قیمت نایلون استخری در بازار تهران

نایلون که در عصر امروزی، کاربردهای وسیعی را به خود اختصاص داده است؛ انواعی همچون نایلون استخری را در بر گرفته که به جرات می توان گفت یکی از برترین نایلون های ارائه شده تا به حال می باشد. این نایلون همانطور که از نامش پیداست؛ مورد کاربرد در کف استخرهای پرورش ماهی، استخرهای شنا، استخرهای خانگی و … بوده و کارایی های بس مفیدی را از خود به نمایش گذاشته است. در واقع این نایلون، نقش عایق را ایفا کرده و قابلیت اجرای سریع و بسیار کم هزینه را نسبت به سایر مصالح عایق کاری در بر دارد. به همین خاطر هم دارای اهمیت بسزایی می باشد. اما برای دسترسی به نازلترین قیمت نایلون استخری، می توان در بازار تهران جستجو کرد و به این مقصود رسید.

قیمت نایلون استخری در بازار تهران

نایلون استخری چیست و به چه منظور استفاده می شود؟

نایلون استخری چیست و به چه منظور استفاده می شود؟نایلون امروزه کارکردهای گسترده ای را در هر یک از زمینه های کاری پیدا کرده و با برخورداری از سطحی مقاوم و انعطاف پذیر، توانسته عملکردهای عالی ای را از خود نشان دهد.
یکی از انواع بسیار متداول این محصول، نایلون استخری است که از آن برای دو منظور در کف استخر بهره می برند؛ اول پوشش دهی سطوح استخر و دوم عایق سازی آن در برابر عوامل بیرونی و داخلی.
البته فایده بسیار بارزی نیز از این محصول دیده می شود که آن جلوگیری از هدر رفتن آب مصرفی در استخر و در نتیجه، صرفه جویی در مصرف آن می باشد.

گفتنی است که در گذشته از مصالح متعددی مانند کاهگل، بتن، سنگ، سیمان و غیره برای عایق نمودن استخرهای گوناگون، استفاده به عمل می آوردند که هزینه اجرای آن ها نسبت به نایلون‌استخری، بیشتر بود.
لذا مجریان این کار، به فکر راه چاره ای افتادند که آن، بکارگیری نایلون‌استخر در کف استخرهای مختلف بود.
این روش، نه تنها باعث کاهش هزینه های اجرا شده؛ بلکه فواید آشکار دیگری را هم به دنبال خود آورد که به آن ها اشاره کردیم.

حالا به طور کلی در مورد کاربرد نایلون‌استخر که به آن نایلون عریض به دلیل به همراه داشتن ابعاد بزرگ گفته می شود؛ باید عنوان داشت که برای چنین استخرهایی استفاده شده و نتایجی مثبت و کارآمد را به دنبال خود آورده است:

  • انواع استخر کشاورزی
  • استخرهای پرورش ماهی
  • استخرهای عمومی شنا
  • استخرهای خانگی

انواع نایلون های استخری موجود در بازار

انواع نایلون‌استخر که اکنون در استخرهای خانگی و غیرخانگی، به وفور از آن ها استفاده می شود؛ از نوع نایلون های خاصی اند که هر یک مجهز به مواد یا ترکیبات خاصی می باشند.
برای نمونه می توان به این نایلون ها اشاره کرد که با اجرا کردن هر کدام در استخرهای مختلف، می توان نتایجی شگفت انگیز را به چشم دید:

  • نایلون حبابی یا خورشیدی: در تولید این نایلون ها، از پلاستیک ضخیم تری استفاده شده و حاوی ویژگی ضد یو وی می باشند که باعث افزایش عمر آن ها و کارایی بهترشان خواهد شد.
  • نایلون وینیل که به کاور وینیل نیز شناخته می شود: این محصولات از مواد سنگین تشکیل یافته و و از عمر بالاتری نسبت به نایلون های حبابی برخوردار می باشند؛ به علاوه اینکه به عنوان یک عایق انعطاف پذیر عالی نیز به شمار می آیند.

قابل ذکر است که منظور از محصولات نامبرده، نایلون های قابل استفاده در بیرون استخر هستند که منجر به جلوگیری از تبخیر آب و نتایج بسیار خوب دیگری نیز خواهند شد.
نایلون های دیگری را هم در کف استخر بکار می برند که از لحاظ میران ضخامت، رنگبندی و ابعاد، انواع متفاوتی را شامل شده اند.
اگر خواستار تهیه هر یک از محصولات کاربردی هستید؛ می توانید آن ها را از بخش های متعدد بازار که به وفور در آن موجود می باشند؛ سفارش دهید.

تاثیر ضخامت نایلون استخری در هدر رفتن آب

تاثیر ضخامت نایلون استخری در هدر رفتن آبنایلون های استخری از درجه ضخامت های مختلفی برخوردار می باشند که بر همین اساس می توان نایلون‌استخری نازک تا نایلون کاملاً ضخیم را نام برد.
مسلم است که نایلون هایی که میزان ضخامت آن ها در سطح بالاتری قرار گرفته است؛ دارای نتیجه بهتری هم در عمل خواهند بود.
برای مثال در بیان تاثیر ضخامت نایلون استخری می توان اینطور بیان کرد که با بالا رفتن ضخامت این نایلون، میزان مقاومت و همینطور قابلیت کششی آن افزایش پیدا کرده و چنین نتایجی نیز به دنبال آن به وقوع خواهند پیوست:

  • نایلون دچار پارگی و آسیب نشده و سالم باقی خواهد ماند.
  • در نتیجه از هدر رفتن آب نیز جلوگیری به عمل آمده که این خود یکی از مهم ترین مزیت هاست.

پس اگر در هنگام انتخاب نایلون‌استخری، سعی کنید که حتماً میزان ضخامت آن را یکی از اولویت های خرید خود قرار دهید؛ مطمئناً به رضایت بیشتری هم دست خواهید یافت.

اما شرط دسترسی به نایلون های ضخیم استخری با کیفیت مناسب و همینطور قیمت متعادل، این است که به فروشندگان مجاز در این حیطه مراجعه شود.
زیرا این گروه از فروشندگان که در فروشگاه های بزرگ و دارای اعتبار حضور یافته اند؛ بهتر می توانند مشتریان را راهنمایی کرده و در دسترسی نتایج بهتری از خرید نزد آن ها، موفق تر ظاهر خواهند شد که این امر به نفع خریداران نیز می باشد.

عوامل موثر بر قیمت نایلون استخری

در تولید نایلون استخری از مواد اولیه پتروشیمی استفاده شده و گاهاً از مواد اولیه درجه دو و درجه سه هم برای ساخت آن بهره می برند.
بنابراین هرچقدر درجه مرغوبیت مواد اولیه در این محصول بیشتر باشد؛ طبعاً قیمت آن هم دچار افزایش خواهد بود.
البته غیر از این مساله، عوامل دیگری را هم می توان موثر بر قیمت نایلون‌استخری دانست.
برای مثال مهم ترین فاکتور دیگری که می تواند جریان قیمت گذاری این محصول را مشخص سازد؛ درجه ضخامت نایلون مورد نظر می باشد.
بعد از این نوبت می رسد به برند یا مارکی که محصول فوق را ارائه نموده است.

اگر برند عرضه کننده نایلون‌استخری از برندهای بنام و معروف باشد؛ می توان قیمت آن را در سطح بالاتری شاهد بود.
البته این امر با وجود مرغوبیت بالای نایلون مورد نظر از برندهای مذکور، امری طبیعی بوده و به دور از انتظار نخواهد بود.

جدای از اینها باید به خارجی یا داخلی بودن نایلون نیز اشاره کرد که قطعاً نمونه های خارجی موجود از این محصول، دارای قیمت بیشتری بوده و نمونه های داخلی که از کیفیت استاندارد و قابل قبولی بهره برده اند، قیمت مناسب تر ظاهر شده اند.
بنابراین اگر به دنبال این هستید که نایلون های استخری با کیفیت را همراه با قیمت نازلتری تهیه نمایید؛ می توانید روی برندهای داخلی ارائه شده از این محصول، تمرکز کرده و آن ها را انتخاب نمایید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید