فروشگاه های عرضه کننده نایلون عریض کیلویی

در این محتوا قصد داریم تا به معرفی نایلون عریض کیلویی بپردازیم. این نایلون یکی از نایلون های پر کاربرد در امر بسته بندی است  و مزیت های زیادی دارد؛ به همین سبب فروشگاه های متعددی در کشور آن را عرضه می نمایند. این نایلون ها با استفاده از سه نوع مواد اولیه تهیه می شوند. 

فروشگاه های عرضه کننده نایلون عریض کیلویی

معرفی نایلون های عریض موجود در بازار

معرفی نایلون های عریض موجود در بازاراگر بخواهیم به معرفی نایلون های عریض موجود در بازار بپردازیم، می توانیم بگوییم که همانطور که از نام این محصول پیداست، نایلون عریض نایلونی است که عرض زیادی دارد. این نایلون ها فقط به صورت کیلویی فروخته می شوند. بیشترین کاربرد این نایلون، در کشاورزی و گلخانه ها است. 

این نایلون ها به صورت رولی بسته بندی می شوند و یک لوله ی پلیکا داخل این بسته بندی وجود دارد. لوله ی پلیکایی نابلون به آن رول شده است، دارای وزنی حدود ۵ کیلو گرم می باشد. در هنگام خرید این محصول، وزن لوله نیز محاسبه می شود؛ در نتیجه وجود لوله پلیکایی سنگین در داخل بسته بندی این نایلون ها، به نفع شما نمی باشد و بهتر است در هنگام خرید به جزئیات محصولی که خریداری می کنید دقت نمایید. 

اگر مواد اولیه که در تولید این محصول استفاده شده است از کیفیت مناسب و مطلوبی برخوردار نباشد، در رنگ و وزن محصول اثر خواهد گذاشت. در ادامه ی این محتوا بیشتر به موضوع مواد اولیه ی این محصول  پرکاربرد خواهیم پرداخت. 

نایلون های عریض از چه موادی ساخته می شوند؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که، نایلون های عریض از چه موادی ساخته می شوند؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگوییم که تمامی نایلون های موجود در بازار با سه نوع مواد اولیه تولید شده اند. مواد اولیه ی نوع اول، بهترین نوع مواد اولیه محسوب می شوند. این مواد، به هیچ عنوان بازیافتی نیستند و کاملاً جدید و با کیفیت می باشند. وقتی برای تولید محصول از این مواد استفاده  شود، محصول نهایی بسیار سبک خواهد بود.  

در تولید نایلون های عریض بهتر است از مواد اولیه ی درجه یک استفاده شود تا محصول نهایی هم وزن مناسبی داشته باشد و هم اینکه رنگ شفافی داشته باشد. در اکثر موارد، استفاده از مواد اولیه درجه ی دو و سه توصیه نمی شود. عده ای معتقدند که مواد اولیه نایلون عریض حتماً باید درجه یک باشد. 

نوع دوم مواد اولیه، مواد درجه ی دو و متوسط هستند. این مواد نسبت به مواد درجه یک رنگ تیره تری دارند.

نوع سوم مواد اولیه ی نایلون های عریض، مواد اولیه ی درجه ی سه می باشند که از کیفیت پایینی برخوردار هستند. این مواد نسبت به مواد دیگر سنگین تر می باشند و این مسئله به علت بازیافتی بودن مواد اولیه می باشد. تقریبا تمامی کشاورزان، ترجیح می دهند از نایلون های عریض سبک استفاده کنند و به همین دلیل در هنگام خرید، حساسیت زیادی به خرج می دهند.  

مزیت استفاده از نایلون عریض

مزیت استفاده از نایلون عریضدر این بخش قصد داریم به مزیت استفاده از نایلون عریض اشاره کنیم. تا حدودی می توان گفت مزیت نایلون عریض نسبت به دیگر نایلون ها بیشتر است، چون کاربرد های زیادی دارد. در بهره برداری از محصولات گلخانه ای از این نایلون ها استفاده می کنند، چون این نایلون ها ضخیم هستند و مزیت حفاطتی خوبی دارند. این نایلون ها محصولات را در دمای متعادلی قرار می دهند و این همان چیزی است که کشاورزان می خواهند. 

یکی از مزیت های این محصول تنوع در اندازه های آن است. عرض این نایلون ها از یک متر شروع می شود و تا هشت متر ادامه دارد. به روایتی این محصول، در ۸ سایز یا اندازه در بازار موجود می باشد. 

از آنجایی که این محصول ضخامت خوبی دارد، می توان از آن برای جلوگیری از نفوذ سرما از درز ها و گوشه های پنجره استفاده نمود. هر سال در فصل زمستان عده ی زیادی از افراد به دنبال این نوع نایلون ها هستند تا از نفوذ سرما به خانه یا مغازه های خود جلوگیری کنند. 

یکی از مزیت های مهمی که این محصول دارد، این است که چون دقیقاً برای مصارف گلخانه ای تولید شده است، هیچ مشکل یا نقصی در اندازه های آن وجود ندارد و هر فردی می تواند پس از اندازه گیری سطح یا ابعاد زمین کشاورزی خود از عرض یک متر تا هشت متر نایلون عریض خریداری کند. اگر زمین شما دارای ابعادی حدود ۱۲ متر مربع باشد، با خرید نایلون عریض پنج متری، یک زمین گلخانه ای خواهید داشت. اگر به راه اندازی تعداد زیادی زمین گلخانه ای ۱۲ متری می اندیشید، می توانید حدود ۷ کیلو نایلون عریض پنج متری خریداری کنید. 

نایلون های عریض دارای مزیت اقتصادی نیز هستند. از مزیت های اقتصادی این محصول می توان به این مسئله اشاره کرد که، نایلون های عریض قابلیت این را دارند که، در طول چندین سال مورد استفاده قرار بگیرند؛ بدون اینکه پوسیده شوند یا پاره شوند. با خرید این نایلون ها دیگر مجبور نیستید، هرسال هزینه ی نایلون را پرداخت کنید.  

معرفی فروشگاه های عرضه نایلون عریض در کشور

 اگر بخواهیم به معرفی فروشگاه های عرضه نایلون عریض در کشور بپردازیم، باید بگوییم که تعداد فروشگاه نایلون عریض در کشور کم نیست. با توجه به این که استفاده از نایلون ها در کشور افزایش یافته است؛ عرضه ی این محصول نیز افرایش چشمگیری داشته است. در نتیجه فروشگاه های زیادی با این تولید کنندگان قرار داد عقد می نمایند و این محصول را به فروش می رسانند. 

به طور حدودی، در هر منطقه از تهران حدود ۲۰ فروشگاه مجهز عرضه نایلون عریض وجود دارد. اگر سری به بازار ها نیز بزنید، مشاهده خواهید کرد که تعداد فروشگاه هایی که عرضه کننده ی این محصول هستند، کم نیست. با افزایش میزان تولید و افزایش میزان تقاضا در سال های آینده، این امکان وجود دارد که تعداد این فروشگاه ها افزایش یابد. 

اکثر فروشگاه های حاضر در کشور، سعی دارند تا محصولی با کیفیت را به مشتری تحویل دهند، به همین جهت نایلون هایی را که با مواد اولیه ی درجه یک تهیه شده اند خریداری می کنند. 

برای مصارف گلخانه ای ترجیح کشاورزان این است که نایلون ها کدر و سنگین نباشند؛ به همین جهت از فروشندگان معتبری که نایلون های خوبی می فروشند خرید خود را انجام می دهند. 

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید