قیمت نایلون شیرینگ رنگی در بازار داخلی

نایلون شیرینگ رنگی به عنوان یکی از ملزومات مهم در واحدهای تولیدی، توانسته است تاثیر بسزایی در جذب مشتری و سود دهی بیشتر داشته باشد که همین امر باعث شده است، اکثر واحدهای تولیدی از این نایلون برای بسته بندی محصولاتشان استفاده کنند.

قیمت نایلون شیرینگ رنگی در بازار داخلی

نایلون شیرینگ رنگی چیست ؟

نایلون شیرینگ رنگی چیست ؟کارخانه ها و تمام کسانی که در خط تولید فعالیت دارند، نایلون شیرینگ رنگی را  که ساخته شده از پلی اتلین است از اجزای  ضروری و پرکاربرد در حرفه خود تلقی می کنند.

نایلون فوق در دمای بین۱۶۰ تا ۲۲۰درجه تغییر می کند همانطور که ذکر کردیم این نوع نایلون خاصیت انعطاف و شکل پذیری بالایی را دارد پس باید در انتخاب دستگاه مورد نظر برای تولید محصولات متنوع دقت لازم را داشته باشیم.

کارخانه جات برای جذاب تر شدن محصولاتشان و دیده شدن بیشتر توسط مردم از پایه رنگی همراه با چاپ استفاده می کنند که این کار بعنوان تبلیغی با بازدهی بالا، تاثیری مستقیم بر فروش آنها می گذارد و نمودار سودآوری آنها را به میزان قابل توجهی بالا می برد.

شیرینگ حرارتی به ۳ صورت تولید می شود که به شرح زیر می باشند:

۱. شیرینگ ساده

۲. نوع چاپی

۳. شیرینگ رنگی همراه با چاپ.


کارخانه ها همواره بهترین موادشان یا مواد درجه یک را در تولید محصولات بکار می گیرند و برای کاهش هزینه می توانند از مواد بازیافتنی استفاده کنند.

کیفیت مواد از درجه یک تا درجه سه متفاوت است که البته این اختلاف تنها در ظاهر محصولات نمایان می شود و هیچ گونه تاثیری در نایلون ها و کارکرد آنها ندارد.

نایلون های فوق هیچ گونه محدودیتی در تصویر و چاپشان وجود ندارد و هرگونه درخواست مشتری می تواند روی آن انجام شود، شما فقط کافیست که تصویر و لوگو را با سلیقه خود انتخاب کنید که چاپ از ۱تا ۸ رنگ با کیفیت انجام می شود، قیمت کار شما هم با توجه به تعداد رنگ موجود در سفارشتان متغیر می باشد.

نایلون شیرینگ رنگی اگر مد نظر و انتخاب مشتری باشد می توان آن را در رنگ بندی ها مختلف سفارش داد، این نایلون ها قیمت بالایی ندارند و از این رو با افزایش تقاضا مواجه هستند که موجب سودآوری آنها شده است.

واحدهای تولیدی اگر بخواهند نایلون شیرینگ را به صورت پالتی مورد استفاده قرار دهند این کار مستلزم پیچیدن چند لایه نایلون به دور محصول مورد نظر می باشد تا کیفیت آن بالاتر رفته و در مقابل ضربه ها محافظت شود ، این محصول تقریبا شبیه به سلفون می باشد و تفاوت آنچنانی با یکدیگر ندارند و هزینه آن به خصوصیاتی مانند برند، عرض و شفافیت بستگی دارد که امروزه نمی توان قیمتی با ثبات را برای آن در نظر گرفت.

کاربرد های نایلون شیرینگ رنگی در صنایع

 از کاربرد نایلون شیرینگ رنگی باید گفت که مانع نشستن گرد و غبار می شوند، چینش محصول را راحت کرده و درنتیجه حمل و نقل آن و کار انبارداران نیز آسانتر می شود.

البته ظاهر زیبایی را که با حذف کردن مقوا به محصول می بخشد و در انتخاب مشتری خیلی تاثیر گذار است را نیز نباید نادیده گرفت.

کسانی که در خط تولید مشغول به فعالیت می باشند برای عایق کردن محصولات تولیدی از این نایلون ها روی آن می کشند که با سه نوع دستگاه تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی با قابلیت چهار نوع رنگ و انعطاف پذیری فوق العاده استفاده می شوند. همچنین این نوع دستگاه ها مواد ضایعاتی خیلی کمی دارند که در مقایسه با دیگر دستگاها زیاد به چشم نمی آید.

تکنولوژی موجب شده است که با استفاده از مواد اولیه مرغوب، نایلونی با کیفیت به دست مصرف کنندگان برسد لازم به ذکر است که نایلون شیرینگ همراه با ۹ درصد مواد افزودنی می تواند در مدت زمانی ۶ ماه در طبیعت باقی بماند این در حالی است که این رقم برای مواد افزودنی  ۳ درصدی، دو سال به طول می انجامد.

نایلون شیرینگ رنگی در چه ابعادی تولید می شود ؟

نایلون شیرینگ رنگی در چه ابعادی تولید می شود ؟در ارتباط با اندازه این محصول جا دارد بگوییم که کارخانه جات در ابعاد نایلون شیرینگ رنگی، هیچ محدودیتی ندارند و با توجه به خواسته مشتری و طبق سلیقه او انواع نایلون شیرینگ را تولید می کنند.

سایز نایلون شیرینگ از ۶ سانتی متر است و به عدد ۹۰سانتی متر می رسد همچنین ضخامت آنها بین ۳۰۰ تا۴۰۰ میکرون می باشد.

مصرف کننده باید هنگام خرید و سفارش محصول دقت و توجه خود را در  طول، عرض و وزن محصول دلخواه بدرستی بکار گرفته زیرا کارخانه متناسب با محصول سفارشی، شیرینگ در ابعاد آن تولید می کند.

اکثر افراد راجع به تغذیه دستگاه های شیرینگ پک این تصور را دارند که مواد آن بی رنگ و خام هستند اما باید گفت که جواب خیر است زیرا این پوشش ها می توانند دارای جزئیات شرکت تولید کننده، عکس سفارشی و آرم محصول باشند که این روند در جذب مشتری و افزایش فروش پیشرفت چشمگیری را داشته است.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت نایلون شیرینگ رنگی

آنطور که می دانید، قیمت نایلون شیرینگ در تمام کارخانه ها بر حسب کیلوگرم است که با توجه به قیمت روز مواد مصرفی و همچنین درجه ی تولید، قیمت گذاری نهایی انجام می شود.

امروزه در جامعه شرکت هایی دیده می شوند که در امر تولید و فروش اینگونه نایلون ها، نقش واسطه را دارند که باعث می شوند بهای تمام شده محصول برای مشتری افزایش یابد و سود دهی آنها به رقم مورد تخمینشان برسد.

بهتر است که اگر قصد خرید دارید به مراکز یا شرکت هایی بصورت حضوری یا غیر حضوری مراجعه کنید که کالا را بطور مستقیم به دست مشتری می رسانند و مسلما تقاضا برای محصول این نوع کارخانه نیز بیشتر می باشد و عرضه ی آنها هم روز به روز در حال افزایش است.

لازم به ذکر است که برای قیمت گذاری این نایلون ها هیچ گونه سازمان به صورت دولتی وجود ندارد و مشتریان می توانند با تماس گرفتن از لیست قیمت های مراکز تولیدی با خبر شوند.

کارخانه ها و مراکز قیمت محصولات خود را با توجه به موادی که بکار گرفته اند و همچنین کیفیت محصولات خروجی تعیین می کنند.

نایلون های با قیمت ارزانتر هم در بازار موجود می باشد که برای شرکتهایی که از نایلون شیرینگ استفاده زیادی دارند می تواند گزینه مناسبی باشد، ضخامت این محصول نیز متفاوت می باشد و مسلما نایلون های ضخیم تر، قیمت بیشتری هم دارند زیرا مواد مصرفی و کیفیت آن در برابر ضربه به مراتب بیشتر از انواع دیگر می باشد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید