فروش نایلون سلفون بسته بندی ارزان

نایلون سلفون بسته بندی یکی از پر کاربرد ترین محصولات در صنایع پلاستیک سازی می باشد. به صور معمول کمتر محصولی را می توانید پیدا کنید که در بسته بندی و یا عرضه نهایی ان از سلفون و انواع آن استفاده نشده باشد در ادامه به طور مفصل در مورد سلفون و کاربرد آن توضیح خواهیم داد. 

فروش نایلون سلفون بسته بندی ارزان

نایلون سلفون بسته بندی چیست ؟

نایلون سلفون بسته بندی چیست ؟به طور کل انواع نایلون سلفون مختلفی وجود دارد که بنا به کاربرد در سایزها، رنگ ها، نوع بسته بندی و عرضه، ضخامت و. . . دارای تفاوت هستند. سلفون ها همان روکش ها یا کیسه های شفاف هستند که ما روزمره بارها از آن ها به شکل مستقیم یا غیر مستقیم استفاده می بریم.سلفون ها به طور کل محصولات پلیمری هستند که بیشترین کاربرد آن ها برای بسته بندی محصولات اعم از خوراکی و صنعتی می باشد.

تصور و تعریف عموم مردم از واژه سلفون همان سلفون های نازک و کشسانی هستند که بیشتر برای روکش سطح مواد خوراکی مانند میوه و شیرینی استفاده می شوند تا هم حالت تازگی آن ها حفظ شود و هم از نشستن گرد و غبار بر روی آن ها جلوگیری شود اما کاربرد و تنوع سلفون ها بسیار گسترده تر می باشد.

تا پیش از رواج سلفون برای بسته بندی و عرضه محصولات خوراکی بیشتر از مواد سلولزی استفاده می شد اما امروزه استفاده از سلفون ها بسیار گسترده شده است و سلفونی که شما به عنوان روکش بر روی محصولات خوراکی خود استفاده می کنید تنها یکی از محصولات سلفونی می باشد. 

انواع نایلون سلفون بسته بندی موجود در بازار

انواع نایلون سلفون بسته بندی موجود در بازاردر یک گروه بندی کلی سلفون ها را می توانیم به سه دسته تقسیم کنیم. دسته اول سلفون های شفاف هستند که در بسته بندی موادی به کار می روند که تابش نور آفتاب بر روی سلامت آن ها اثر چندانی ندارد و لازم است خریدار محصول را ببیند مانند بسته بندی شکر یا ماکارونی ، گروه دوم سلفون های متالایز هستند که برای بسته بندی محصولاتی که استفاده می شوند که نیاز است در مقابل تابش آفتاب حفاظت شوند مانند بسته بندی تنقلاتی مانند کاکائو، چیپس و بسیاری از محصولات دیگر. دسته سوم سلوفن های صدفی هستند که مخصوص محصولاتی هستند که در مقابل سرما باید محافظت شوند. اگر بخواهیم یک تقسیم بندی قابل درک تری داشته باشیم سلفون ها به این انواع تقسیم می شوند.

  • سلفون کیسه ای: کیسه های ساده ای برای بسته بندی های مختلف مانند بسته بندی نان تست و یا ادویه و. . . استفاده می شوند.
  • سلفون های چسبی: که در قسمت در آن ها یک تیک نوار چسب وجود دارد تا در آن ها بسته شود مانند جلد سی دی.
  • سلوفن های زیپی: که درب آنها با یک زیپ کیپ طراحی می شود و موارد استفاده بسیاری دارند.
  • سلفون های چاپی: که بر روی آن ها طرح مخصوص محصولات چاپ می شود مانند جلد بیسکوییت، سویا و. . .
  • سلفون رگالی: حتما در مغازه های مختلف رگال های فلزی را دیده اید که محصولات فروشی در کیسه هایی به دور رگال آویزان هستند که به آن ها سلفون رگالی می گویند مانند رگال های جوراب یا زیور آلات کوچک.
  • سلفون استرچ: سلفون های استرچ همان سلفون های متداول و شناخته شده ای هستند که بسیار شفاف، نازک و کشی می باشند که ما روزانه بارها از آن به عنوان روکش و برای محافظت از مواد مختلف استفاده می کنیم.

تفاوت نایلون سلفون با سایر نایلون های پلاستیکی

تفاوت نایلون سلفون با سایر نایلون های پلاستیکیبه طور کل اگر بخواهیم سلفون را با محصولات مشابه خود مقایسه کنیم این سوال وجود دارد که چه محصولاتی قابل مقایسه با سلفون هستند؟ باید گفت که سلفون را می توان با نایلون ها و نایلکس ها مقایسه کرد چرا که از نظر عموم تمامی این محصولات پلاستیکی، دارای کاربردهای مشابه و جنس و حالت مشترک هستند و باید گفت که تا حدودی نیز این هم خانوادگی درست می باشد.

اگر بخواهیم به زبانی ساده تفاوت قابل درکی را از نایلون، نایلکس و سلفون ارائه دهیم باید این گونه گفت که نایلون ها همان کیسه های براق با طراحی های چاپ شده هستند که بسیاری از مغازه ها از جمله لباس فروشی ها برای ارائه جنس خود به مشتری از آن استفاده می کنند، نایلون ها را بر اساس پلی اتیلن سبک می سازند، نایلوان ها شکل ظاهری مشخصی دارند و معمولا به صورت کیسه های مستطیلی شکل هستند و استحکام نسبتا خوبی دارند.

نایکلس ها همان کیسه های بی رنگ یا رنگی کدر هستند که در مغازه هایی مانند میوه فروشی ها یا سوپر مارکت ها استفاده می شوند که به نسبت نایلون ها نازک تر و شکل ظاهری ناموزون تری دارند و طراحی بر روی آن ها صورت نمی گیرد و در ساخت آن از پلی اتیلن سنگین استفاده می شود. در مورد سلوفن ها و انواع آن نیز توضیحات لازم ارائه شد و اکنون می توانید با مقایسه مطالب به تفاوت بین انواع نایلون پلاستیکی پی ببرید.

فروش نایلون سلفون بسته بندی با قیمت ارزان

فروش نایلون سلفون بسته بندی با قیمت ارزانفروش نایلون سلفون یکی از موارد فروش محصول است که به راحتی نمی توان در مورد آن نظر داد و آن را قیمت گذاری کرد. دلایل مختلفی برای این مسئله وجود دارد. مورد اول این است که سلفون ها از نظر نوع، درخواست خریدار، سایز و. . . بسیار متنوع هستند و این مسئله باعث می شود که نتوان به راحتی قیمت مشخصی تعیین کرد.

مسئله بعدی این است که گاهی نحوه قیمت گذاری محصولات سلفونی متفاوت است به طور مثال گاهی این محصولات را بر حسب کیلو به فروش میرسانند و گاهی نیز بر اساس متر تعیین قیمت می شوند.

مورد دیگر این است که به طور مثال در مورد سلفون های چاپی که برای بسته بندی محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند قیمت این سلفون به نوع طرح درخواستی و تعداد رنگ های به کار برده شده در چاپ آن بستگی دارد پس هرچه که طرح درخواستی مشتری شلوغ تر باشد و تنوع رنگ بیشتری داشته باشد قیمت آن بالاتر خواهد بود.

مسئله مهم دیگر این است که به طور کل محصولات پلی اتیلنی با توجه به شرایط موجود و وضعیت بازار و گاها عدم دسترسی آسان به مواد اولیه دچار نوسانات قیمت قابل توجهی هستند پس با توجه به نوع سلفون مورد نظر که ممکن است یک پاکت سلفون استرچ با طرح رولی باشد یا صد ها متر سلفون بدون برش برای کاربردهای آزاد قیمت آن متفاوت خواهد بود.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید