فروش شیرینگ خشک عمده با کیفیتی بی نظیر

شیرینگ یکی از مهم ترین وسیله مورد نیاز یک کارخانه برای بسته بندی خوب محصولاتش است. این کارخانه های بیشتر شیرینگ خشک عمده را خریداری می کنند که باید مشخصات محصولی که برای بسته بندی آن از این شیرینگ استفاده می شود را به تولیدی شیرینگ بدهند اما اینکار زمان زیادی را صرف می کند. اما شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر و تولیدی های خوب در کمترین زمان ممکن از شیرینگ خشک بهره مند شوید.

فروش شیرینگ خشک عمده با کیفیتی بی نظیر

دسته بندی انواع شیرینگ

دسته بندی انواع شیرینگهمان طور که گفته شد شیرینگ برای بسته بندی محصولات استفاده می شود. شیرینگ در دماهای بالا یعنی ۱۶۰ الی ۲۲۰ درجه در مقیاس سانتی گراد تغییر شکل داده و به محصول مورد نیاز چسبیده و بسته بندی محکمی را برای حفاظت از آن محصول به وجود می آورد.
شیرینگ دارای انواع مختلفی می باشد که با توجه به مقدار استفاده مواد اولیه با یکدیگر تفاوت داشته و در بسته بندی کالاهای مختلفی استفاده می شوند.
شیرینگ نرم و خشک در بازار به اندازه کافی موجود می باشد اما کیفیت آنها موضوعی مهم در خریدن این شیرینگ ها می باشد. در کل برای بسته بندی های موادی که ایزوله بودن آنها مهم است از شیرینگ خشک که دارای ضخامت بیشتری می باشد استفاده می شود.
اگر بخواهیم کاربرد شیرینگ را در دو جمله کوتاه بیان کنیم می توان گفت شیرینگ برای مخافظت از محصول و کالا در مقابل ضربه خوردگی که بیشتر از شیرینگ خشک و ضخیم استفاده می شود.
همچنین برای محافظت از بسته های خوراکی در مقابل آلودگی هایی که می تواند باعث آلوده شدن محصول شده و آن را خراب کند که بیشتر در محصولات غذایی به این موضوع توجه می شود.
ممکن است از شیرینگ خشک در موارد دیگری استفاده شود اما دلایل اصلی استفاده از شیرینگ خشک می تواند دو عامل مذکور باشد.
به دلیل مختلف بودن محصولات و دلایل مختلفی که می تواند باعث استفاده از شیرینگ شود باید انواع متفاوتی از شیرینگ هم وجود داشته باشد و تولید شود.
شیرینگ دارای انواع مختلفی می باشد که به چند نمونه از آنها می پردازیم.

  • نایلون شیرینگ یکی از انواع شیرینگ می باشد که بسیار نازک و شکل پذیر می باشد و حساسیت زیادی در مقابل دما دارد.
  • نایلون شیینگ تونلی از دیگر انواع شیرینگ است که بیشتر برای محصولاتی که ثابت می باشند و اندازه و سایز محصولات تغییر نمی کند استفاده می شود که اغلب برای بسته بندی با این نوع شیرینگ از دستگاه های مخصوص و متفاوتی استفاده می شود.
  • سلفون شیرینگ از دو نوع گفته شده نازک تر بوده و شفافیت زیادتری دارد.

دسته بندی شیرینگ به گونه ای است که با توجه به ضخامت آنها دسته بندی شده و دارای قیمت های مختلفی هم می باشد. از دیگر فاکتور های در دسته بندی شیرینگ می توان به مواد استفاده شده و مقدار آن اشاره کرد. با توجه به فرمولاسیون مختلف که در تولید شیرینگ استفاده می شود آنها دارای کاربرد های زیادی می باشند که گفته خواهد شد.
قبل از اینکه بخواهیم به کاربرد های شیرینگ بپردازیم شاید بهتر است که مواد اولیه استفاده شده در تولید شیرینگ را بشناسیم.
LDPE,LLDPE این ها دو نوع از پلی اتیلن می باشند که به ترتیب پلی اتیلن خطی و پلی اتیلن چگالی پایین شناخته می شوند. مقدار این مواد در تولید می تواند بر ویژگی های شیرینگ نهایی تاثیر بسزایی بگذارد.
هر کدام از پلی اتیلن های ذکر شده دارای ویژگی های متفاوتی بوده که با توجه به این ویژگی ها با فرمولاسیون متفاوت شیرینگ تولید می کنند.
پلی اتیلن چگالی پایین (LDPE) نیمه جامد و نیمه شفاف می باشد که با توجه به نیمه جامد بودن آن می توان آن را به حالت ها و شکل های مختلفی تبدیل کرد. با کم کردن ضخامت می توان شفافیت این پلی اتیلن را بیشتر کرده و در بسته بندی محصولاتی که نیاز است در بسته دیده شوند استفاده شود. از دیگر ویژگی های این پلی اتیلن می توان به قیمت پایین آن اشاره کرد که از لحاظ شیمیایی هم دارای مقاومت بالایی می باشد.
حتما می خواهید بدانید که مقاومت شیمیایی چیست؟ 
منظور از این ویژگی این است که در برابر روغن و گریس و همچنین اسید ها و باز های رقیق مقاومت زیادی داشته و در مقابل هیدروکربن های مختلف از مقاومت کمتری برخوردار است.
پلی اتیل چگالی خطی (LLDPE) دارای ویژگی های متفاوتی نسبت به دیگر پلی اتیلن داشته و در تولید شیرینگ های خشک بیشتر از این پلی اتیلن استفاده می شود.
این پلی اتیلن رنگی شیری و شفاف دارد که کاملا طبیعی است و در برابر ضربه دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد. مقاومت در برابر ضربه باعث شده که شیرینگ خشک که از این پلی اتیلن ساخته شده برای حفاظت از بسته های شکننده و حساس مناسب بوده و بیشتر از این شیرینگ استفاده کنند. 

بررسی کاربرد شیرینگ های موجود در بازار

شیرینگ های مختلفی در بازار موجود می باشند که با فرمولاسیون های مختلفی ساخته شده اند که فقط برای بسته بندی های برخی از محصولات کاربرد دارد. برای مثال از این شیرینگ ها می توان در بسته بندی موادی مانند نوشابه و بطری آب معدنی، شیشه های سکوریت، پشم شیشه و در بسته بندی کلیه مواد غذایی استفاده کرد.
اگر به دنبال شیرینگ برای بسته بندی محصولاتی خاص که دارای پیچیدگی خاصی هستند باید همان طور که گفته شد آن را سفارش دهید. در ادامه یک راه آسان برای خرید شیرینگ خشک برای محصولات خود به شما معرفی خواهم کرد.

ویژگی و مشخصات شیرینگ خشک

ویژگی و مشخصات شیرینگ خشکگفته شد که شیرینگ خشک دارای ضخامت بیشتری نسبت به شیرینگ نرم می باشد. این یکی از مشخصات شیرینگ خشک می باشد. شیرینگ خشک به دلیل داشتن مقدار زیادی پلی اتیلن در برابر ضربه مقاوم بوده و در بسته بندی کالا هایی مانند کاشی و سرامیک و … استفاده می شود و باعث شده است که بتوان این محصولات را با خیال راحت و بدون ذره ای آسیب، حمل کرد.

راهنمای خرید شیرینگ خشک به صورت عمده

برای خرید شیرینگ خشک باید به نکاتی توجه کرد تا بتوان شیرینگ خشک مورد نیاز خود را با کیفیت بالا خریداری کنید.
یکی از این نکات توجه به ضخامت آنها می باشد. اگر می خواهید محصولتان در برابر ضربه، گرد و غبار و هرگونه آلودگی مقاوم بوده و در عین حال ایزوله نیز باشد از شیرینگ خشک استفاده کنید. 
شما می توانید در این سایت شیرینگ خشک را به صورت عمده و با نازل ترین قیمت و بالا ترین کیفیت خریداری کنید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید