کاربرد های نایلون عریض در ساختمان سازی

نایلون عریض ساختمانی یک انتخاب همیشگی توسط مهندسین و کارفرمایان بوده است. سوالی که ذهن را در گیر می کند دلیل آن است. این محصول فوق العاده کاربردی در جهت حفاظت از ساختمان در برابر اثرات مخرب آب و هوا می باشد. این نایلون از استاندارد ترین مواد اولیه و با مرغوبیت بالا تهیه شده است. با توجه به مقاومت زیاد به عنوان یک عایق در برابر تمام خطرات احتمالی می باشد.

کاربرد های نایلون عریض در ساختمان سازی

بهترین جنس نایلون عریض برای استفاده در ساختمان

بهترین جنس نایلون عریض برای استفاده در ساختماننایلون عریض در شهر های صنعتی و تجاری بسیار پر استفاده می باشد و امروزه در تمام شهر ها و استان ها در ساختمان سازی به آن نیاز است.

جنس نایلون عریض ساختمانی از بهترین و با کیفیت ترین مواد در صنعت پتروشیمی می باشد که توسط کارشناسان و متخصصان این حرفه اندازه گیری و در آزمایشگاه تایید می شود.

همین کیفیت بالا باعث می شود که این نایلون با توجه به خطرات بسیاری از جمله دما، فشار و ضربه های مختلف سالم بودن و یکپارچه بودن خود را حفظ نماید.

موادی که در یک نایلون با کیفیت به کار برده می شوند از واکنش پذیری سطح رویی نایلون با مواد مختلف جلوگیری کرده و در واقع به عنوان یک مانع و بن بست عمل می کنند.

این نایلون های در ابعادی به عرض چندین متر و در ضخامت های مختلف تولید می شوند.

در ساختمان سازی در فصل سرما بیشترین کاربرد را دارند و باعث می شوند که مصالح ساختمانی در اثر سرما کیفیت خود را حفظ و کار سریعتر پیش رود.

این نایلون ها با ضخامت و عرض زیاد تمام سطوح بیرونی ساختمان را پوشش می دهند و فضای درونی را گرم نگه داشته و فضای بیرونی را از اثرات مخرب در امان نگه می دارند.

مهندسین ساختمان سازی برای پیش برد سریع پروژه های ساختمانی خود در فصل زمستان و بهار که بارش ها زیاد است از این نایلون ها در ابعاد گسترده استفاده می کنند. در واقع بدون ایجاد یک پوشش محافظتی کار غیر ممکن خواهد بود.

نایلون های عریض با کیفیت بالا از چنان استحکام و ضخامتی برخوردارند که به هیچ عنوان پاره نخواهند شد و در اثر باد و طوفان در جای خود ثابت خواهند بود.

این نایلون ها از مرغوب ترین مواد ساخته می شوند و باتوجه به درخواست مشتری ابعاد و ضخامت آن تعیین می شود.

مقاومت نایلون عریض در برابر سرما و حرارت چگونه است ؟

نایلون عریض امروزه نقش مهمی در به پایان رساندن پروژه های بزرگ ساختمان سازی دارد.

این نایلون مانند یک عایق تمام فضای درونی و بیرونی ساختمان را محافظت می کند و اجازه نفوذ گرما و سرما را به داخل نمی دهد.

نایلون عریض ساختمانی در مقابل باد و طوفان نیز بسیار قدرتمند عمل می کند و با توجه به ترکیباتی که در آن به کار رفته به باد اجازه نمی دهد که باعث حرکت و ارتعاش آن شود.

در هنگام بارش برف این نایلون ها به دلیل استحکام خود، سفتی و ضخامتی که دارند مانند یک سطح روغنی عمل کرده و برف به درون آن نمی تواند نفوذ کند.

در مواجه با باران این نایلون ها به هیچ عنوان پوسیده و یا زخمی نخواهند شد و اگر باران به مقدار زیاد روی آن انبار شود آن را تحمل کرده و به صورت بخار دفع خواهند کرد و اجازه نفوذ به درون ساختمان را نخواهند داد.

در برابر حرارت نیز این نایلون ها به دلیل بافتی که دارند از چنان تراکم سفتی برخوردارند که به هیچ عنوان جمع نخواهند شد و بسیار مقاوم عمل خواهند کرد.

مقاومت نایلون عریض به حدی زیاد است که می توان از آن بارها و بارها با اطمینان خاطر استفاده کرد.

به دلیل کاربرد زیادی که این کالا در ساختمان سازی داشته در هر شهر و یا استان می توان این محصول با کیفیت را تهیه کرد و بسیار دیده شده که در مکان های مختلف به عنوان پوشش و سقف موقت از این نایلون استفاده کرده اند.

راهنمای استفاده از نایلون عریض در ساختمان های نیمه کاره

راهنمای استفاده از نایلون عریض در ساختمان های نیمه کارهدر ساختمان های نیمه کاره که به صورت موقت رها می شوند، استفاده از نایلون به عنوان یک پوشش محافظتی بسیار ضرورت دارد.

در اثر نبودن یک پوشش روی ساختمان آهن ها در اثر رطوبت و واکنش با اکسیژن زنگ زده خواهند شد و قرمز رنگ می شوند که به مرور زمان پوسیده و ریزش خواهند کرد.

در استفاده از این نایلون ها ضروری است که ابعاد ساختمان به طور دقیق اندازه گیری شود و پلاستیک ها به همان اندازه تولید گردند و با استفاده از دابست های مخصوص این نایلون ها تمام ساختمان را پوشانده و ثابت می شوند.

ضخامت نایلون نیز با توجه به تقاضای خود مشتری تعیین می شود و هرچه بیشتر باشد مقاومت نایلون بیشتر و اثر حفاظتی نیز افزایش می یابد.

انواع خاصی از نایلون در جهت پوشاندن ساختمان نیمه کاره وجود دارد که هر کدام کارآیی و کیفیت خاصی دارند.

استفاده از این نایلون می تواند یک ساختمان نیمه کاره را تا مدت بسیار طولانی از اثرات مخرب آب و هوا حفظ و باعث ایجاد امنیت محیط و جامعه نیز گردد.

ساختمان های نیمه کاره اگر به حال خود رها شوند ممکن است پناهگاه حیواناتی چون گربه و یا محلی برای زادو ولد پشه های بیماری زا گردند و یا اینکه محلی شوند برای رفت و آمد انسان های خطرناک و بی خانمان، اما با پوشش دادن ساختمان می توان از تمام این اتفاقات جلوگیری نمود.

قیمت گذاری نایلون عریض به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت گذاری نایلون ها به عوامل داخلی و خارجی زیادی بستگی  دارد.

نایلون های عریض به دلیل دو ویژگی ضخامت و عرض آن تعیین قیمت می شوند، هرچه ضخامت و عرض آن بیشتر قیمت آن نیز افزایش می یابد.

هرچه کیفیت و ترکیب مواد به کار رفته در نایلون درجه یک تر و بهتر باشد ارزش آن نیز بالاتر می رود.

افرادی که می خواهند این نایلون را در قیمت مناسب تر و پایین تر تهیه کنند می توانند در سفار خود لحاظ کنند که از موادی با کیفیت های متوسط استفاده شود.

رنگ بندی های مختلفی از این نایلون در بازار موجود است که هر کدام به خاطر ویژگی هایی که دارند کاربرد متفاوتی دارند و از قیمت های مختلفی برخوردار هستند.

اگر به صورت مستقیم به شرکت های تولیدی مراجعه و یا از طریق نمایندگی و یا از طریق سایت اقدام به خرید و ثبت سفارش شود قیمت ها مناسب تر و واقعی تر خواهند بود.

اگر خرید در حجم زیاد و به صورت مستقیم از خود شرکت تولیدی صورت گیرد، تخفیف هایی شامل حال خریدار خواهد شد.

یک عامل مهم و تاثیر گذار نیز در قیمت نایلون سطح رقابتی موجود در بازار می باشد هر چه رقابت بیشتر باشد کیفیت محصولات بهتر و تقاضا برای خرید بیشتر خواهد شد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید