فروش عمده شیرینگ نرم درجه یک

شیرینگ نرم عمده درجه یک را برای پک کردن و بسته بندی بکار می برند و می توان گفت که غشایی نازک از متریال پلاستیکی می باشد. این غشای نازک به دور اجسام یا کارتن های بسته بندی قرار می گیرد  و با دستگاهی حرارت می بیند و به دیواره خارجی بسته ها می چسبد. این نوع بسته بندی امکان جابجایی را برای بسته ها آسان می کند و بسته بندی انواع بطری، کارتن، جعبه، شانه تخم مرغ و غیره را شامل می شود.

فروش عمده شیرینگ نرم درجه یک

مروری بر کاربردهای شیرینگ نرم

مروری بر کاربردهای شیرینگ نرمشیرینگ کاربردهای گسترده ای در صنعت بسته بندی دارد و از آن برای پک کردن و بسته بندی انواع محصولات غذایی و سایر کالاهایی که نیاز به بسته بندی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. 
این مدل بسته بندی به چند دلیل دز صنایع مختلف کاربرد دارد:

 • اولا سلامت محصولات غذایی را تضمین می کند
 • ثانیا از ورود گرد و غبار به آن جلوگیری می کند. 

بطور مثال می توان مواردی را نام برد که ای این روش را برای بسته بندی محصولات تولیدی خود به کار می گیرند: 

 • بطری های نوشابه و آب معدنی را با استفاده از دستگاه شیرینگ بسته بندی می کنند.
 • شیشه های سس قبل از ارسال به بازار مصرف شیرینگ شده سپس روانه بازار می شود.
 • برای تامین رفاه مشتریان شانه های تخم مرغ را با شیرینگ به صورت پک در آورده و سپس به بازار ارسال می شود.
 • محصولات لبنی با استفاده از شیرینگ نرم هم از گرد و غبار در امان بوده و هم د حین حمل و نقل به آسانی جابجا می شوند.
 • برای وکیوم نمودن بطری های مواد غذایی کنسرو شده مورد استفاده قرار می گیرد.
 • برای بسته بندی غذاهای رستورانی به منظور سهولت حمل و نقل و در امان بودن غذا از گرد و غبار می توان از شیرینگ استفاده کرد.
 • سایر کاربرد های شیرینگ نرم در بسته بندی لوازم آرایش می باشد.
 • به منظور جابجایی آسان لوازم خانگی بلوری و کریستال و ممانعت از شکستگی آنها، این لوازم را با دستگاه شیرینگ وکیوم می کنند.

تفاوت شیرینگ نرم و شیرینگ خشک

شیرینگ ها انواع مختلفی اعم از شیرینگ خشک و شیرینگ نرم دارند.
تفاوت شیرینگ های نرم و خشک در ضخامت رول نایلونی که در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد می باشد. 
کارخانجات تولیدی متفاوت که نیاز به بسته بندی محصولات خود دارند می توانند با بهره گیری از هر کدام از انواع شیرینگ مورد نیاز خود می توانند کالای تولیدی را بسته بندی کرده و در اختیار مشتریان قرار بدهند.
ملاک انتخاب نوع شیرینگ نوع کالای تولیدی ی باشد و بر این اساس شرکت می تواند تقاضای خود را برای دریافت شیرینگ از تولید کننده این محصول ثبت نماید. 
باید این نکته را یادآور شد که تقاضای شرکت های تولیدی همه روزه در حال افزایش است و کارخانجات تولیدی این محصول مقدار قابل توجهی از این ماده را در اختیار شرکت های تولیدی قرار می دهند.
دستگاههای شیرینگ با استفاده از رول های مختلف در صنایع متفاوت همه روزه کمک شایانی به وکیوم و پلمپ کردن کالا های تولیدی خدمات رسانی می کنند.
گفتنی است این دستگاهها با پلمپ کردن محصولات تولید شده در شرکت ها از خسارتهای احتمالی که در هنگام جابجایی به لوازم وارد می شود ممانعت به عمل می آورد.
پر واضح است که شیرینگ کردن کالا یکی از مزیت هایی است که تولیدکنندگان برای کالای خود خلق می کنند تا در هنگام جابجایی دچار مشکل نشوند.

روش های نگهداری از رول نایلون شیرینگ

روش های نگهداری از رول نایلون شیرینگاز آنجا که رول های نایلونی برای بسته بندی باید در داخل دستگاه شیرینگ قرار گیرند باید مطالبی را مورد توجه قرار دهید تا به راحتی این کار صورت گیرد و دستگاه به آسانی این کار را انجام دهد. برای جلوگیری از خرابی رولهای نایلونی و نگهداری از رول شیرینگ به موارد زیر توجه نمایید:

 • زمان زیادی از تولید رول نایلونی نگذشته باشد.
 • از رولی استفاده کنید که مقوای داخل رول تغییر شکل نداده باشد.
 • برای جلوگیری از تغییر شکل مقوای داخل رول (بوبین) آن را در محیط خشک به دور از رطوبت نگهداری نمایید.
 • به دلیل تغییر شکل دادن نایلون در مقابل آفتاب یا گرمای هوا آنها را در جای تاریک و خنک نگهداری کنید.
 • در محل نگهداری رول های نایلونی آنها را به صورت افقی روی هم قرار دهید تا از مخروطی شدن رول جلوگیری به عمل آید.
 • زمانیکه از رول در دستگاه استفاده می کنید درجه حرارت دستگاه را تنظیم کنید تا از جمع شدن بیش از حد مشمع و یا سوختن آن ممانعت شود.
 • سایز رول را متناسب با کالایتان انتخاب کنید تا کمترین ضایعات را داشته باشید.

گستردگی کاربرد رول نایلونی شیرینگ در صنایع مختلف سبب شده تا تولید کنندگان رول نایلونی بتوانند بازار داخلی را پوشش داده و با توزیع  مناسب آن در سطح کشور از واردات آن تا حد زیادی جلوگیری کنند.

راهنمای خرید نایلون شیرینگ درجه یک

لازم به ذکر است نایلون های شیرینگ هم متناسب با کاربردشان و دستگاهی که در آن برای وکیوم کردن قرار می گیرند دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی هستند و برای شرکت های تولیدی این امکان را ایجاد می کنند که بتوانند محصولات تولیدی خود را در سایزهای متفاوت بسته بندی کرده و روانه بازار مصرف کنند.
بنابراین لازم است به نکاتی اشاره کنیم تا شما را در امر خرید نایلون شیرینگ درجه یک راهنمایی کرده و با بهره گیری از این نکات بتوانید نایلون مناسب را جهت بسته بندی خریداری و مورد استفاده قرار دهید.
همانطور که مستحضرید کالاها در شرکت ها و کارگاههای تولیدی ابعاد و اندازه های مختلفی دارد و کارخانجاتی که اقدام به تولید نایلون شیرینگ می کنند به درخواست مشتری توجه نموده و طبق سفارشات مشتریان این نایلون ها را تولید و در اختیار متقاضیان قرار می دهند.
در هنگام خرید نایلون شیرینگ به چند مورد توجه کنید:

 • سایز موادی را که قرار است شیرینگ کنید مد نظر قرار دهید.
 • به مقوای داخل نایلون دقت کنید که سالم باشد و به شکل مخروطی در نیامده باشد. اگر این مقوا آسیب دیده باشد در دستگاه قرار نمی گیرد و برایتان مشکل ساز می شود.
 • سعی کنید از نایلون درجه یک استفاده کنید تا زیبایی محصول در معرض دید مشتری قرار گیرد.
 • کاربرد شیرینگ نرم یا خشک باید متناسب با نوع کالا انتخاب شود.

با توجه به موارد فوق می توان گفت که تنوع در این محصول می تواند به راحتی به متقاضیان سرویس دهی کند. بطور قطع استفاده از این نوع بسته بندی توانسته به بهبود روند تولید شرکتهای تولید کننده  کمک کند.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید