قیمت نایلون بسته بندی حبوبات در بازار داخلی

یکی دیگر از مهم ترین نایلون های مصرفی که در خطوط تولید و بسته بندی، حرف اول را می زند؛ نایلون بسته بندی می باشد. در این نایلون، محتویات متعددی جای می گیرند که یکی از این محتویات، حبوبات می باشند. بنابراین می توان از نایلون بسته بندی حبوبات گفت. این محصول، از موازین بهداشتی و استاندارد کامل و همینطور مقاومت عالی بهره برده و از همین رو آماده برای جای دادن انواع حبوبات، از لوبیا گرفته تا نخود و عدس و غیره شده است. قابل ذکر است که این نایلون ها هر یک با نام و مشخصات متفاوتی از یکدیگر ظاهر شده اند که روی قیمت آن ها بی تاثیر نبوده است. اما برای دسترسی به قیمت تمامی نمونه های موجود از این محصول، مراکز فعال در بازار داخلی کشور، می توانند پاسخگوی نیاز مشتریات باشند.

قیمت نایلون بسته بندی حبوبات در بازار داخلی

انواع نایلون های بسته بندی حبوبات

انواع نایلون های بسته بندی حبوبات تمامی محصولات تولیدی واقع در کارخانجات، از محصولات خوراکی تا محصولات غیرخوراکی دیگر، نیازمند اجرای اصولی اند که بتواند آن ها را درست در جریان حمل و نقل و استفاده قرار دهد.
این اصول، اشاره به بسته بندی محصولات مورد نظر دارد.
مانند حبوبات که پس از پایان روند تولید، وارد بخش بسته بندی شده و آنجا درون بسته بندی های مختلف که عمدتاً از جنس نایلون می باشند؛ جای می گیرند.
بنابراین مزیت بسته بندی حبوبات توسط نایلون را می توان در این دانست که منجر به مصون نگه داشتن آن ها از آلودگی و گرد و غبارهای بیرونی شده و دوم اینکه آن ها را با بسته بندی های مشخص، درست به مقصد خواهد رساند.

حالا در کنار این موضوع، قصد داریم تا انواع نایلون بسته بندی حبوبات که موجب ارائه آن ها به شکلی صحیح و مناسب در بازار شده و اندازه های متعددی از آن ها را متناسب با نیاز مشتریان، در دسترسشان قرار می دهد؛ را مورد بررسی قرار دهیم.
لذا می توان انواع این محصول را در این موارد بیان کرد:

 • نایلون بسته بندی حبوبات کاملاً شفاف
 • نایلون بسته بندی چاپی یا رنگی کامل
 • نایلون بسته بندی نیمی چاپی و نیمی دیگر شفاف

قابل ذکر است که تمامی این نایلون ها، از جنس پلی اتیلن برخوردار بوده که آن ها را نسبت به نایلون های ساده، به دلیل بهداشت و مقاومت بیشتر، برتری بخشیده است.
جهت سفارش این محصولات نیز می توان از طریق مراکز فروش عمده بزرگ و معتبر وارد شد و آن ها را با خاطری مطمئن تهیه نمود.

مقایسه مواد اولیه نایلون بسته بندی حبوبات و لباس

نایلون های بسته بندی انواع متفاوتی را شامل گشته اند که از این میان می توان به نایلون بسته بندی حبوبات و نایلون بسته بندی لباس اشاره کرد.
بین این دو نایلون که هردو در خطوط تولید مختص به خود، موارد کاربردی فراوانی را دارا می باشند؛ می توان مقایسه هایی را از نظر مواد اولیه و سایر جوانب مربوط به آن ها انجام داد.
اما در مقایسه نایلون های بسته بندی مذکور از نظر مواد اولیه می توان موارد زیر را اعلام داشت:

 • نایلون های لباس، از مواد پتروشیمی درجه یک تا درجه سه بدست آمده و نسبت به نایلون بسته بندی حبوبات، دارای ظرافت بیشتری هستند.
 • یعنی با لمس کردن آن می توان متوجه نرمی بیشتر این نایلون نسبت به نایلون حبوبات شد.
 • در واقع ضخامت این محصول، نازک و شبیه به ضخامت سلفون می باشد که در هر حال بسته بندی مناسبی را برای انواع پوشاک رقم زده است.
 • مواد اولیه موجود در نایلون بسته بندی حبوبات، با توجه به وزن بیشتر این محصولات، از لمینت اُ پی پی و سی پی پی می باشد.
 • همین مواد باعث پیدایش جنس زمخت تر و در عین حال مقاوم تر از نایلون لباس را به آن ها بخشیده است.

آنچه باید در مورد نایلون های بسته بندی بدانیم:

آنچه باید در مورد نایلون های بسته بندی بدانیم:نایلون های بسته بندی در دنیای امروزی، نقشی بس با اهمیت و غیر قابل اجتناب را بر عهده داشته و موجب بسته بندی درست و ایمن انواع محصولات مصرفی مانند مواد غذایی، پوشاک، لوازم یدکی، لوازم خانگی، لوازم هنری و … به بازار فروش شده اند.
در واقع این نایلون ها، هم نقش محافظتی را ایفا کرده و انواع محصولات را از ضربه و آسیب دور می سازند و هم باعث تازه نگه داشتن محصولات مختلف و عدم کهنگی آن ها در اثر مجاورت با هوای بیرون خواهند شد.
ضمن اینکه باید گفت این محصولات در انواع مختلفی به بازار ارائه شده اند که از این میان می توان به این گزینه ها اشاره کرد:

 1. نایلون پاکتی
 2. نایلون رولی
 3. نایلون ساده
 4. نایلون حبابدار
 5. نایلون شیرینگ

این نایلون ها بر حسب محتویاتی که درون آن ها قرار می گیرند؛ نمونه های متعدد دیگری مانند نایلون بسته بندی‌حبوبات، نایلون بسته بندی مواد غذایی، نایلون بسته بندی مرغ، نایلون بسته بندی ماهی و … را در بر گرفته اند.
به علاوه موضوع دیگری که ذکر آن حائز اهمیت زیادی می باشد؛ این است که نایلون های بسته بندی از قابلیت چاپ و بسته بندی برخوردار می باشند که به دنبال خود چنین مزیت هایی را به ارمغان خواهند آورد:

 • چاپ روی نایلون های بسته بندی، اطلاعات جامعی از محصول را به افراد می دهد و موجب شناخت بهتر آن ها خواهد شد.
 • به علاوه اینکه طراحی و چاپ متناسب با نوع محصول، باعث دیده شدن بهتر محصول و افزایش فروش آن خواهد شد.

تفاوت قیمت نایلون های بسته بندی حبوبات

یکی از نایلون های بسته بندی حبوبات که نسبت به سایر نایلون ها در این حیطه، تفاوت آشکاری را داشته و محصولی کاملاً جدید و بسیار خوب به شمار می رود؛ نایلون وکیوم سه طرف دوخت می باشد.
برای این نایلون می توان چنین مزیت هایی را قائل شد:

 • قابلیت انواع چاپ های پیشرفته و جذاب روی این نایلون وجود داشته و طراحی منحصربفرد آن را موجب می سازد.
 • همین امر منجر به تبلیغات گیرا برای محصولات درون آن و همچنین بالا رفتن اعتبار آن ها شده و در جلب توجه مشتریان، نسبت به سایر نایلون ها، موثرتر عمل خواهد کرد.
 • به علاوه مقاومت بسیار زیاد این نایلون، منجر به تضمین سلامت و کیفیت بیشتر حبوبات شده و در نتیجه حبوبات اعلاتری را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

با توجه به همه‌ی این خصوصیات عالی است که اکنون بسیاری از تولیدکنندگان محصولات غذایی در کارخانجات، سمت این نایلون گرایش پیدا کرده و درخواست خرید و سفارش را سمت آن فرستاده اند.
اما در مورد تفاوت قیمت نایلون بسته بندی مورد نظر با نایلون های دیگر بسته بندی حبوبات، باید گفت که از قیمت بیشتری به دلیل داشتن امتیازات برتر برخوردار می باشد.
البته که کیفیت و مرغوبیت موجود در این نایلون، دلیل کافی برای چشم بستن بر روی قیمت آن خواهد بود.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید