فروش استثنایی نایلون کف گلخانه

نایلون کف گلخانه، از جنس پلی اتلین است و مقاوم و بادوام می باشد. به دلیل جنسی که دارد برای جلوگیری از رشد علف هرز و حشرات بسیار مناسب می باشد و همچنین برای پاکیزگی و پوشش کف گلخانه و صرفه جویی در وقت و هزینه طراحی شده است.

فروش استثنایی نایلون کف گلخانه

معرفی نایلون کف گلخانه ها

معرفی نایلون کف گلخانه هایکی از بهترین روش ها برای پوشش کف گلخانه ها استفاده از نایلون کف گلخانه ای می باشد که در تمیزی نقش مهمی دارد و تمیز کردن کف گلخانه را بسیار راحت می کند. مواد آنتی یووی که در ساخت و تولید نایلون کف گلخانه به کار می رود از پوسیدگی نایلون دربرابر آفتاب جلوگیری می کند.

درتابستان دما درون گلخانه را متناسب با دمای انتخابی نموده و در زمستان به عمل فتوسنتز کمک شایانی می کند و وزن سبکی دارد. استفاده از نایلون کف گلخانه بهترین روش جهت پوشش کف می باشد زیرا تمام سطح کف گلخانه را می پوشاند. در زمستان با انعکاس بازتاب نورخورشید، به عمل فتوسنتز گیاهان کمک کرده و درتابستان هم اجازه نمی دهد تا دمای گلخانه بیشتر از میزان مورد نیاز باشد.

جهت جلوگیری از تولید حشرات و لانه گزینی ها، عدم ایجاد تارعنکبوت در کف گلخانه ها بهترین روش استفاده نایلون کف گلخانه می باشد.نایلون کف را بر روی زمین پهن ونصب می کنند. این نوع پوشش هزینه کمتری دارد و کارگران می توانند راحت به گیاهان رسیدگی و تمیزکاری کنند.

در گلخانه ها با توجه به شرایط تولید و تکثیر گیاهان می بایست نور و حرارت خوب و معتدلی را دارا بوده تا محصول برداشت شده مطلوب و با بالاترین بازدهی باشد. نایلون کف گلخانه به گونه ای طراحی شده است که لازمه هر گلخانه می باشد زیرا با توجه به استفاده راحت و استحکام مناسب در برابر سرما و گرما و عدم پوسیدگی و جلوگیری از تولید آفات آسیبی به گیاه نمی رسد.

نایلون کف گلخانه کاربرد زیادی دارد که مهمترین آن استفاده برای گلخانه می باشد.

مشخصات نایلون کف گلخانه ها

مشخصات نایلون کف گلخانه از جنس پلی اتلین با چگالی بالا می باشد و همانطور که در قسمت معرفی نایلون گفته شد این نایلون برای پوشش کامل کف در گلخانه مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه جلوگیری از رشد حشرات و… دارد.

مزیتی که نایلون کف گلخانه دارد تمیز کردن راحت، در کاهش هزینه ی نگهداری گلخانه کمک بسیاری می کند و در برابر عوامل نامساعد مقاوم می باشد به دلیل اینکه دارای اشعه  آنتی یووی است. این پوشش سبب شده تا از تجمع آب جلوگیری و آب را از خود عبور دهد به همین دلیل از بیماری های گیاهی به خصوص بیماری قارچی جلوگیری می کند.                             

برای تجهیز گلخانه کارآمد با قیمت مناسب بهتر است اینکه از اسکلت سبک استفاده کنیم. اسکلت گلخانه بخش خیلی مهمی از گلخانه می باشد که مناسب ترین پوشش، استفاده از پوشش پلاستیکی می باشد؛ این نوع اسکلت با استحکام عالی، سبک، ارزان و بادوام می باشد. همانطور که گفته شد نایلون گلخانه ای شامل پلی اتلین مقاوم بوده برای داشتن گلخانه با حداکثر کارآیی و بادوام استفاده از نایلون کف گلخانه سریعترین و قابل اطمینان ترین روش ها می باشد.

در نایلون گلخانه از افزودنی های زیادی استفاده می شود. براساس سلیقه مشتری و مناطقی که گلخانه احداث می شود انواع متنوع آن تولید و به بازار عرضه شده است. نایلون گلخانه، مقاوم بوده و روکش های پلاستیکی گلخانه ای چه درسقف؛ چه در کف گلخانه نه تنها پوشش محافظ گیاهان را به عهده دارد بلکه مزایای زیادی نظیر محصولات سالم و مقاوم تری می توان برداشت نموده و از همه مهمتر وظیفه حفظ دمای مناسب برای رشد محصولات و رطوبت مناسب برای گیاه را در خاک حفظ می کند.

امروزه تمام گلخانه های مدرن از نایلون گلخانه ای استفاده می کنند. مزیت عمده در تولید این نوع نایلون ها استفاده از هوای فشرده دولایه جهت تولید آن می باشد. نایلون های تولید شده با حالت کشسانی ای که دارند در هنگام نصب پلاستیک کششی به آن وارد می شود که این کشش بسیار مهم می باشد.

زیرا پوشش پلاستیکی با تغییرات درجه حرارت منقبض ومنبسط می شود. مثلا وقتی این پوشش در یک روز سرد نصب می شود باید آن را سخت کشید ولی در یک روز گرم بستگی به منطقه و درجه حرارتی محیطی که دارد باید آن را کمتر کشید که در موقع منقبض شدن در هوای سرد نایلون پاره نشود. اگر درهوای گرم نایلون گلخانه ای را محکم بکشیم درهوای سرد، نایلون در نقاط متصل شده پاره می شود و برعکس هوای سرد و پوشش پلاستیکی نباید محکم کشیده شود زیرا باعث شل شدن بیش ازحد درهوای گرم می گردد و ایجاد فضای اضافی هوا در بین لایه ها می شود.

تفاوت نایلون کف و سقف گلخانه ها

تفاوت نایلون کف و سقف گلخانه ها نایلون های سقف گلخانه ها افزودنی مختلفی دارد. عریض است. این نایلون ها حالت کشسانی دارند، باعث جلوگیری از سرما وگرما و بادوباران می شود. نور را به خوبی از خود عبور می دهد. اگر به خوبی رسیدگی شود ممکن است؛ بیشتر از یک دهه عمر کند. در نایلون سقفی افزودنی هایی که به آن وارد می شود بستگی به سلیقه مشتری و براساس آب و هوای مختلف منطقه که در کجا گلخانه نصب می شود بستگی دارد.

نایلون کف گلخانه تفاوتی که با نایلون سقف گلخانه دارد افزودنی مختلف نداشته و آب را از خود عبور می دهد تا مانع از تجمع آب شود. نایلون کف گلخانه نورکمی از خود عبور می داده تا تبادل هوا به راحتی صورت پذیرد. عمر مفید نایلون کف گلخانه حداقل ۵ سال می باشد. درصورتی استفاده صحیح شده و به درستی نصب گردد عمر طولانی تری را دارد. 

مراکز معتبر فروش نایلون کف گلخانه

برای پوشاندن کف گلخانه و سقف گلخانه می بایست از نایلون هایی با ضخامت مناسب استفاده شود که ترکیبات آن مشتمل بر: پلی اتلین، پلی استر، پلی کلرید وینیل، پلی فلوئوریدینیل می باشد. یکی دیگر از مزایای نایلون گلخانه می توان برای اسکلتهای دائمی گلخانه استفاده کرد که صرفه جویی در هزینه و زمان دارد.

نایلون کف گلخانه یکی از اجزای بسیار مهم و مورد نیاز گلخانه می باشد که سطح زمین گلخانه  را کامل می پوشاند؛ به آسانی نظافت شده و قیمت مناسبی دارد؛ اگر به دنبال ساخت گلخانه ای با حداکثر راندمان و کمترین هزینه های ساخت و نگهداری باشیم مسلما استفاده از نایلون کف و نایلون سقف بهترین مورد و قابل اطمینان ترین روش احداث می باشد.

مراکز فروش نایلون  زیادی در رابطه با فروش نایلون کف گلخانه و نایلون سقف گلخانه وجود دارد که می توان از مراکز معتبر فروش نایلون و نمایندگی های فروش کارخانه های تولید این محصولات خریداری کرد.

در نتیجه اگر می خواهید گلخانه ای بسیار مرتب و زیبا داشته باشید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید باتوجه به این موضوع که نایلون کف گلخانه و سقف گلخانه نقش بسیار مهمی در تنظیم دما، نور، حرارت و رطوبت برای گیاهان دارد؛ حتما از نایلون گلخانه ای استفاده کنید زیرا نایلون گلخانه علاوه بر تمیزی، زیبا و بادوام می باشد؛ رسیدگی به آن راحت بوده و همانطور که گفته شد از آنجایی که یکی از اصلی ترین بخش در گلخانه، نایلون کف و سقف  گلخانه می باشد می بایست انتخاب درستی داشته باشید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید