پلاستیک زباله خشک ارزان قیمت

برای تولید نمودن بسیاری از محصولات، از زباله های خشک استفاده می شود. پلاستیک زباله خشک با کیفیت، به قیمت ارزان و بسیار مقرون به صرفه، خدمت مصرف کنندگان ارائه می گردد.

پلاستیک زباله خشک ارزان قیمت

دلایل تولید پلاستیک برای زباله های خشک

دلایل تولید پلاستیک برای زباله های خشک

تنها راه حل بهبود وضعیت بحرانی محیط زیست، تفکیک زباله ها می باشد. کافیست دسته بندی زباله های تَر و خشک را بشناسیم.

با تولید پلاستیک زباله و استفاده از آن، می توان به آسانی زباله های خشک را از تر، تفکیک نمود و مواد را بازیافت کرد. با این عمل، در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می شود، زیرا هزینه و ساخت محصولات جدید بسیار بالاتر از، بازیافت پسماند بازیافتی می باشد.

اگر زباله ها به درستی تفکیک و بازیافت نشوند، تهدید بزرگی  می شوند برای شهر و طبیعت. اما با تفکیک آن، کمک بزرگی به دفع اصولی زباله ها و پاکیزه سازی شهرها می توان نمود. همه می توانند در منزل به آسانی، تفکیک زباله را انجام دهند.

انواع زباله های خشک شامل: کاغذها و مقوا، انواع ظروف پلاستیکی، آهن،چوب، فلزات، شیشه، پارچه و کفش، لوازم الکتریکی می باشند.

زباله های تَر شامل: تمام پسماندهای غذا، از جمله برنج، تخم مرغ، استخوان، حبوبات و میوه و سبزی ها، و همچنین تفاله های چای، دستمال کاغذی، گل ها و گیاهان می باشد. زباله های تَر، به کود تبدیل می شوند.

بهترین کار این است که برای هر نوع زباله، سطل جداگانه ای در نظر گرفته شود در این صورت، تفکیک آن بسیار راحت تر انجام می شود. زباله های تر، حجم بسیار کم تری را اشغال می کنند به این منظور، بهتر است سطل کوچک تری را، برای آن در نظر گرفت.

خصوصیات پلاستیک زباله خشک

خصوصیات پلاستیک زباله خشک

آشغال یا زباله ها، مواد زائدی هستند که با فعالیت انسانی، حاصل شده و بی مصرف و غیر قابل استفاده می باشند.

در کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله ها بین افراد، فرهنگ سازی شده است و شهروندان باید آن را رعایت کنند. تولید بی رویه زباله، بدون تفکیک موجب افزایش آلودگی ها و از بین رفتن منابع طبیعی می شود.

زباله های خشک، به معنی زباله های تجزیه ناپذیر هم می باشند، زیرا در آن ها، هیچ گونه ماده غذایی ارگانیک وجود ندارد. بیشتر زباله هایی که در منزل تولید می شوند، جزو زباله های خشک، هستند.

زباله ها انواع مختلفی دارند که شامل: زباله های صنعتی، خانگی، کشاورزی، شهری و بیمارستانی می باشند. 

بهترین پلاستیک زباله باید ویژگی هایی نظیر، مقاومت در برابر رطوبت و دما داشته باشد و از ضخامت مناسب و نگه دارندگی بالایی برخوردار باشد، تا بتوان به سهولت از آن، جهت مصارف خانگی، اداری، صنعتی، بیمارستانی، شرکت های نظافتی و خدماتی، شهرداری استفاده نمود.

بعضی از زباله ها برای بازیافت مناسب نیستند، مانند دستمال توالت و زباله های بهداشتی.

برای تولید محصولات نو، نیاز به مصرف انرژی زیادی می باشد، اما با بازیافت آن، در مصرف انرژی بسیار صرفه جویی می شود. به عنوان مثال برای ساخت آلومینیوم بازیافتی، ۹۰درصد انرژی کمتری نسبت به ساخت آلومینیوم از سنگ معدن نیاز است. از کاغذهای باطله، کاغذ تازه بازیافت می شود.

با طرح تفکیک زباله و مدیریت آن در منزل، می توان از تولید بیش از اندازه زباله جلوگیری نمود و مصرف آب و انرژی را تاحد زیادی پایین آورد. با جمع کردن و له نمودن بُطری ها، می توان حجم آن را کاهش داد، تا فضای کمتری را اشغال کند.

پسماندهای گیاهی، به کود کمپوست تبدیل می شوند که برای جبران مواد غذایی از دست رفته خاک و اصلاح خواص آن، مفید می باشد.

بهتر است شیشه ها را، در کیسه ای جداگانه نگه داری کرد و بعد از انباشته شدن، آن ها را به خریداران دوره گرد، یا مأموران بازیافت تحویل داد.

بهترین مواد برای تولید پلاستیک زباله خشک

بهترین مواد برای تولید پلاستیک زباله خشک

جهت تولید کیسه زباله های پلاستیکی از مواد پلیمری استفاده می شود، اکثر پلیمر ها بعد از مصرف، قابلیت بازیافت دارند. پلاستیک های شفاف را، از مواد اولیه بکر تولید می کنند، اما پلاستیک های مشکی از مواد بازیافتی تهیه می شوند.
این محصول بدون بو، با دوخت عالی و سایز های مختلف، با قابلیت کشسانی را می توانید به صورت بسته بندی و یا کیلویی به صورت آنلاین و بی واسطه با قیمت مناسب سفارش داده و تهیه کنید.
این محصول به هیچ عنوان پوسیده و پاره نمی شود و کاملأ به انتهای سطل می چسبد و تغییر رنگ نیز، نمی دهد.

عوامل مهم در تعیین قیمت کیسه زباله

عوامل مهم در تعیین قیمت کیسه زباله

اکثر افراد به عواقب تفکیک نکردن زباله بی توجه هستند و از تأثیر آن، بر نسل های آینده و محیط زیست بی اطلاع می باشند.

می توان زباله را به چرخه تولید بازگرداند و به طبیعت کمک کرد و یا برای همیشه آن را، نابود کرد. در دوره صنعتی زباله ها حکم طلا را دارند و گاهی بسیار ارزشمند تر از آن، می باشند.

زباله می تواند عامل و منشاء آلودگی و بیماری شود و یا بازیافت شده و مورد استفاده قرار گیرد.

زباله های خشک، بوی نا مطبوع ندارند و می توان مدت بیشتری آن ها را در منزل، نگه داشت.

زباله های تَر، به دلیل منظره بد،حتمأ باید در کیسه های مات و کدر و تیره قرار گیرند، تا محتویات شان دیده نشود، اما زباله های خشک برای مطلع نمودن خریدار و فروشنده و در زمان بازیافت، باید مشخص باشند و رنگ آن ها باید نیمه شفاف باشد.

بعد از قرار دادن کیسه زباله در سطل، باید لبه ی کیسه را به بیرون، تا زد. زباله ها در کیسه زباله، نباید حجم زیادی داشته باشند و خیلی سنگین شوند، تا بتوان آن ها را به راحتی با یک دست بلند کرد.

زباله ها، انواع مختلفی دارند که شامل: زباله های صنعتی، خانگی، کشاورزی، شهری و بیمارستانی می باشند.

  • کیسه زباله خشک باید، دارای استانداردهای لازم و تأیید شده باشد
  • قابلیت گره پذیری آسان داشته و
  • دوخت کفی آن، باید محکم باشد و با فشار، پاره نشود
  • رنگ آن مناسب و فاقد بوی بد و زننده باشد و
  • در برابر اجسام تیز و بُرنده، از استحکام کافی برخوردار باشد.

این کیسه زباله ها چند لایه  هستند و حالت کشسانی و استقامت فوق العاده دارند و زمان جر خوردن، مقاومت زیادی در برابر پاره شدن دارند. عمل گره زدن آن به سهولت انجام می شود و لطافتی مثال زدنی دارند، سایز و تعداد مختلف و اندازه های گوناگون دارند و به دلیل مرغوب بودن، رضایت مشتری را جلب می نمایند.

این مجموعه، محصول خود را به صورت عمده و خرده، با استاندارد بالا و اندازه های مختلف در دسترس مشتری قرار می دهد، برای اطلاع از لیست قیمت کیسه زباله، با کارشناسان ما، ارتباط بگیرید.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید