قیمت کیسه زباله پوشک بچه در فروشگاه ها

قیمت کیسه زباله پوشک بچه در فروشگاه ها بر اساس مارک، کیفیت، معطر یا غیر معطر بودن، تعداد آن در یک بسته متفاوت است، کیسه های زباله پوشک کودک در فروشگاه ها دارای نماد الکترونیک هستند و بهترین گزینه برای مادرانی که نوزاد دارند می باشند.

قیمت کیسه زباله پوشک بچه در فروشگاه ها

دلایل استفاده از کیسه زباله پوشک بچه

دلایل استفاده از کیسه زباله پوشک بچهتقریبا بیش تر افرادی که دارای نوزاد و کودکان خردسال هستند با کیسه زباله پوشک بچه آشنایی دارند، دلایل استفاده از کیسه زباله پوشک نوزاد در میان خانواده های مختلف یکسان است. خرید کیسه زباله پوشک، برای افرادی که نوزاد و کودک دارند بسیار حائز اهمیت است. 

پوشک نوزاد و خردسال وقتی آلوده و کثیف می شود نمی توان آن را به طور مستقیم داخل سطل زباله انداخت چون بوی آن بسیار نامطبوع و آزار دهنده است بهترین راه برای حل این مشکل انداختن پوشک،داخل کیسه زباله پوشک بچه می باشد.

وقتی پوشک کثیف را به صورت مستقیم داخل سطل زباله بیندازیم ممکن است حیوانات آن را پاره کنند و به اطراف بیندازند که منظره ی بسیار زشتی را رقم خواهد زد.

زمانی که داخل ماشین هستیم و پوشک بچه را تعویض می کنیم نمی توانیم پوشک را همانطور آلوده و کثیف داخل ماشین بگذاریم بهترین راه حل برای آن، استفاده از کیسه زباله پوشک است.

یکی دیگر از دلایل استفاده از کیسه زباله پوشک کودک این است که اگر به هر دلیلی به سطل زباله دسترسی نداشتیم می توانیم به مدت طولانی پوشک ها را داخل کیسه زباله پوشک، نگهداری کنیم و از نظر پخش بو و رطوبت آن نیز خیالمان راحت باشد.

آیا از رفتن به مهمانی با کودکتان هراس دارید؟ آیا نگران تعویض پوشک فرزند دلبندتان هستید؟ آیا نمی دانید با پوشک کثیف و آلوده چه کنید؟ راه حل تمامی این مشکلات استفاده از کیسه زباله پوشک بچه است، با استفاده از این کیسه با خاطری آسوده به بازار و مهمانی، پارک و جاهای دیگر بروید و نگران این مشکل نباشید، پوشک را داخل کیسه زباله قرار داده و تا رسیدن به سطل زباله می توانید آن را با خود حمل کنید.

از کیسه زباله پوشک بچه می توان استفاده های دیگری نیز نمود یکی از آنها این است که لباس های کثیف کودک را نیز می توان در آن جای داد، برای پدهای بهداشتی بانوان نیز کاربرد دارد.

خصوصیات و ویژگی های کیسه زباله پوشک بچه

خصوصیات و ویژگی های کیسه زباله پوشک بچه در هر مارک و برندی متفاوت است.

از خصوصیات کیسه زباله پوشک بچه می توان به چند لایه بودن آن اشاره کرد، بعضی از کیسه های زباله از موادی تولید می شوند که بسیار خوش بو و معطر می باشند به همین دلیل بوی بد پوشک از آنها به بیرون نفوذ نمی کند و به عبارتی ضد بو هستند، بعضی از آن ها نیز غیر معطر و ساده می باشند.

 از ویژگی کیسه زباله پوشک بچه می توان به جاذب بودن آن اشاره کرد، حتی قطره ای نم و رطوبت از آن به بیرون نشت نمی کند‌.

دیگر نیاز به گره زدن کیسه زباله پوشک بچه نیست چون کیسه زباله های جدید دارای چسب های مخصوص و محکمی هستند که به هیچ وجه باز نمی شوند و به راحتی پوشک در آنها قرار گرفته و پنهان می شود.

کیسه زباله پوشک کودک از مواد کاملا بهداشتی و مرغوبی تولید شده اند و مادران بسیار زیادی را جذب خود کرده اند.

مواد اولیه برای تولید کیسه زباله پوشک بچه

مواد اولیه برای تولید کیسه زباله پوشک بچهمواد اولیه برای تولید کیسه زباله پوشک بچه در کیفیت و مرغوبیت آن نقش بسزایی دارد، هر چقدر کیفیت یک محصول بالاتر باشد مشتریان بیش تری را جذب خود می کند و رضایت مشتریان را نیز به دنبال دارد.

مهم ترین مواد اولیه برای تولید کیسه زباله پوشک بچه پلاستیک چند لایه ی آن است، هرچه تعداد لایه های این پلاستیک بیش تر باشد و جنس آن از نوع مرغوبی انتخاب شده باشد، محصول نهایی با کیفیت تر خواهد بود. 

اگر مواد اولیه ی تولید لایه های پلاستیک زباله از مواد نامرغوبی باشد، پلاستیک بعد از استفاده پاره می شود و محیط را نیز آلوده می کند، رطوبت و نم موجود در آن بیرون می زند و باعث نارضایتی مشتریان می گردد.

علت تفاوت قیمت کیسه زباله پوشک بچه

علت تفاوت قیمت کیسه زباله پوشک بچه را می توان به چند دسته تقسیم نمود، یکی از این علت ها این است که بعضی از این شرکت ها این کیسه های زباله را از مواد معطر و خوش بو تولید می کنند، بعضی نیز از مواد بدون بو در ساخت این کیسه ها استفاده می کنند، این یکی از علت های تفاوت قیمت است.

علت دیگر تفاوت قیمت را می توان استفاده از چسب در این کیسه های زباله دانست، بعضی از شرکت ها از بند بجای چسب استفاده می کنند که بندها را باید گره زد اما استفاده از چسب بسیار راحت تر و قابل اعتماد تر از نظر پخش بو می باشد.

علت دیگر تفاوت قیمت را می توان استفاده از لایه های چند تایی در تولید کیسه دانست بعضی از کیسه زباله ها از یک لایه و برخی از چند لایه تولید شده اند، که چند لایه ها استحکام بیش تری نسبت به یک لایه ها دارند و هرگز دچار پارگی نمی شوند، جنس این لایه ها نیز بسیار مهم است لایه های پلاستیک با جنس با کیفیت، گران تر از جنس نامرغوب آن است.

علت دیگر تفاوت قیمت کیسه زباله پوشک را می توان، تعداد گذاشته شده در هر بسته دانست، تعداد زیاد کیسه زباله در هر بسته دارای قیمت بالاتر و تعداد کم کیسه زباله در هر بسته قیمت کم تری را شامل می شود.

از علل های دیگر تفاوت قیمت کیسه زباله پوشک بچه، می توان به سایز این کیسه زباله ها اشاره کرد، کیسه های دارای سایز بزرگتر قیمت بیش تری نسبت به کیسه زباله های سایز کوچک تر دارند، چون در کیسه های با سایز بزرگ تر تعداد بیش تری پوشک جا می گیرد.

علل دیگر تفاوت قیمت بین کیسه زباله های پوشک، مارک های مختلف این محصول است، مارک های شناخته شده و مارک هایی که باعث جلب رضایت مشتریان شده اند قیمت های خود را بالاتر و مارک های شناخته نشده قیمت های خود را پایین تر روانه بازار می کنند.

شا می توانید کیسه زباله پوشک را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری از فروشگاه ها خریداری کنید، اگر برای خریدتان سردرگم هستید می توانید از نظرات مادران دیگر در نت مطلع شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید