قیمت نایلون عریض مشکی در کشور

نایلون عریض مشکی یک انتخاب فوق العاده و شگفت انگیز است. اگر به دنبال یک نایلون با کیفیت، محکم و بادوام هستید نایلون عریض مشکی را انتخاب کنید‌. این نایلون در صنایع مختلف کشاورزی، دامپروری، انبارهای ذخیره مواد، ساختمان سازی کاربرد دارد. قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالای این نایلون، باعث افزایش تقاضا برای تهیه این کالا می باشد. بهترین انتخاب همیشه متعلق به بهترین هاست.قیمت نایلون عریض مشکی در کشور

مراحل تولید نایلون عریض در کارخانه ها

مراحل تولید نایلون عریض در کارخانه هانایلون عریض مشکی در کارخانه ها در انواع مختلف تولید می شود. در مراحل اولیه تولید ترکیب آن مشخص و در طرح های مختلف ساخته می شود.بر اساس ترکیب مواد اولیه دو نوع نایلون تولید می شود که یک نوع دارای موادی است در برابر نور مقاوم و کاربرد ان در گلخانه ها می باشد و نوع دیگر برای مصارف دیگر تولید می گردد.

ترکیب این نایلون ها بسیار خاص و ویژه و دارای موادی است که هیچ گونه آلودگی ندارند.

نایلون عریض به صورت رولی یا ورقه ای در اندازه های مختلف تولید می شود و از یک متر تا چندین متر بر اساس نیاز مشتری طراحی می گردد.

در تمام مراحل تولید نظارت بر روند انجام کار صورت می پذیرد و هیچ گونه آلودگی و سمیت وارد محیط تولید نخواهد شد. تولید نایلون در تمام مراحل از نظر کیفیت کنترل می شود.

در کارخانه های تولیدی انواع نایلون عریض با کیفیت های متفاوت و ضخامت های گوناگون با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان به تولید می رسد.

کارخانه های تولید کننده نایلون عریض بر اساس نیاز بازار، حجم تولیدی محصولاتشان را مشخص می کنند که با توجه به رقابت موجود در بازار جایگاه خود را حفظ و از دست ندهند.

تمام تولیدات کارخانه در مراکز فروش ثبت و با برند تجاری شرکت و به صورت کاملا استاندارد در دسترس خریداران قرار می گیرد.

استفاده از وسایل و تجهیزات استاندارد و پیشرفته، مواد اولیه درجه یک و باکیفیت در تولید محصولات عالی نقش اساسی دارند.

نایلون عریض با چه ضخامت هایی تولید می شود؟

این نوع نایلون با ضخامت یک لایه، دو لایه و بیشتر تا ۸ لایه تولید می شود و در عرض های یک و نیم متری و بیشتر تا ۱۸ متر موجود می باشد.

در صورت تقاضا می توان ضخامت نایلون را تعیین کرد و هر چه بیشتر باشد مقاومت آن بیشتر می شود. ولی به طور معمول از ۳۰ تا ۳۰۰ میکرون متغیر می باشد.

در استفاده در گلخانه ها از نایلون های با عرض بیشتر از ۱۲ متر استفاده می شود و ضخامت نایلون شفافیت ان را از بین نمی برد.

نایلون ضخیم عریض برای پوشش سقف سالن، اماکن موقت بسیار می توانند سودمند باشند زیرا به دلیل کیفیت بالا ی محصول وضخامت آن از نفوذ سرما و گرد وخاک و باد به داخل جلوگیری و باعث ایجاد یک فضای امن می شوند.

فروش نایلون های عریض براساس وزن کیلوگرم می باشد بنابراین هر چه ضخیم تر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود.

نایلون عریض مشکی ضخیم بسیار مقاوم در برابر باد و طوفان می باشد و در داربست ها و اماکنی که نیاز است تمام سطوح بسته باشند به کار می رود. در کف ساختمان ها می تواند به عنوان یک عایق عمل کرده و از نفوذ رطوبت جلوگیری نماید.

موارد استفاده از نایلون عریض مشکی

موارد استفاده از نایلون عریض مشکینایلون عریض مشکی استفاده های بسیار زیاد در صنایع مختلف دارد. استفاده از این نایلون در صنعت کشاورزی از اهمیت ویژه برخوردار است. هم چنین در کارهای ساختمانی، پرورش قارچ، پرورش محصولات گلخانه ای، ایجاد سقف موقت از این نایلون استفاده می شود.

استفاده از نایلون عریض مشکی در بسته بندی اجناس و کالاهای صادراتی نیز استفاده می شود.

این نایلون به دلیل داشتن ویژگی هایی از جمله داشتن خاصیت جذب کنندگی اشعه مادون قرمز که سبب جلوگیری از کاهش دمای گلخانه در شب می شود و خاصیت ضد بخار بودن و عدم تشکیل قطرات آب بر روی آن و جلوگیری از رشد میکروب ها در گلخانه ها به عنوان پوشش کاربرد زیادی دارد.

این نایلون در پوشش وسایل نقلیه که به هر علت بیرون از خانه نگهداری می شوند می تواند مانع بسیار خوبی برای برف و باران باشد.

در بعضی از کارخانه ها از نایلون عریض  جهت پوشش اولیه کالا و اجناس استفاده می شود.

استفاده در صنایع دامپروری جهت بسته بندی مواد دفعی دام و یا بسته بندی غذای دام بسیار کاربرد دارد. در کشت محصولات مختلف نیز کاربرد دارد. در بسته بندی محصولات کشاورزی و میوه ها نیز استفاده می شود.

از این نایلون می توان در پوشش سقف اردوگاه ها یا چادر های مسافرتی نیز استفاده کرد. موارد استفاده نایلون بسیار متنوع می باشد و می توان در بسیاری از مصارف دیگر از این نایلون بهره برد.

بررسی عوامل موثر بر قیمت نایلون عریض

عوامل بسیار زیادی در قیمت نایلون عریض نقش دارند. هر چه ضخامت و تعداد لایه ها بیشتر باشد وزن آن نیز افزایش پیدا کرده و قیمت آن بیشتر می باشد.

مواد اولیه به کار برده شده هرچه استاندارد تر و درجه یک تر باشند به همان اندازه قیمت ها افزایش می یابد.

خاصیت ضد اشعه بودن نیز ملاک بسیار مهمی برای تعیین قیمت است. شفافیت کالا و کیفیت آن و ضد بخار بودن از ویژگی های تاثیر گذار در قیمت این محصول می باشد.

برخی از مراکز تولید به خریداران امتیازهایی می دهند مانند تخفیف هایی که شامل افرادی می باشد که به صورت عمده خرید می کنند. یا افرادی که به طور مستقیم و بدون واسطه اقدام به خرید این نایلون می نمایند می توانند با قیمت کمتری این محصول را تهیه کنند.

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که یک تولید کننده، انواع مختلف نایلون عریض با کیفیت های متفاوت و قیمت های متنوع تولید می کند و این انتخاب خریدار است که چه محصولی را با چه قیمتی انتخاب نماید، در واقع به خریدار فرصت داده می شود که مطابق نیاز خرید کند.

نحوه خرید و چگونگی تقاضا بر قیمت محصولات می تواند تاثیر گذار باشد. در واقع خریداران با یک مشاوره صحیح که در مراکز فروش انجام می شود می توانند این نایلون را باکیفیت عالی و قیمت کمتر خریداری نمایند‌.

در فروش این محصول عوامل بسیار زیادی در تنوع قیمت تاثیرگذارند. بنابراین در صورتی می توان یک خرید عالی داشت که با اگاهی کامل عمل کرد و از مشاوره در خرید محصولات استفاده کرد. نمایندگی های شرکت های معتبر و مراکز فروش بهترین انتخاب هایی می توانند باشند که قیمت های واقعی در آنجا عرضه می شود.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید