پلاستیک رکابی در فروشگاه های اصفهان

پلاستیک رکابی یکی از ده ها زیر مجموعه نایلکس و پلاستیک های مصرفی به شمار می آید که کاربردهای متعددی دارد. استفاده از این محصول در فروشگاه های اصفهان و دیگر کلان شهرها در سطح وسیعی صورت می گیرد. مهمترین چالش برای خریداران انتخاب پلاستیک های رکابی یا دسته دار مناسب بر حسب سایز و میزان دوام و مقاومت آنها است. آیا پلاستیک رکابی اصفهان کیفیت و قیمت مناسب برای عرضه به بازارهای داخلی و خارجی را دارا می باشد؟

پلاستیک رکابی در فروشگاه های اصفهان

آیا سایز پلاستیک رکابی در کیفیت آن اثر گذار است؟

آیا سایز پلاستیک رکابی در کیفیت آن اثر گذار است؟امروزه نقش پلاستیک ها در حمل و نقل انواع لوازم و خریدهای روزانه افراد بر هیچ کسی پوشیده نیست. همه ما به خوبی می دانیم که این محصولات بیشترین نقش را در خرید انواع لوازم، پوشاک و خوراکی ها ایفا می کنند. بنابراین شناخت و آشنایی با نمونه های پرمصرف می تواند موجب اصلاح استفاده از آنها در برنامه های روزانه جهت کمک به حفظ محیط زیست و صرفه جویی در هزینه ها شود.
پلاستیک های مصرفی از نظر شکل ظاهری به دو دسته کلی دسته دار و بی دسته طبقه بندی می شوند. مدل های بی دسته کیسه های فریزی هستند که اغلب از آنها برای بسته بندی اقلام خوراکی استفاده می کنیم.
تنوع تولیدی انواع پلاستیک دسته دار به علت کارآیی زیاد آنها به مراتب بیشتر از نمونه های دیگر است. پلاستیک های دسته دار چاپی و سفید، بی رنگ دسته دار و نایلکس های رنگی و شیری دسته دار را می توان زیر مجموعه مدل های رکابی معرفی نمود.
توجه کنید که سایز پلاستیک رکابی تاثیر چندانی در کیفیت آن نخواهد داشت. نکته مهم مواد اولیه و درجه کیفی آنها است که تعیین کننده کیفیت و میزان دوام آنها است. در مرحله بعد نیز نوع پلاستیک است که کیفیت آن را تعیین می کند. به عنوان مثال پلاسیتک های رکابی رنگی و چاپی به مراتب ضخیم تر و مقاوم تر از نمونه های سفید هستند. با توجه به این موارد و ویژگی ها می توان گفت که انتخاب سایز، مدل و رنگ این محصولات باید با توجه به نوع فعالیت خریداران صورت گیرد تا بیشترین کارآیی را برای آنها به همراه داشته باشد.

چه عاملی باعث دوام و استحکام پلاستیک می شود

چه عاملی باعث دوام و استحکام پلاستیک می شودعوامل و فاکتورهای مختلفی در تعیین دوام پلاستیک رکابی نقش دارند اما قبل از پرداختن به این موضوع باید اشاره کرد که مدل های تولیدی دسته دار، منوط به پلاستیک های رکابی نیست. با توجه به میزان تقاضا و استفاده از این محصولات، تنوع تولید پلاستیک های دسته دار با توجه به نوع کارآیی آنها، موارد زیر را شامل می شوند:

  • پلاستیک های دسته زنبیلی
  • پلاستیک های دسته تقویتی
  • پلاستیکی های دسته موزی
  • پلاستیک های دسته رکابی

درجه کیفی این محصولات و نوع مواد اولیه نقش موثری در دوام و استحکام آنها دارند. بر این اساس می توان گفت که انواع پلاستیک دسته رکابی از نظر درجه کیفی در سه گروه قرار می گیرند. گروه اول پلاستیکی های هستند که در تولید آنها از مواد اولیه درجه یک استفاده می شود. مقاومت و سطح کششی بالا از جمله ویژگی های این گروه به شمار می آیند.
گروه دوم انواع پلاستیک های رکابی تولیدی از مواد گرانولی می باشند که سطح کششی نسبتاً پایین تری نسبت به گروه اول دارند. در نهایت پلاستیک های دسته رکابی تولید شده با مواد بازیافتی را می توان نام برد که اغلب با رنگ های تیره مانند مشکی و خاکستری تولید شده و کارآیی زیادی در فروشگاه های مواد غذایی ندارند.

تفاوت کاربردی پلاستیک رکابی و پلاستیک دسته موزی

تفاوت کاربردی پلاستیک رکابی و پلاستیک دسته موزیدر بالا اشاره شد که پلاستیک های دسته دار در چهار گروه کلی قرار می گیرند. دو نمونه از پرمصرف ترین آنها مدل های دسته رکابی و دسته موزی هستند که به بررسی تقاوت ها و نوع کارآیی آنها خواهیم پرداخت.
اولین و شاید مهمترین تفاوت کاربردی این دو نوع پلاستیک، موارد استفاده از آنها باشد. پلاستیک های دسته رکابی اغلب در فروشگاه های مواد غذایی، اقلام خوراکی و میوه فروشی کارآیی بیشتری دارد. این در حالی است که مدل های دسته موزی در بوتیک ها، مزون ها و فروشگاه های لباس به کار گرفته می شوند.

از دیگر تفاوت های این دو محصول می توان به شکل ظاهری آنها اشاره نمود. پلاستیک های دسته موزی تنها یک سوراخ حلقه مانند در وسط دارند و از نظر ضخامت مقاوم تر از نمونه ها دسته رکابی هستند. از سوی دیگر مدل های رکابی در هر دو طرف دارای دسته هایی بلند هستند و ضخامت چندانی ندارند.
قابلیت چاپ پذیری از جمله دیگر تفاوت پلاستیک رکابی نسبت به دسته موزی است. معمولاً با توجه به نوع کاربرد و ضخامت بالای مدل های موزی، امکان چاپ انواع طرح و لوگوی های مورد نظر خریداران بر روی آنها وجود دارد.
سایز و ابعاد تولیدی این دو محصول نیز تفاوت چشمگیری با یکدیگر دارند. به عنوان مثال مدل های پرفروش پلاستیک رکابی اغلب در سایزهای ۴۰*۳۰ و ۵۰*۴۰ تولید می شوند. این در حالی است که امکان سفارش سایزهای مختلف پلاستیک دسته موزی با توجه به نیاز خریدار وجود دارد.

راهنمای خرید پلاستیک رکابی

راهنمای خرید پلاستیک رکابیتا به اینجا با انواع پلاستیک های رکابی، درجه کیفی آنها، سایزهای تولیدی و هم چنین تفاوت آنها با مدل های دسته موزی آشنا شدیم. توجه به تمامی این نکات می تواند در خرید بهترین و کاربردی ترین مدل های مدنظر شما تاثیرگذار باشند.
با این حال کیفیت پلاستیک رکابی و ابعاد آن دو عامل مهم و تعیین کننده در سفارش و خرید آنها می باشند. اگر در زمینه فروش انواع پوشاک فعالیت دارید سعی کنید که پلاستیک های رکابی سفید یا رنگی را سفارش دهید. مدل های شفاف و نازک برای حرفه شما چندان مناسب نیستند.
انواع پلاستیک با رنگ های آبی آسمانی، لیمویی، بنفش و سفید جزء مدل های پرطرفدار هستند. دلیل این امر وضوح انواع تصاویر و لوگوهای چاپ شده بر روی آنها و جلب نظر مشتریان می باشد.

همچنین باید اشاره کرد که انواع پلاستیک رکابی نازک پایدار از نظر قیمت و تعداد می توانند مقرون به صرفه تر نمونه های ضخیم تر باشند. تعداد و مقدار آنها در هر کیلو سفارش به مراتب بیشتر از مدل های دیگر است. این محصولات دوخت بسیار قوی دارند و به همین علت تحمل وزن اقلام مختلف را دارا می باشند.
توجه داشته باشید که قیمت خرید و نرخ فروش تمامی پلاستیک های رکابی شفاف و رنگی با توجه به نوسانات بازار تغییر می کند. طی ماه های اخیر قیمت ها سیر صعودی داشته اند و به همین علت توصیه می شود قبل از سفارش یا خرید اقدام به استعلام قیمت ها نمایید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید