لیست قیمت پلاستیک زباله بزرگ در کشور

پلاستیک زباله همانطور که از نامش برمی آید؛ پلاستیک مخصوص جمع آوری انواع زباله تر و خشک بوده و از نوع پلاستیک‌های چندلایه به شمار می آید؛ چرا که اگر دارای این ویژگی نباشد؛ آلودگی و رطوبت حاصل از زباله ها به بیرون پلاستیک نفوذ کرده و نتایج بسیار ناخوشایند مانند کثیفی محیط داخل یا بیرون را به دنبال خواهند آورد. علاوه بر پلاستیک های چندلایه، می توان از مدل جدید و بسیار کارآمد این محصول مانند پلاستیک زباله بدون بو نیز نام برد که منجر به عدم تراوش بوی نامطبوع زباله به بیرون پلاستیک شده و از این حیث بسیار مفید به نظر می آید. همچنین این محصولات سایزهای متعددی از قبیل پلاستیک زباله بزرگ را شامل شده اند که برای اطلاع از لیست قیمت آن ها لازم است از مراکز عرضه کننده مطمئن اقدام شود.

لیست قیمت پلاستیک زباله بزرگ در کشور

انواع مختلف پلاستیک زباله و موارد مصرف هر کدام

انواع مختلف پلاستیک زباله و موارد مصرف هر کداماگر خواهان آشنایی با انواع مختلف پلاستیک زباله و موارد مصرف هر کدام هستید؛ در این بخش با ما همراه باشید.
ابتدا انواع مختلف این محصول را به تفکیک نام برده و سپس موارد کاربردی آن ها را در سطر بعد توضیح خواهیم داد:

  • کیسه زباله عطردار یا معطر
  • کیسه زباله فله ای در وزن ۲۰ تا ۲۵ کیلو
  • کیسه زباله بیمارستانی
  • کیسه زباله لندنی
  • کیسه زباله بنددار
  • کیسه زباله رولی

در خصوص کیسه های زباله عطردار باید گفت که این کیسه ها را توسط اسانس های خوشبو برای عدم استشمام بوی زباله تولید کرده اند که مورد کاربرد در خانه یا هر محیط دیگری می باشند.
کیسه زباله فله ای نیز گزینه ای کاملاً مناسب برای آن دسته از افرادی است که در حوزه فروش انواع مصنوعات پلاستیکی مشغول به فعالیت هستند.
کیسه بیمارستانی مورد استفاده در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی بوده و خود به انواع دیگری مانند کیسه عفونی، کیسه غیر عفونی و کیسه امحا دسته بندی می شود.
کیسه زباله با طرح لندنی نیز مشخصات بسیار خوبی مانند قابلیت کششی و مقاومتی عالی ای را در خود جای داده است.
کیسه بنددار دارای قابلیت بسته شدن راحت و همینطور قابلیت چفت شدن محکم سر زباله را دارا بوده و زباله های درون آن، به هیچ وجه، امکان نفوذ به بیرون را نخواهند داشت.
کیسه رولی نیز از کیسه های پرفراژ داری است که می توان به راحتی دانه دانه آن را جدا کرد و مورد استفاده قرار داد.

مقاومت پلاستیک زباله در برابر سنگینی

تا پلاستیک های زباله وجود نداشته باشند؛ عملاً امر جمع آوری زباله های آلوده و دفع آن ها از محیط به هیچ وجه وجود نخواهد داشت که این موضوع نشان دهنده کاربرد بارز محصول مورد نظر می باشد.
در طول شبانه روز زباله های بسیار زیادی از زباله های خانگی گرفته تا زباله های صنعتی، بیمارستانی، تولیدی و … به وجود آمده که نیازمند دفع درست و مناسب بوده تا آثار آن ها به کلی از محیط پاک شده و برخی نیز به دلیل قابل بازیافت بودن، بتوانند در مراحل بازیافت مجدد قرار گیرند.
حالا همین زباله ها را فقط و فقط می توان توسط پلاستیک زباله جمع نمود و به مقاصد مختلفی هدایت کرد.

اکنون بعد از ذکر اهمیت پلاستیک زباله، می خواهیم به یک مزیت عمده در این محصول اشاره کنیم که همانا بالا بودن میزان مقاومت پلاستیک زباله در برابر سنگینی می باشد.
برای حمل زباله هایی که زیاد بوده یا وزن زیادی را دارا می باشند؛ بهتر است از پلاستیک زباله بزرگ و همینطور پلاستیک های چندلایه استفاده شود که در بردارنده چنین فوایدی می باشند:

  • این پلاستیک ها، مقاومت کافی را در برابر فشار از خود نشان داده و درصد نشت آلودگی زباله به بیرون از آن، به صفر خواهد رسید.
  • همچنین امکان پارگی در این پلاستیک ها به دلیل لایه های زیادی که در آن ها وجود دارد؛ کمتر وجود داشته و زباله ها با اطمینان بیشتری، قابلیت حمل و نگهداری را پیدا خواهند کرد.

ترکیبات مواد پلاستیک زباله

ترکیبات مواد پلاستیک زبالهدر بیان اینکه مواد پلاستیک زباله از چیست یا از چه ترکیباتی برای تولید این محصول استفاده شده است؛ باید عنوان داشت که در تولید برخی از پلاستیک های زباله، از مواد درجه دو و درجه سه استفاده می کنند که این موضوع در مورد پلاستیک های بازیافتی صادق است.
این کیسه ها در مراکز درمانی بیشترین میزان استفاده را به همراه داشته و از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.
به علاوه برای ساخت برخی دیگر از پلاستیک های زباله، از ترکیبات مواد درجه یک استفاده کرده که این قضیه شامل حال پلاستیک زباله های رولی، بنددار، لندنی و غیره می شود.
البته اینها توضیحاتی کلی از موادی بود که برای تولید پلاستیک زباله ذکر کردیم.

در بیانی جزئی تر باید گفت که ترکیبات مواد پلاستیک زباله شامل دوازده واحد اف ۷۰۰۰، هشت واحد ۵۱۱۰، سه واحد ال ال دی و یک واحد ۰۰۷۵ می باشد که بکارگیری آن ها در ساختار پلاستیک زباله، منجر به قابلیت دوخت بهتر آن و همینطور بالا رفتن مقاومتش در برابر ضربه خواهد شد.

قیمت نهایی پلاستیک زباله در بازار

پلاستیک زباله که حالا در مصارف عمده و جزئی بسیار پر اهمیت واقع شده و میزان درخواست های بسیار زیادی را به دنبال خود داشته؛ در ترکیب رنگ های متنوعی و برای تفکیک زباله ها از هم عرضه شده است.
به این صورت که در پلاستیک های مشکی که از ضخامت بیشتری برخوردار گشته اند؛ زباله های تر را جای داده که نتوانند به بیرون نشت پیدا کنند و در پلاستیک های رنگی شامل پلاستیک زباله های زرد رنگ، قرمز رنگ و … هستند؛ زباله های خشک تا پلاستیکی و غیره را جایگذاری می کنند.
این نکته را باید اعلام داشت که میزان ضخامت و تعداد لایه های موجود در پلاستیک های رنگی زباله کمتر است که باعث جنس نازک تر و لطیف تر آن ها شده است.

در هر حال هر یک از این پلاستیک ها مزیت ها و فواید خاص خود را به دنبال داشته و موجب ایجاد آثاری مثبت در محیط زیست و حفظ بهتر و بیشتر آن خواهند شد.
اما مساله که مهم است و به ویژه برای خریداران پلاستیک زباله در صدر توجه قرار گرفته است؛ قیمت پلاستیک زباله می باشد.

در این باره باید گفت که رنج قیمت های مختلفی از آن این محصول با توجه به اینکه در کیفیت ها و مشخصات فنی و ظاهری متفاوتی ارائه گشته است؛ می باشد.
در حالت کلی برای اینکه بتوانید موفق به استعلام قیمت نهایی انواع پلاستیک زباله در بازار شوید؛ بهترین راه، مراجعه به منابع معتبر فروش در این حوزه است که اطلاعاتی کامل را در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهند داد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید