مراکز عرضه کننده نایلون پلی اتیلن کشاورزی

یکی از نمونه ترین نایلون های ارائه شده که مورد استفاده‌ی فراوان در بخش کشاورزی قرار گرفته است؛ نایلون پلی اتیلن می باشد. این نایلون از مواد پلی اتیلن که مواد پلیمری بسیار خوب و پرکاربردی به شمار می آیند؛ تولید شده و بهترین ویژگی ها را از خود نشان داده است. اما در مورد اهمیت نایلون پلی اتیلن کشاورزی در حوزه‌ی بسیار مهم کشاورزی، می توان اینطور گفت که باعث افزایش راندمان محصولات زراعی گوناگون شده و کیفیت و کمیت بیشتری را هم از انواع این محصولات مانند صیفی جات، سبزیجات و غیره به دنبال دارد. حالا با نقش بسیار تاثیرگذار این محصول در حوزه کشاورزی است که مراکز عرضه کننده نایلون پلی اتیلن کشاورزی، آن را بیش از پیش در معرض ارائه و فروش با تنوع کافی و کیفیت مطلوب قرار داده اند.

مراکز عرضه کننده نایلون پلی اتیلن کشاورزی

نایلون پلی اتیلن کشاورزی چیست

نایلون پلی اتیلن کشاورزی چیستامروزه در بخش بسیار پر اهمیت کشاورزی که با تامین آذوقه مردم سروکار دارد؛ از نایلون های مختلفی استفاده می کنند که هر یک دارای تاثیرات مختص به خود بوده و قطعاً استفاده از آن ها دارای مزیت های فراوانی می باشد که باعث رواج کاربردی شان گشته است.
اما انواع نایلون ها یا پلاستیک هایی که هر یک به نوعی در کشاورزی به کار برده می شوند را می توان شامل این موارد دانست:

 • نایلون پلی اتیلن
 • نایلون پلی پروپیلن
 • نایلون کوپلیمر اتیلن
 • نایلون پلی اورتان
 • نایلون وینیل
 • پی وی سی
 • پلی کربنات
 • و …

از میان گزینه های ذکر شده، می خواهیم توضیحاتی را در خصوص نایلون پلی اتیلن کشاورزی بیان نماییم که در مورد آن اینطور گفته می شود که استفاده از نایلون مورد نظر هم در گلخانه های کشاورزی صورت گرفته و هم در زمین ها و باغ های کشاورزی، از آن کاربرد به عمل می آید.
مطمئناً کاربرد این نایلون ها، به ویژه حالا که بیش از قبل، در معرض توجه قرار گرفته اند؛ به این دلیل است که منجر به افزایش بازدهی محصولات کشاورزی مختلف شده و آن ها را از انواع عوامل بیرونی که ممکن است سلامت و کیفیتشان را خدشه دار سازد؛ مصون نگه می دارند.
البته این تنها یک مزیت عمده از تمام مزیت های مربوط به نایلون مورد نظر بود که بیان کردیم؛ در ادامه توضیحات به دیگر مزیت های حاصل از این نایلون اشاره خواهیم کرد.

کاربرد نایلون های پلی اتیلن در کشاورزی

نایلون پلی اتیلن کشاوری در سال های اخیر بسیار تاثیرگذار و مهم ظاهر شده و به دنبال همین موضوع، موارد استفاده متعددی را در گلخانه ها و سایر زمین های کشاورزی پیدا کرده است.
این نایلون ابعادی وسیع را دارا بوده و از همین رو با نام نایلون عریض نیز نزد برخی از افراد شناخته شده است.
حال در ادامه و در مورد کاربرد نایلون پلی اتیلن در کشاورزی می توان موراد زیر را بیان کرد:

 • به منظور پوشش دهی انواع محصولات کشاورزی تونلی در زمین های باز است که در معرض نور خورشید قرار دارند.
 • با قرار دادن این نایلون ها روی این محصولات، دیگر عوامل مخرب به هیچ وجه روی آن ها تاثیر نگذاشته و در نتیجه محصولات کشاورزی با کیفیتی ایده آل را شاهد خواهیم بود.
 • همچنین به لطف این محصول، آفات حیوانی نیز به محصولات راه نیافته و از هر جهت، سلامت و کیفیتشان تضمین می گردد.
 • به علاوه اینکه امکان مالچ کردن خاک با کاور پلاستیکی یا نایلونی فراهم آمده و منجر به نگهداری رطوبت خاک و ممانعت از هدر رفتن آن می شود.
 • البته نقش نایلون های پلی اتیلن در گلخانه های کشاورزی را هم نباید نادیده انگاشت که باعث می شود تا در هر فصلی، امکان کاشت و تولید انواع محصولات کشاورزی وجود داشته باشد.
 • همچنین موجب می شود تا گیاهان و محصولات مختلف کشاورزی، در معرض نور مناسب خورشید قرار گرفته و از تابش نور مستقیم خورشید به آن ها پیشگیری می کند.

انواع نایلون پلی اتیلن کشاورزی موجود در بازار

انواع نایلون پلی اتیلن کشاورزی موجود در بازارکارایی های بسیار خوب نایلون پلی اتیلن در بخش کشاورزی باعث افزایش توجهات سمت این محصول و به دنبال آن، افزایش فروش در بخش های متعدد بازار گشته است.
اما بهتر است بدانید که این نایلون، انواع متفاوتی را از حیث میزان ضخامت و رنگبندی شامل می گردد.
برای نمونه می توان به انواع نایلون پلی اتیلن ۵ لایه اشاره کرد که البته نمونه های دیگری را از لحاظ تعداد لایه شامل می شوند؛ اما بهترین نوع نایلون مورد نظر از نظر میزان ضخامت، همینی است که نام بردیم.
یا از حیث رنگبندی، می توان انواع نایلون پلی اتیلن را شامل این نمونه ها دانست:

 • نایلون پلی اتیلن شفاف: دارای لطافت بسیار زیادی بوده و قابلیت تولید تا عرض های بسیار بالا حتی تا عرض ۱۱۰ سانتی متر را داراست.  همچنین عدم شکنندگی را می توان از ویژگی های بسیار خوب این نایلون به حساب آورد.
 • نایلون پلی اتیلن مشکی: از نایلون های مورد استفاده جهت مالچ نمودن خاک به شمار آمده و کارایی های بی نظیری را همچون افزایش رطوبت خاک به دنبال داشته است.
 • نایلون پلی اتیلن دو رنگ: این نایلون نیز از کاربردهای مشابه با سایر نمونه های موجود برخوردار بوده و از آن برای مشخص ساختن هر یک از محصولات کشاورزی به طور جداگانه و تشخیص سریع تر آن ها استفاده می کنند.

قابل ذکر است که هر یک از نایلون های مورد نظر در بازارهای متعدد کشور، اعم از بازارهای مستقیم و غیر مستقیم موجود بوده و می توان به انتخاب، هر یک از بازارها را برای تامین این محصولات انتخاب کرد.

عرضه کننده نایلون پلی اتیلن کشاورزی به صورت عمده

نایلون پلی اتیلن‌کشاورزی از کم هزینه ترین و کارآمد ترین ابزارها برای به دست آوردن یک کشاورزی پایدار و موفق برای تمامی کشاورزان می باشد.

با استفاده از این نایلون، تعداد محصولات کشاورزی تولیدشده در حداکثر خود قرار داشته که این امر کاملاً به سود کشاورزان خواهد بود.
اما در مورد عرضه نایلون مورد نظر باید گفت که اکنون عرضه کنندگان بسیاری اقدام به ارائه این محصول بسیار کاربردی کرده اند.
از جمله‌ی آن ها، فروشندگان فعال در مراکز عرضه مستقیم هستند که این محصولات را به صورت عمده ارائه کرده و شرایط کاملاً مناسبی را در اختیار تمامی مشتریان قرار داده اند.
بنابراین خریداران با هر قدرت مالی، از کم تا زیاد، با مراجعه به این مراکز، خواهند توانست انواع نایلون های درخواستی خود را با قیمتی بسیار نازل تهیه نمایند.
مانند همین مرکز که در راستای عرضه عمده و مستقیم انواع نایلون پلی‌اتیلن کشاورزی فعالیت داشته و تمامی محصولات آن دارای ضمانت کیفیت نیز می باشند.
بنابراین بسیار راحت و بی دغدغه می توان نسبت به سفارش این محصولات اقدام کرد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید