عمده فروشی پلاستیک زباله کیلویی

پلاستیک زباله یکی از محصولاتی است که بین مردم سراسر دنیا به میزان فراوان استفاده می شود. میزان استفاده از پلاستیک زباله در کشورهای مختلف متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله: میزان اهمیت به بهداشت فردی و اجتماعی در میان مردم ان جا و پیشرفت کشور از لحاظ فرهنگی بستگی دارد. که برخی از پلاستیک های زباله به صورت بسته بندی های رولی و ساده به بازار عرضه می شوند و برخی به صورت پلاستیک زباله کیلویی یا همان فله ای.

عمده فروشی پلاستیک زباله کیلویی

سایز بندی پلاستیک زباله

سایز بندی پلاستیک زباله

سایزبندی پلاستیک زباله که در فروش پلاستیک زباله استفاده می شود، بسیار متنوع است و به دو صورت سایزبندی می شوند که برای شما ذکر خواهد شد:

  1. سایزبندی اول بر اساس اندازه: یعنی در این سایز بندی از اندازه های بسیار کوچک، کوچک، متوسط، بزرگ و بسیار بزرگ استفاده می کنند و در تولید پلاستیک زباله از این اندازه ها بهره می برند.
  2. سایزبندی بندی بر اساس شماره: در این نوع سایز بندی برای تعیین سایز پلاستیک زباله از اعداد استفاده می کنند. که معمولا این اعداد از ۱ تا ۸ هستند و بر اساس این اعداد در بازار فروش به فروش می رسند.

پس تا این جا متوجه شدید که سایزبندی پلاستیک های زباله به دو صورت انجام می پذیرد، یکی بر اساس اندازه و یکی بر اساس شماره، نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در هر یک از این دو نوع سایزبندی، قیمت پلاستیک زباله از یک سایز به سایز دیگر متفاوت می باشد.

درجه کیفیت پلاستیک زباله

درجه کیفیت پلاستیک زباله

کیفیت پلاستیک زباله عاملی است که به پارامتر های متفاوتی بستگی دارد و تحت تاثیر آن ها است. یعنی برای این که یک پلاستیک زباله با کیفیت خوانده شود باید یک سری پارامتر داشته باشد که در زیر به برخی از این پارامتر ها اشاره خواهد شد:

  1. ضخامت پلاستیک زباله: ضخامت پلاستیک زباله یکی از عوامل تعیین کننده درجه کیفیت محصول است. چرا که اگر محصول از ضخامت لازم برخوردار نباشد به راحتی می تواند پاره و باعث پخش شدن زباله های داخل خود شود. در این صورت باعث نارضایتی مشتریان و خریداران می شود.
  2. قابلیت کش آمدن پلاستیک زباله: اگر محصول قابلیت کش آمدن و کشسانی نداشته باشد در تماس با وسایل تیز و برنده ای که می تواند در میان زباله ها وجود داشته باشد پاره می شود و این پارگی به علت عدم وجود خاصیت کشسانی ادامه پیدا می کند و به طور کلی پاره و باعث پراکنده شدن زباله ها می شود. پس این عامل در کیفیت پلاستیک زباله بسیار تاثیرگذار است به خصوص در مورد زباله های بیمارستانی که زباله های عفونی هستند.
  3. نداشتن بوی بد و به نوعی معطر بودن پلاستیک زباله: همه ی شما می دانید که برخی زباله ها بویی غیر قابل تحمل دارند. پس به نوعی معطر بودن پلاستیک زباله که می تواند این مشکل را حل کند، می تواند یکی از عوامل تعیین کننده کیفیت این محصول به شمار آید.
  4. عدم چکه پذیری پلاستیک زباله: این ویژگی در مورد زباله های تر بسیار حائز اهمیت است، این که پلاستیک زباله بتواند آب زباله ها را در خود نگه دارد و مانع نشت آن به بیرون شود یکی از عوامل مهم در تعیین کیفیت این محصول محسوب می شود.

این عوامل برخی از عوامل تعیین کننده در درجه کیفیت پلاستیک زباله هستند، پس برای تعیین درجه کیفیت پلاستیک زباله باید به این پارامتر ها رجوع شود تا بتوان با کیفیت ترین و بهترین پلاستیک زباله را انتخاب کرد.

حجم تولید پلاستیک زباله در ایران

حجم تولید پلاستیک زباله در ایران

قبلا هم اشاره شد که پلاستیک زباله یکی از مهمترین محصولاتی است که جامعه بشری در زندگی برای رعایت بهداشت به آن نیاز دارد. حجم تولید پلاستیک زباله در هر کشور و میزان مصرف این محصول در آن کشور بستگی به میزان اهمیتی دارد که مردم آن کشور به بهداشت و بهداشتی بودن می دهند.

خوشبختانه در کشور عزیز ما ایران بهداشت و رعایت اصول بهداشتی بخشی جدا ناپذیر از فرهنگ مردم است و مردم به میزان بالایی به این مسائل اهمیت می دهند و در تلاش برای رعایت بهداشت هستند. پس با این اوصاف حجم تولید پلاستیک زباله در ایران باید بسیار بالا باشد، که خوشبختانه همین طور است و سالانه میزان قابل توجهی از درامد کشور از طریق حجم بالای تولید پلاستیک زباله تامین می شود.

علاوه بر حجمی از پلاستیک زباله که برای مصارف داخلی تولید می شود و در بازار های داخلی به فروش می رسد، حجم قابل توجهی از این محصول برای فروش و صادرات به کشور های خارجی تولید می شود.

فروش پلاستیک زباله در حجم بالا

فروش پلاستیک زباله در حجم بالا

اما در مورد فروش پلاستیک زباله قبل از هر چیزی باید با عواملی که در قیمت پلاستیک زباله تاثیر دارند و باعث افزایش و کاهش قیمت آن می شود آشنا شوید در ادامه سعی شده است که تا حد امکان برخی از این عوامل برای شما ذکر شوند:

  1. کیفیت پلاستیک زباله: مهمترین عاملی که در قیمت پلاستیک زباله تاثیر دارد کیفیت آن است، هر چه کیفیت یک محصول بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است در مورد پلاستیک زباله نیز همان طور که قبلا به عوامل تعیین کننده درجه کیفیت این محصول اشاره شد این قاعده صدق می کند.
  2. اندازه پلاستیک زباله: اندازه کیسه زباله یکی دیگر از عواملی است که در تعیین قیمت این محصول تاثیرگذار است، هر چه اندازه پلاستیک زباله بزرگتر باشد با توجه به سایز بندی هایی که قبلا در این مورد گفته شد، قیمت پلاستیک نیز بالاتر خواهد بود.
  3. نوع پلاستیک زباله: ممکن است برای شما سوال پیش آید که منظور از نوع پلاستیک زباله چیست؟ منظور از نوع کیسه زباله می تواند ضخیم یا نازک بودن، بند دار یا بدون بند بودن و غیره باشد. که هر کدام از این موارد روی قیمت نهایی این محصول و بالا و پایین رفتن آن تاثیر دارند.
  4. نوع بسته بندی: پلاستیک زباله هم می تواند به صورت فله ای و هم می تواند در بسته بندی های متفاوت از جمله رولی یا ساده به فروش برسد. هر کدام از این نوع بسته بندی ها قیمت متفاوتی دارند و روی بالا و پایین رفتن قیمت پلاستیک زباله تاثیرگذار هستند. که در این جا بحث ما در مورد پلاستیک زباله ی فله ای یا کیلویی است

این عوامل برخی از عوامل تاثیرگذار روی قیمت پلاستیک زباله  کیلویی هستند. اما خود فروش پلاستیک زباله فله ای در حجم بالا نیز یکی از عوامل تاثیرگذار روی قیمت این محصول است و می تواند روی نوسانات قیمت تاثیر بگذارد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید