فروش شگفت انگیز نایلون پوشش گلخانه

فروش ویژه نایلون پوشش گلخانه یا پلاستیک یووی دار که همواره  یکی از مهمترین اجزا در تاسیس گلخانه میباشد، و وظیفه اصلی آن پخش نور است.
فروش شگفت انگیز نایلون پوشش گلخانه

آشنایی با نایلون پوشش گلخانه و کاربرد های آن

آشنایی با نایلون پوشش گلخانه و کاربرد های آنهمانطور که میدانیم رشد گیاه شرایط خاصی را میطلبد از جمله: دما، نور، میزان رطوبت نسبی و رطوبت خاک، بنابراین میتوان گفت گلخانه مکانی است که این شرایط را در هر فصلی  داراست، با توجه به نیاز بازار، گلخانه یکی از پرسودترین بخشهای کشاورزی محسوب میشود و سرمایه اولیه فراوانی را خواستار است، همچنین با توجه به هزینه های فراوان آن، فقدان مدیریت صحیح میتواند سبب عدم  بهره وری کافی از وقت، سرمایه و امکانات آن شود.

دریک تعریف کلی میتوان گفت گلخانه یک فضای بسته است که میتواند  تمام شرایط محیطی را در هر فصلی از سال کنترل کند.

 پوشش گلخانه ای رابطه ی مستقیمی با میزان بهره وری آن دارد که مهمترین خصوصیت آن عبور نور بیشتر برای جذب شدن به گیاهان است، در بین انواع پوشش های گلخانه ای شیشه و پلاستیک در مقام های اول و دوم قرار دارند، که گلخانه های شیشه ای به عنوان گلخانه های با هزینه بالا شناخته شده اند که احداث آنها هم سخت تر از گلخانه های پلاستیکی است، از این رو اکثر  تولیدکنندگان به سمت گلخانه های پلاستیکی جذب میشوند و همین امر باعث شده است که این نوع، درصد بالایی از گلخانه های جهان را به خود اختصاص بدهد.

پوشش های پلاستیکی جنس های مختلفی از جمله:
پلی اتیلن, پلی استر، پلی فلوئوریدوینیل و پلی کلرید وینیل دارند، که بیشتر این پوشش های مورد استفاده از جنس پلی اتیلن هستند، همچنین طول عمر آن به دلیل آمیخته شدنش ب ماده مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش(Uv) تقریبا ۳ سال قابل افزایش میباشد که در غیر این صورت چنین ورقه نازکی تنها میتوانست به اندازه یک فصل گرم دوام داشته باشد.

مدل های متنوع نایلون پوشش گلخانه

مشاغل کشاورزی همواره بیشترین استفاده از نایلونهای بزرگ را دارند و برای اینکه این نایلون ها بتواند بازده و بهره بیشتری را داشته باشند در آنها از افزودنی های کاربردی استفاده میکنند که نایلون عریض‌UV دار از نوع پرکاربرد آنهاست.

باتوجه به نیاز و درخواست مشتری میتوان افزودنی هایی را برای تنظیم دما، اشعه ضدشبنم و ماوراء بنفش را به آن اضافه کرد و همچنین با توجه به نیاز درخواست کننده میتوان نایلون سقف گلخانه را در ابعاد مختلف تولید کرد ، علاوه بر موارد فوق تولید در ضخامتهای مختلف نیز تاثیر بسزایی در نتیجه و کاربرد آنها دارد که هر چقدر ضخامت و لایه های آن بیشتر باشد مقاوت آن نیز بیشتر میشود که  انتخاب  این را هم به خود مشتری سپرده اند و بعضی از مشتریان هم درخواست کاهش هزینه دارند که در اینصورت از مواد درجه ۲ و پایینتر استفاده میشود ک مسلما این مواد شفافیت کمتری هم دارند.

پلاستیک گلخانه ای بالای۱۲ متر مزایای فراوانی دارد که میتوان به عدم برش زیاد و یکنواخت بودن کامل سطح آن، صرفه جویی در حیطه انرژی، استقامت زیاد نایلون در برابر عوامل خارجی مختلف و کاهش ضایعات اشاره کرد.

همانطور که میدانید شاید دلیل اصلی نایلونی که در سقف گلخانه بکار برده میشود پخش نور است که مانع نور شدید و آسیب رساندن به ساقه گیاه میشود.

برای تولید نایلون گلخانه از چه موادی استفاده می شود؟

برای تولید نایلون گلخانه از چه موادی استفاده می شود؟نایلون اولین الیافی است که بشر موفق به ساخت آن شد، میتوان گفت که نایلون زمانی بدجود آمد که دانشمندان سعی داشتند که متوجه دلیل پیوند مولکول ها به هم و بوجود آوردن مولکول بزرگتر شوند بدین ترتیب آنها موفق شدند ماده ای کشسان بوجود بیاورند که در زمان سرد شدنش عملکرد خیلی بهتری داشت.

همانطور که میدانید یکی از پرمصرف ترین پلیمرهای دنیا در گروه ضایعات پلاستیکی  پلی اتلین نام دارد که کاربردش در صنعت بسته بندی هم فراوان است، پلی اتلین مقاوت ضربه ای و شیمیایی خیلی بالایی دارد و همچنین انعطاف پذیری فوق العاده دارد و دمای ذوب آن پایین است، همچنین به دلیل فرایند پذیری خوبی که دارد در نایلونهای متناسب با گلخانه ها، کیسه نایلون ها و…کاربرد دارد.

مراکز عرضه کننده نایلون پوشش گلخانه

نایلون برای اولین بار توسط والاس کاروترز ساخته شد، همانطور که میدانید شرکت های مختلفی در زمینه تولید نایلون عریض فعالیت دارند که از جمله آنها میتوان شرکت شیمی پلاست البرز را نام برد که نایلون هایی در ابعاد مختلف تولید میکند و در صنعت و کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرند.

یکی از بهترین شرکت هایی که به تولید نایلون عریض مشغول است در شهر شیراز است و در صادرات نایلون عریض توانسته است سهم کثیری داشته باشد، همچنین از دیگر کارخانها ،تولیدی  نایلون مشهد است که مشاوره خرید و عرضه مستقیم دارد و همین باعث شده است که طرفداران بسیاری داشته باشد.

کارخانه های بزرگ و کوچکی که در  زمینه انواع مدل های نایلون فعالیت دارند و کار تولید آنها با استفاده از تجربه کارکنان و ماشین روز دنیا است میتوان شرکت نایلون عریض فخر، میهن پلاست، ریحانی،نوری، آناهیتا،و سانی پلاست را نام برد.

نایلون عریض با توجه به کاربردی که دارد در ابعاد ۱ تا۸متری  تولید میشوند.

یکی از پرفروش ترین های نایلون، نوع صنعتی آن میباشد که شرکت های معتبری را در سراسر کشور در بر گرفته است
اگر میخواهید خرید ارزانی داشته باشید بهتر است از کارخانجات معتبر بصورت عمده خرید کنید و همچنین بصورت اینترنتی نیز میتوان خریدی امن را تجربه کرد.

اکنون خرید و تولید کاربرد نایلون عریض صنعتی روز به روز در حال گسترش است و کارخانه ها همواره سعی دارند دوام و کیفیت نایلون ها را بالا ببرند تا مقاومت آنها در کشش بیشتر شود و بتوانند سالها از آفتاب سوختگی محافظت شوند.

همانطور که میدانید یکی از دغدغه ی این روزهای مردم نگرانی آنها از میزان مرغوبیت  کالایی است که دریافت میکنند و در پاسخ به این نگرانی جا دارد بگویم که استان البرز، شهرستان کرج  و شهر مشهد  در زمینه عرضه کننده نایلون مشهور میباشند و مراکز تولید اعم از کوچک و بزرگ بدلیل تقاضای زیاد همواره سود زیادی نصیبشان میشود.

 امروزه با پیشرفت علم و فناوری نایلون های عریض در رنگ های متنوع تولید میشوند که اصولا برای گلخانه ها و مصارف ساختمانی از رنگ مشکی استفاده میکنند، توصیه ما این است که در خرید عمده انتخاب شما نایلون درجه یک باشد زیرا کارخانه هایی که در زمینه نایلون درجه دو و سه فعالیت میکنند از لوله پلیکا ۵ کیلوگرمی برای آنها استفاده میکنند ، در نتیجه شما همان جنس نامرغوب را با قیمتی گران خریداری میکنید.

لازم به ذکر است که کشور ما توانسته است از بهترین کشورهایی باشد  که در زمینه تولید نایلون عریض فعالیت میکنند، نایلون های عریض گلخانه ای  باید کیفیت خیلی  بالایی داشته باشند تا بتوانند مشتری را جذب کنند و اگر کشوری به قصد جلب توجه مشتری با قیمت ارزان اقدام به تولید نایلون بی کیفیت کند نه تنها هیچ سودی نمیبرد بلکه از ارزش آن به مرور کاسته میشود.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید