ها برشمرد که می تواند باعث این شود که قیمت نهایی این کیسه ها برای مصرف کننده، مناسب و رضایت بخش به نظر برسد.

موارد مصرفی کیسه زباله جدید

موارد مصرفی کیسه زباله جدیدکیسه های جدید در سایز بندی های متنوّعی نظیر کوچک، متوسّط و بزرگ، تولید می گردند که سبب می شود استفاده از آن ها برای مکان های مختلف، مناسب باشد.

کیسه های کوچک، بیشتر برای محیط های کوچک نظیر خانواده هایی که تعداد فرزند کمی دارند و خلوت تر هستند، مطب پزشکان و غیره مناسبت تر به نظر می رسد. 

استفاده از کیسه های متوسّط برای خانواده های شلوغ تر و مکان هایی نظیر مغازه ها و فروشگاه های محلّی، ادارات کوچک، درمانگاه ها و غیره مناسب می باشد.

کیسه های سایز بزرگ برای مکان هایی که تولید زباله در آن ها بسیار می باشند نظیر بیمارستان ها، تولیدی ها و مراکز صنعتی، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای و همچنین سازمان های بزرگ اداری نظیر وزارتخانه ها، به نظر مناسب می آید.

کیسه زباله جدید را از کجا میتوان تهیه کرد؟

کیسه زباله از کالاهایی است که  می توان گفت تقریباً در تمام سطوح جامعه از خانواده ها گرفته تا ادارات و مطب پزشکان و کارخانه ها، بازار فروش و استفاده دارد و به همین دلیل، تهیّه کردن آن چندان دشوار نمی باشد.

این کالا را می توانید با مراجعه به فروشگاه های خرده فروشی محلّی، واقع در محل زندگی خود به راحتی تهیّه نمائید. اما خرید از این فروشگاه ها گرچه راحت و  سریع می باشد اما کالای تهیه شده از آن ها، عموماً گران تر از فروشگاه های دیگر برای شما تهیه می شود.

یکی دیگر از راه های تهیّه کیسه زباله، خرید آن از فروشندگان عمده این محصول و یا فروشگاه های بزرگ زنجیره ای می باشد. خرید کیسه زباله از این فروشگاه ها، می توان به مراتب از خرید آن در فروشگاه های محلی، برای شما ارزان تر تمام گردد؛ با این وجود، از آنجا که این فروشگاه ها معمولا در بازارهای مرکزی شهرها و مراکز شلوغ و پرترافیک می باشند، مراجعه به آن ها، ممکن است مورد علاقه عامّه مردم نباشد.

راه دیگر تهیّه کیسه زباله مراجعه به تولیدی آن ها می باشد که باعث می شود هم کالای مورد نظر را با ارزان ترین قیمت ممکن تهیه کنید و هم این که از اصالت کالای خریداری شده مطمئن باشید با این وجود؛ مراجعه به این کارخانه ها برای همه میسر نیست خاصّه آن که تولیدی ها معمولا کیلومترها دور از دسترس مردمان شهرها، قرار دارند.

می توان گفت راحت ترین راه تهیه کیسه زباله جدید خرید اینترنتی آن می باشد. سایت www.plasticsazi.com به فروش و عرضه این محصول به صورت آنلاین می پردازد با مراجعه به این سایت می توانید کالای مورد نظر خود را به صورت برخط خریده و آن را درب منزل خود خریداری نمایید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید