فروش نایلون بسته بندی شیرینگ نرم درجه یک

شیرینگ نرم درجه یک، نایلونی خاص با ویژگی های مخصوص به خود می باشد. این نایلون پرطرفدار در صنعت کاربرد های بسیار فراوانی دارد و به نحوی تمام صنایع به ان نیاز دارند. بسته بندی محصولات غذایی با حجم بالا، پوشش و عایق بندی کالاهای حساس برقی، استفاده در صنعت خودرو سازی و استفاده در مواد آرایشی بهداشتی از کاربرد های ان می باشد. این نایلون تمام سطوح اجناس و کالای مورد نظر را در برمی گیرد و غیر قابل نفوذ می باشد. حالت ضربه گیر داشته و مانع آسیب رسیدن به اجناس و کالاها می شود. نایلون شیرینگ یک محافظ عالی و درجه یک برای تمام کالاها و اجناسی می باشد که برای ما مهم و با ارزش هستند.

فروش نایلون بسته بندی شیرینگ نرم درجه یک

آشنایی با نایلون بسته بندی شیرینگ و انواع آن

آشنایی با نایلون بسته بندی شیرینگ و انواع آننایلون شیرینگ نوعی از نایلون می باشد که محصول یا کالا ی مورد نظر را مثل یک عایق در بر گرفته و از ان  در برابر آسیب محافظت می کند.

این نوع نایلون توسط حرارت یک دستگاه مخصوص نرم و به صورت یک پوشش محافظتی اطراف کالای مورد نظر را فرا میگیرد و حالت ضربه گیری قوی ایجاد می کند .

نایلون شیرینگ در اندازه های مختلف تا چندین متر تولید میشود، در واقع همه خصوصیات بر اساس سفارشات مشتری می باشد، مشتریان باید بر اساس کالاها و اجناس خود و حجم انها نایلون شیرینگ سفارش دهند.

این نوع نایلون کاربرد های بسیار زیادی دارد در مواردی حجم اجناس زیاد است نایلون شیرینگ این حجم زیاد را همانند یک کاور ضخیم فرا می گیرد و هرچه ضخیم تر باشد از استحکام بیشتری برخوردار است.

نایلون شیرینگ در ضخامت های متفاوت دو لایه یا چندین لایه تولید می شود و با توجه به سفارش مشتری ویژگی ها تنظیم میشود.

از این نوع نایلون در بسته بندی  بسیاری از اجناس به صورت کلی استفاده می شود به طوری که حمل و نقل و جابجایی خیلی اسان و حجم زیادی از یک کالا را در بر میگیرد. 

انواع شیرینگ نایلون  با کیفیت عالی در بازار موجود می باشد در اندازه های مختلف و باضخامت متفاوت و رنگ بندی های متنوع.

این نوع نایلون بسیار شفاف و استفاده از ان بسیار راحت و مطمئن می باشد در واقع محصولی است که کیفیت ان اثبات شده است. 

کاربرد های مختلف نایلون شیرینگ نرم در بسته بندی

نایلون شیرینگ با توجه به ساختار و ویژگی های خاص خود در صنایع بسیاری مورد استفاده می باشد. ضخامت نایلون شیرینگ می تواند متفاوت باشد ولی هرچه شیرینگ ضخیم تر باشد استحکام بیشتری دارد.

بیشترین استفاده از شیرینگ در بسته بندی مواد غذایی در تعداد و حجم بالا می باشد.در بسته بندی انواع دوغ و نوشابه به صورت کلی .

در بسته بندی وسایل و لوازم خانه مثل کولر، یخچال، گاز و وسایل برقی آشپزخانه کاربرد دارد.

استفاده از نایلون های شیرینگ امروزه بسیار به چشم می خورد به دلیل ساختار خاص و ویژگی های محافظتی این نایلون استفاده از ان در صنایع مختلف، روز به روز در حال افزایش می باشد.

استفاده از نایلون شیرینگ در بسته بندی ظروف چینی و ارکوپال و سرویس های قابلمه چودن سرامیک  بسیار پر کاربرد می باشد و اثر حفاظتی بسیار قوی بر این کالا ها دارد.

در بسیاری از صنایع دیگر استفاده از این نوع نایلون ضروری می باشد. کاربرد شیرینگ امروزه در صنایع پیشرفته همچون خودروسازی بسیار با ارزش می باشد. در مواد آرایشی و بهداشتی و داروخانه ها جهت بسته بندی داروها از شیرینگ استفاده می گردد. شیرینگ برترین انتخاب در صنعت امروز است.

تفاوت ساختاری نایلون شیرینگ و سایر نایلون ها

تفاوت ساختاری نایلون شیرینگ و سایر نایلون هانایلون شیرینگ از لحاظ ساختار بسیار متفاوت با سایر نایلون ها می باشد. این نایلون از ورقه هایی ساخته شده که در برابر حرارت تغییر شکل داده و منعطف می شوند و همین ویژگی باعث شده که بسیاری از شرکت ها و کارخانه جات تولیدی برای بسته بندی محصولاتشان شیرینگ را انتخاب کنند.

شیرینگ به دلیل ساختار ویژه خود بعد از قرار گرفتن در برابر دمای بالا و حالت انعطاف پذیری اش اطراف کالای مورد نظر را در بر گرفته و مانند یک ضربه گیر عمل می کند، و ان را به طور ثابت نگه داشته و مانع از حرکت ان در محیط می شود.

این نوع نایلون تمام سطوح و اطراف محصول را در بر گرفته و مانع از ورود هوا و نفوذ اب به داخل می شود و محصول را از آسیب های احتمالی حفظ می کند.

ساختار شیرینگ به نحوی است که اجازه نمی دهد گرد وخاک و مواد اضافی به داخل محصول نفوذ کنند، حمل و نق و جابه جایی نمی تواند باعث آسیب یا صدمه به کالای مورد نظر شود، زیرا شیرینک به صورت محکم و همه جانبه و به طور ثابت ان را در بر گرفته است.

ساختار نایلون ها و ویژگی هایی که دارند سبب شده حمل و نقل و جابجایی اجناس و کالاها با اطمینان خاطر بیشتری صورت گیرد.

مراکز فروش نایلون شیرینگ درجه یک

مراکز زیادی در سراسر کشور وجود دارند که فروش این نوع نایلون را بر عهده دارند. اما بهتر است اگر قصد خرید این نوع نایلون را دارید ابتدا از قیمت و کیفیت این محصول مطلع و با چندین مرکز فروش گفت و گو نمایید سپس اقدام به خرید ان نمایید.

کارخانه های بسیار زیادی تولید این نوع نایلون را انجام می دهند ولی آنچه که حرف اول و اخر را در جذب مشتریان می زند کیفیت برتر است .یک نایلون شیرینگ با کیفیت بسیار مقاوم و در عین حال انعطاف پذیر می باشد.به راحتی نمی شکند و از شفافیت برخوردار است.

نایلون شیرینگ درجه یک سبک و با دوام و نرم و شکل پذیر می باشد. زمانی که یک محصول با شیرینگ با کیفیت پوشانده می شود جابجایی ان بسیار راحت و آسیبی به ان وارد نخواهد شد.

در یک پوشش ایجاد شده با نایلون شیرینگ هوا و اب راهی برای نفوذ ندارند. گرد و خاک و حشرات به هیچ وجه روی سطوح داخلی محصولات نمی توانند راه یابند.

فروش نایلون شیرینگ از طریق سایت های معتبر نیز در حال انجام می باشد که به دلیل حذف واسطه ها قیمت های مناسبی را ارائه می دهد و خریداران می توانند نایلون شیرینگ با کیفبت بالا را با قیمت ارزان و مناسب خریداری نمایند.

نایلون شیرینگ با کیفیت بالا و برتر می تواند بهترین انتخاب برای محافظت از اجناس و کلاهای مورد نظر باشد. کارخانه ها و شرکت های تولیدی می توانند از شیرینگ ضخیم و با کیفیت برای بسته بندی و عرضه محصولاتشان استفاده کنند.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید