نمایندگی پخش نایلون بسته بندی خرما در تهران

این واحد صنفی ، یکی از بزرگترین نمایندگی های پخش نایلون بسته بندی خرما در تهران می باشد. در این مکان کلیه دستگاه ها به صورت کاملا مکانیزه و بدون دخالت نیروی انسانی بوده  و تمامی نایلون های خود را با کیفیت فوق العاده  بالا عرضه می کند. با توجه به مواد درجه یکی که در این نایلون ها به کار می رود. خرما هایی که درون این نایلون ها قرار داده شده، به خاطر کیفیت عالی این نایلون ها  همیشه دارای مرغوبیت و تازگی بسیار خوبی می باشند.این نمایندگی به دلیل کیفیت بالا در کار،  یکی از معتبر ترین واحد های تولیدی در سطح کشور است. باید ذکر شود هر نوعی از خرما  بجز خرمای خشک شده، که به علت چسبندگی نمی توان از پلاستیک استفاده نمود، احتیاج به یک نایلون بسته بندی خرما دارد. که این نمایندگی قادر به تولید انواع پلاستیک های با کیفیت، برای درون جعبه و انواع وکیوم های آن است.

نمایندگی پخش نایلون بسته بندی خرما در تهران

انواع بسته بندی خرما

انواع بسته بندی خرماانواع بسته بندی خرما در طرح و شکل و اندازه های مختلف با توجه به سفارش های درخواستی،  از سوی مراکز پخش خرما به نمایندگی پخش نایلون مختلف و متفاوت است و این نمایندگی سعی دارد با توجه به اندازه و  تعداد خرما های درون جعبه، بسته بندی هائی با شکل و شمایلی نسبتا متفاوت را برای مشتریان خود در نظر گرفته، تا تمامی مشتریان از نوع و شکل بسته بندی رضایت کامل  داشته باشند. ضمنا این نمایندگی، با توجه به بسته بندی های فوق العاده زیبا و جذاب خود، در عرصه های بین المللی نیز حرف های بسیار زیادی برای گفتن دارد و می تواند با محصولات خارجی نیز رقابت کند.لازم به ذکر است این واحد صنفی علاوه بر بسته بندی خرما و محصولات این چنینی و خشکبار در حال ورود به عرصه بسته بندی در مواد غذایی نیز می باشدکه، در صورت راه اندازی و گستردگی در  این بخش هم می توان گفت، یکی از قوی ترین و بهترین نمایندگی در سطح کشور خواهد شد. 

بسته بندی خرما به عنوان یک ماده غذایی مؤثر از اهمیت بسزایی برخوردار است، زیرا در صورتی که بسته بندی خرما به درستی انجام نشود، خرما ها له می شوند و افت کیفیتی شدیدی پیدا خواهند کرد. بسته بندی جعبه خرما در چند نمونه صورت می‌پذیرد. در سری اول بسته بندی از منگنه استفاده می‌شود، در سری دوم به جای منگنه از چسب برای بسته بندی خرما بهره گرفته می‌شود. اما در سری سوم به هیچ عنوان از چسب یا منگنه جهت بسته بندی خرما استفاده نمی شود. در بسته بندی  جعبه خرما با کمک منگنه، کلیه قسمت‌های کارتن به یکدیگر منگنه می‌شوند و به صورت یک جعبه در دار در می‌آید. 

این روش بیشتر برای بسته بندی رطب مضافتی رواج دارد. بسته بندی خرما به وسیله چسب این گونه است که، از چسب به جای منگنه استفاده می‌شود. ظاهر این جعبه‌ها نسبت به جعبه‌های منگنه‌ای زیباتر است از این رو طراحی‌های برند مد نظر با جذابیت بیشتری بر روی این  جعبه خرما  قابل رویت خواهد بود‌ و اما بسته بندی خرما، بدون استفاده از منگنه و چسب طوری طراحی شده است که این بسته بندی ها از ظاهری بسیار شیک، یک دست و زیبا و با کیفیت  برخوردار  هستند. 

 تمامی جعبه های خرمای صادراتی با این روش طراحی و بسته بندی می شوند. شکل ظاهری این جعبه، نشانگر کیفیت خرمای بسته بندی شده بوده و در نظر اول مشتری را به سوی خود جلب کرده و با بسته بندی های دیگر متمایز می‌کند. در ادامه در مورد اهمیت کیفیت نایلون بسته بندی و مقایسه نایلون های بسته بندی مواد غذایی با ما همراه باشید. 


اهمیت کیفیت نایلون بسته بندی خرما در فروش

اهمیت کیفیت نایلون بسته بندی خرما در فروش این محصول مقوی و خوشمزه بسیار اهمیت بالایی دارد. یکی از شکیل ترین نایلون های  بسته بندی خرما که، استفاده خریدار از آن هم بسیار راحت است، بسته بندی های جدید مواد غذایی است که به اصطلاح وکیوم و سه طرف دوخت نیز می گویند. این نوع از بسته بندی به علت داشتن ظاهری جذاب اعتماد مشتری را زود جلب می کند.  

اگر می خواهید خرما را بدون جعبه و تنها با پلاستیک بسته بندی کنید. یکی از پر اهمیت ترین موارد طراحی بسته بندی و کیفیت، چاپ است. که این نمایندگی معتبر به صورت تضمینی کیفیت چاپ را به مشتریان خود ارائه می دهد و می تواند طراحی آن را نیز به عهده بگیرد.

یکی از نقاط قوت این نمایندگی سعی در کیفیت و قیمت مناسب است که در هر زمینه ای، برای مشتریان خود این شرایط مطلوب را فراهم کرده است که بتوانند، از این بسته بندی ها استفاده کنند. 

این نمایندگی با توجه به اینکه هیچ محدودیتی در تولید ندارد، از همین رو می تواند هر نوع بسته بندی را که برای مواد غذایی مد نظر دارید سفارش دهید تا برای شما همراهان گرامی تهیه کند. 

مقایسه نایلون های بسته بندی مواد غذایی

مقایسه نایلون های بسته بندی مواد غذاییمقایسه نایلون های بسته بندی مواد غذایی و خشکبار  با هم شباهت هایی و  تفاوت هایی دارند. به عنوان مثال، شما در صنعت خشکبار می توانید از سلفون  یا متالایز های لمینیت شده استفاده کنید. همه این ها نمونه هایی از کاربرد نایلون در این صنعت می باشند. 

اما چیزی که امروزه بیشتر مورد توجه تولید کنندگان و مصرف کنندگان است، این است که بسته بندی محصول شان آسیب کمتری به  محیط زیست وارد کند از این رو نیز، نمایندگی پخش نایلون بسته بندی خرما در تهران، خود را از تمامی نمایندگی های دیگر متمایز می‌کند این است که به سمت تولید کیسه های نایلونی خاصی رفته است که اصطلاحا به آن ها “کیسه های نایلونی سبز” گفته می شود.

این کیسه های نایلونی مانع از ورود رطوبت به داخل نایلون گشته و باعث تازگی و ماندگاری بالای محصولات نیز می گردد و با توجه به مواد استفاده شده در این نایلون ها، این کیسه ها بسیار سریع به طبیعت بازگردانده می شوند و آسیب بسیار کمتری نسبت به گذشته به محیط زیست وارد می کند. در پایان با معرفی مراکز پخش نایلون بسته بندی در کنار شما خواهیم بود. 

معرفی مراکز پخش نایلون بسته بندی

معرفی مراکز پخش نایلون بسته بندی در سایت های اینترنتی این شرکت ها، قابل دسترسی می باشد. در این سایت ها تمامی مراکز با ذکر آدرس و شماره ثبت این شرکت ها موجود می باشد. شما می توانید برای تهیه نایلون بسته بندی به مقدار بالا به این مراکز مراجعه کرده و محصول خود را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید