قیمت جدید نایلون بسته بندی برنج در بازار

نایلون بسته بندی برنج بسیار پر استفاده و کاربردی می باشد. این نایلون بدون منفذ، با استحکام بالا یک پوشش محافظتی بوجود می آورد. با توجه به اهمیت برنج در سبد غذایی، بسته بندی آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نایلون بسته بندی برنج با کیفیت بالا باعث عدم نفوذ هوا و رطوبت به برنج شده و این باعث حفظ ماندگاری و مرغوبیت محصول می شود. خرید برنج با نایلون های بسته بندی و با نام تجاری مشخص یک امتیاز محسوب می شود. 

قیمت جدید نایلون بسته بندی برنج در بازار

انواع نایلون های بسته بندی موجود در بازار

انواع نایلون های بسته بندی موجود در بازارنایلون های بسته بندی انواع مختلفی دارند که در بسته بندی مواد خوراکی خشک، مواد گوشتی، کالا های تجاری و وسایل صنعتی، مواد آرایشی و بهداشتی، صنعت چینی و سرامیک سازی استفاده می شوند.

از میان انواع نایلون بسته بندی می توان به نایلون های شیرینگ، نایلون های فریزری، عریض و سلفون اشاره کرد. 

از مدل نایلون شیرینگ در بسته بندی مواد خوراکی با حجم بالا استفاده می شود. مثلا جهت بسته بندی نوشابه و آب معدنی، بسته بندی ظروف چینی و سایل حساس برقی و بسیاری از موارد دیگر از کاربرد این محصول می باشد.

نوع دیگر نایلون، سلفون می باشد که جهت نگهداری مواد غذایی تازه چون گوشت، قارچ از آن استفاده می شود. نایلون عریض هم برای پوشاندن سطح محیط بزرگی چون گلخانه ها، مراکز کاشت قارچ، پوشاندن سقف کاربرد دارد.

نوع دیگر نایلون، نایلون های مخصوص زباله های عفونی می باشند که در ترکیب آنها باید از مواد درجه یک استفاده شود. این نایلون ها در برابر فشار و دما بسیار مقاوم هستند و در بیمارستانها و مراکز درمانی به کار برده می شوند. ترکیب مواد این نوع نایلون به دلیل تحمل شرایط خاص دما و فشار بسیار با اهمیت می باشد.

نایلون ها به شکل های مختلف رولی، ورقه ای و در شکل های مختلف دایره ای، مستطیلی با وزن های مختلف تولید می گردند. نایلون های بسته بندی متفاوت و متنوعی امروزه در بازار عرضه می شود، که انتخاب آنها با توجه به نیاز مشتری صورت می گیرد.

 

علل برتری نایلون بسته بندی نسبت به گونی های نخی برنج

نایلون بسته بندی امروزه استفاده های بسیار زیادی در صنعت دارد. زیرا در مرحله اول مانع از ایجاد رطوبت به داخل و باعث تازگی و ماندگاری محصولات می شوند و در مرحله دوم باعث اطمینان مشتری و جلب رضایت ایشان می گردد.

استفاده از نایلون در بسته بندی به جای گونی های نخی برنج مزایای بسیاری برای مشتریان و تولیدکنندگان دارد. یکی از مزایای استفاده از نایلون در بسته بندی برنج بهداشتی بودن آن است، زیرا پوشش ایجاد شده نایلون، امکان ورود میکروب به داخل برنج را نمی دهد.

یکی دیگر از مزایای بسته بندی نایلونی برنج عدم ورود رطوبت به داخل می باشد. بارها و بارها دیده شده که بسته بندی نخی برنج به دلیل نفوذ رطوبت به آن پوسیده شده و یا اینکه محصول داخل آن خراب شده و یا اینکه به دلیل نفوذ نم به داخل برنج حشرات زیادی داخل برنج پیدا شده است. 

ویژگی دیگر بسته بندی نایلونی برنج به این خاطر است که محصول با اطمینان بیشتری به دست مشتری می رسد. می توان با طراحی های انجام شده، برند تجاری و نام شرکت تولید کننده را روی نایلون ثبت کرد.

بارها و بارها مشاهده شده که داخل گونی نخی، برنج فله و شکسته و غیر قابل مصرف ریخته شده و با یک نام استعاری فروخته شده است. 

یکی از مزایای برتری نایلون در بسته بندی برنج استفاده از طراحی های مختلف روی آن می باشد، که در جذب مشتریان نقش بسزایی را ایفا می کند.

استفاده از نایلون های بسته بندی برای برنج، یک قدم رو به جلو در پیشرفت صنایع غذایی می باشد. برای سالم بودن و بهداشتی ماندن صنعت برنج لازم و ضروری است‌.

بهترین جنس نایلون بسته بندی برنج

بهترین جنس نایلون بسته بندی برنجنایلون بسته بندی برنج مناسب و با کیفیت مانع نفوذ رطوبت و هوا به داخل می شود. مهم ترین ویژگی یک نایلون ترکیب مواد سازنده آن می باشد که باید از مواد درجه یک تهیه شود. 

هر چه نایلون بسته بندی شفاف تر و روشن تر باشد کیفیت آن بهتر می باشد. نایلون های استفاده شده نباید از مواد بازیافتی تهیه شوند، بنابراین باید از کارخانه ها و مراکز تولید نایلون معتبر سفارشات گرفته شود. 

نایلون بسته بندی برنج در سایزها و طرح های مختلف  با بهترین کیفیت طراحی و با توجه به نیاز عرضه می شود. سبک بودن و حالت انعطاف پذیری و در عین حال سفت بودن یکی از ویژگی های مهم نایلون های بسته بندی برنج می باشد.

مواد به کار برده شده در ترکیب این نوع نایلون ها درجه یک و بدون کمترین آلودگی و سمیت می باشد. یک نایلون برنج با کیفیت به راحتی پاره نمی شود و بسیار منعطف می باشد و در برابر دما نیز از خود مقاومت نشان می دهد.

این نایلون ها طوری طراحی می شوند که حمل و نقل و جابجایی برای مشتریان راحت و آسان باشد. امروزه در سراسر جهان استفاده از نایلون برای نگهداری مواد خوراکی و صنعتی رایج است. جایگزین کردن روش های جدید و استاندارد به جای روش های سنتی و قدیمی امری بسیار مهم و ضروری می باشد.

فاکتور های مهم در تعیین قیمت نایلون برنج

تعیین قیمت نایلون های بسته بندی برنج با در نظر گرفتن عوامل بسیاری صورت می گیرد. یکی از عوامل مهم کیفیت مواد سازنده نایلون می باشد. 

هر چه مواد استفاده شده در ترکیبات نایلون مرغوب تر باشند، نایلون از کارامدی بیشتری برخوردار است و دارای انعطاف پذیری بیشتری است و به راحتی نمی توان در آن نفوذ کرد.

کارخانه های سازنده این نوع پلاستیک، ماشین الات و دستگاه های زیادی را برای تولید به کار می برند که در واقع هر چقدر این ماشین آلات استاندارد تر و پیشرفته تر باشند، تولیدات نیز به همان اندازه با کیفیت تر هستند و این در تعیین قیمت، بسیار با اهمیت می باشد.

فروش نایلون های برنج از طریق سایت های معتبر نیز انجام می شود که به دلیل حذف واسطه ها از قیمت مناسب تری برخوردارند.

بهترین جنس نایلون در کارخانه هایی تولید می شود که نیروهای متخصص بر تمام مراحل تولید نظارت کامل داشته باشند. موشکافانه تمام نکات را مورد بررسی قرار دهند تا به کیفیت مطلوب دست یابند.

تولید انواع نایلون برنج با کیفیت های مختلف در کارخانه های سازنده انجام می شود و به بازار عرضه می گردد. انچه اهمیت دارد انتخاب بهترین و با کیفیت ترین نوع آن می باشد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید