فروش نایلون بسته بندی ادویه با قیمت استثنایی

نایلون های بسته بندی هر یک با مشخصات جداگانه و متفاوتی از یکدیگر به نمایش در آمده و متناسب با آن، مناسب جهت بسته بندی محصولات متعددی می باشند. برای نمونه می توان به نایلون بسته بندی ادویه جات اشاره کرد که دارای ساختاری کاملاً بهداشتی و استاندارد بوده و از این رو برای نگهداری انواع ادویه جات، گزینه ای ایده آل به نظر می رسد. اما بهتر است بدانید که این نایلون ها در نمونه های کلی ای مانند نایلون بسته بندی ساده و نایلون بسته بندی چاپی ارائه شده اند که هر کدام متناسب با حرفه های مشخصی مانند عطاری ها و تولیدی های عمده می باشند. در حال حاضر فروش نایلون‌ بسته بندی ادویه با قیمت استثنایی توسط مراکز معتبری همچون این مرکز صورت گرفته است.

فروش نایلون بسته بندی ادویه با قیمت استثنایی

مدل های مختلف نایلون بسته بندی ادویه

مدل های مختلف نایلون بسته بندی ادویهامروزه نایلون در اغلب واحدها و مراکز تولیدی مهم واقع شده و مبنای توزیع بسیاری از محصولات قرار گرفته است.
شما هر محصول تولید شده جدیدی را که در نظر بگیرید؛ برای توزیع از محل کارخانه به محل پخش و فروش، نیازمند بسته بندی است تا بتواند به درستی حمل و نقل شده و در آخر به صورت محصولی سالم و بی عیب به فروش برسد.
حالا برای اینکه چنین اتفاقاتی بیفتند؛ از نایلون هایی با درجه ضخامت و کیفیت های مختلف برای بسته بندی انواع و اقسام محصولات تولیدی استفاده کرده و سپس آن ها را به مراکز فروش می رسانند.
پس از همینجا می توان پی به نقش بسیار زیاد نایلون در جریان تولید، توزیع و فروش برد.
گفتنی است که همه‌ی این عوامل در کنار هم منجر به افزایش تقاضا برای انواع نایلون در بازار امروز شده اند.

اما می خواهیم نوعی از نایلون را نام ببریم که مختص بسته بندی برخی از اقلام خوراکی مانند ادویه جات می باشد.
مانند نایلون بسته بندی ادویه که از اندازه های متوسط تا کوچک تشکیل یافته و با درجه ضخامت بالایی همراه است.
اگر مایل باشید اکنون شما را با انواع مختلفی از مدل نایلون ادویه آشنا نماییم که عبارتند از:

 • نایلون ساده ادویه جات
 • نایلون چاپ دار با پنجره شفاف ادویه جات

نوع اول، مورد استفاده توسط عطاری ها و نوع دوم مورد استفاده توسط مراکز تولیدی ادویه جات که با برند مشخصی این محصول را عرضه می دارند؛ قرار می گیرد.

نایلون بسته بندی ادویه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

نایلون بسته بندی‌ادویه که در آن محتویاتی همچون فلفل، زردچوبه، دارچین، پودر کاری و … جای گرفته اند؛ از نایلون های برخاسته از مشخصاتی معین می باشد.
حالا در سوال به اینکه ویژگی نایلون بسته بندی‌ادویه چیست یا این نایلون باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ می توان پاسخ های زیر را ارائه داد:

 • با توجه به اینکه امکان نفوذ رنگ و پودر ادویه جات به خارج از نایلون وجود دارد؛ این نایلون ها را با ضخامت های کافی و یا بسیار بالا تولید کرده اند.
 • در تولید آن ها از مواد اولیه مرغوب مانند مواد اولیه فود گری بهره برده شده که بهداشتی ترین نوع نایلون را از آن ها پدیدار ساخته است.
 • نایلون های چاپ دار ادویه جات، از قابلیت بالای چاپ پذیری برخوردار می باشند.
 • تمامی این نایلون ها از سطوحی صاف و یکدست بهره برده اند.
 • جنس نایلون های مورد نظر از لمینت که جنسی فوق العاده باکیفیت می باشد؛ تشکیل یافته است.
 • دارای استحکام دوخت بسیار خوب می باشند.
 • همچنین جنس نرم و منعطفی نیز در آن ها مشاهده می شود.
 • قابلیت اجرای پیشرفته ترین طرح و نقش ها روی این نایلون ها وجود دارد که منجر به تبلیغات برتر محصولات خواهد شد.

تفاوت نایلون بسته بندی با سلفون

تفاوت نایلون بسته بندی با سلفونامروزه هم از نایلون و هم از سلفون، استفاده های وسیعی بخصوص در حوزه بسته بندی به عمل آمده و منجر به برتری یافتن این محصولات در بازارهای فروش شده است.
سوالی که به وجود می آید؛ این است که تفاوت نایلون بسته بندی با سلفون در چیست؟
برای اینکه تفاوت و تمایز بین نایلون و سلفون را بهتر و واضح تر متوجه شوید؛ آن ها را در گزینه های زیر بیان کرده ایم که توجه شما را به آن ها جلب می سازیم:

 • از سلفون صرفاً می توان برای روکش و بسته بندی شفاف برخی از مواد غذایی آماده، روکش میز، جلد کردن کتاب ها و جزوه های مختلف، روکش خشکبار، گل و محصولاتی از این دست استفاده کرد.
 • اما نایلون موارد کاربردی وسیع تری را دارا بوده و برای بسته بندی انواع محصولات خوراکی صنعتی، البسه، قطعات الکترونیکی، تولید فیلم جمع شونده و … مفید ظاهر شده است.
 • همچنین سلفون از قابلیت کشسانی بیشتری نسبت به نایلون برخوردار می باشد.
 • درجه ضخامت موجود در سلفون نسبت به نایلون، کمتر و یا نازک تر است که آن را برای استفاده در زمینه محصولات ظریف تر آماده کرده است.
 • اما نایلون را می توان برای همه اشیاء ظریف و زمخت، اشیاء سنگین و سبک به کار گرفت.
 • نایلون ها از قابلیت چاپ و طرح پذیری آسانی برخوردار هستند؛ این در حالی است که در سلفون ها، چنین ویژگی ای وجود ندارد.
 • در انواع نایلون، طیف رنگی متنوعی قابل مشاهده می باشد؛ اما سلفون ها عمدتاً در همان نوع شفاف و بی رنگ موجود می باشند.

نکات قابل توجه هنگام خرید نایلون بسته بندی ادویه جات

برای اینکه موفق به خرید بهترین نوع نایلون بسته بندی‌ادویه جات با بهترین ویژگی کمی و کیفی شوید؛ نیاز است که نکات قابل توجهی را مد نظر خود قرار دهید.
به این نکات که در قالب نکات خرید نایلون ادویه از آن ها یاد شده و به هنگام سفارش لازم است که آن ها را در نظر بگیرید؛ در موارد زیر اشاره شده است:

 1. سعی کنید که نایلون های بسته بندی برخوردار از ضخامت بیشتر را انتخاب نمایید؛ چون هم ضریب اطمینان بیشتری را برای حمل و نقل و نگهداری ادویه جات به همراه داشته و هم انجام عملیات چاپ روی آن ها سریع تر و بهتر صورت می پذیرد.
 2. نایلون های بسته بندی متشکل از اندازه های بزرگ تر را انتخاب نمایید؛ به این دلیل که موجب جذب بهتر محصول مورد نظر در نگاه خریداران جزئی تر شده و افزایش درصد خرید از سوی آن ها را افزایش خواهد داد.
 3. نایلون های بسته بندی متعلق به کارخانجاتی که با برندی نام آشنا و برتر فعالیت دارند را انتخاب کنید که حتماً در بر دارنده کیفیت بهتری بوده و نیازتان را به شکل مناسب تری تامین خواهند کرد.
 4. نایلون های بسته بندی چند لایه، گزینه بهتری برای انتخاب به شمار می آیند.
  این نایلون ها از ورود هوا به داخل محتویات شدیداً جلوگیری کرده و در نهایت ادویه جات را از رطوبت و سایر عواملی که ممکن است باعث تخریب زودهنگام آن ها شود؛ به دور نگه می دارند.
جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید