کاور پلاستیکی تبلیغاتی با قیمت عالی

کاور پلاستیکی تبلیغاتی در بازار امروز به عنوان یک ابزار موثر تبلیغاتی کاربرد دارد. بیشتر فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ و کوچک جهت تبلیغ کالاهای تجاری خود از این کاور بهره می برند. انواع این محصولات با قیمت های عالی و با کیفیت در بازار موجود می باشد. استفاده از کاور تبلیغاتی به منزله تثبیت برند تجاری یک کالا و نام یک مرکز تولیدی در ذهن مشتریان می باشد. بهترین انتخاب برای پیشبرد کسب و کارهای نو و پیشرفت آن می باشد.

کاور پلاستیکی تبلیغاتی با قیمت عالی

دسته بندی کاور های پلاستیکی

دسته بندی کاور های پلاستیکیکاور های پلاستیکی انواع مختلفی دارند، در سایز های مختلف تولید می شوند. کاور های پلاستیکی جهت نگهداری و بایگانی اسناد مهم استفاده می شوند.

این محصولات  در دو دسته قرار می گیرند، یک نوع از آن در نگهداری اسناد استفاده می شود و دانشجویان و دانش آموزان برای نگهداری جزوه از ان استفاده می کنند. در شرکت ها و کارخانه ها و در محیط های اداری بیشترین کاربرد را دارند.

نمونه دیگر ، نوع تبلیغاتی آن می باشد که بسیاری از برند های تجاری معروف از این کاور جهت بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

نوع دیگر این کاور ها که مصارف تزئینی دارند بیشتر در دکوراسیون منزل و اشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند و بیشتر جنبه حفاظتی و زیبایی دارند مانند روکش پلاستیکی مبل و وسایل درون آشپزخانه .

بععضی از انواع این نمونه ها در بسته بندی و فروش وسایل چینی و سرامیکی تزئینی کاربرد دارد که طرح های ویژه و جذابی را شامل می شود.

نوع دیگر مدل های آن بیشتر در صحافی ها و مراکز تهیه جلد و روکش کتاب مورد استفاده قرار می گیرند.

در مراز خرید لباس، بعضی از لباس های شیک و بسیار خاص با این محصول پوشانده شده اند که هم باعث زیبایی می شوند و در جذب مشتری تاثیرگذار هستند.

انواع کاور های پوششی در اطراف ما وجود دارند که ساده ترین آنها  کاور پوشاننده مداد رنگی و وسایل جزئی زندگی می باشد.

از کاور های تبلیغاتی چه استفاده ای می شود؟

کاور های تبلیغاتی امروزه در بیشتر مراکز خرید، مراکز تجاری، سالن های آرایشی ، سالن های ورزشی و در بیشتر کسب و کارها از انها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده می شود. 

در مراکز خرید لباس، پاساژها، مراکز خرید و فروش وسایل آرایشی و بهداشتی و بسیاری از مجتمع های تجاری که با مردم به طور مستقیم سر و کار دارند، کاور های تبلیغاتی به عنوان یک برند تجاری و معرف ان نمایندگی و مرکز فروش می باشند. 

از این نمونه ها در شناساندن و معرفی مراکز و نمایندگی های فروش کالاهایی خاص مثل عطر و ادکلن، وسایل ارایشی استفاده می شود.

در کسب و کارهای جدید و تازه برای معرفی و تبلیغ و شناساندن توانمندی هایشان و جذب افکار عموم استفاده از کاور های تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار می باشد.

یکی دیگر از استفاده از این کاور ها استفاده از آنها در تبلیغ وسایل خانگی آشپزخانه از جمله وسایل برقی می باشد که محتواهای معرفی محصول داخل این کاور ها قرار داده می شود.

در مراکز تجاری به هنگام خرید مشتری یک کاور تبلیغی که آدرس  فروشگاه و نام محصول و برند تجاری سازنده ان به همراه شماره تماس مسئول فروشگاه روی ان طراحی شده و بسیار در جلب مشتری تاثیر گذار می باشد، به همرا کالای فروخته شده تحویل خریدار می گردد.

انواع این مدل ها با توجه به سفارش های دریافتی طراحی و تولید می گردد.

این کاور ها توسط  طراحان آموزش دیده در شرکت های معتبر تولید می شود و برای تولید ان باید تمام اطلاعات بررسی و سپس طراحی صورت گیرد.

جنس و کیفیت کاور های پلاستیکی

جنس و کیفیت کاور های پلاستیکی کاور های پلاستیکی با دوام، شفاف، مقاوم نسبت به دما و براق می باشند. اثر محافظتی بسیار بالایی دارند و با دوام هستند.

این مدل از کاور ها دچار پارگی و کشیدگی نمی شوند. برای نگهداری مدارک بهترین ابزار می باشند.

از دیگر ویژگی کاور های پلاستیکی مقاومت آنها در برابر حرارت و نور خورشید می باشد، شفافیت خود را از دست نمی دهند و تیره و کدر نمی شوند و غیر قابل نفوذ اند.

از مهم ترین ویژگی این کالا این است که مواد موجود در محیط مانند گرد وغبار و موارد چرب و کثیفی ها را به خود جذب نمی کنند. در اثر لمس دست کثیف نمی شوند و به راحتی تمیز می شوند. 

مواد به کار رفته در ترکیب کاور های پلاستیکی از نظر شیمیایی هیچ آسیبی به محیط زیست نمی رسانند و در ساختار این کاور هیچ آلودگی وجود ندارد.

ترکیب به کار رفته در این کاور ها از بهترین مواد درجه یک و با کیفیت بالا انتخاب و با دستگاه های پیشرفته و به صورت استاندارد تولید می شوند.

این نوع کاور با طرح های مختلف و جذاب نیز در بازار موجود است که همگی از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

کیفیت کاور پلاستیکی اصلی ترین عامل در انتخاب آن می باشد.

روش های تهیه کاور پلاستیکی تبلیغاتی در حجم بالا

این کالای پر استفاده از ماده ای به نام پلی اتیلن ساخته می شوند، درساخت این کاور ها از مواد درجه یک و با کیفیت  بالا استفاده می شود.

در شرکت های تولیدی معتبر این کالاها به صورت کاملا پیشرفته طراحی و تولید می شود.

روش های بسیاری جهت تهیه این نمونه های تبلیغاتی در حجم بالا  وجود دارد، در شرکت های تولیدی سفارشات پذیرفته می شود و یا از طریق سایت های معتیر میوان جهت سفارش در حجم زیاد اقدام کرد.

این محصول در طرح ها و مدل های مختلف با توجه به سلیقه مشتری و طبق نیاز طراحی و تولید می گردند. 

کیفیت این نوع کاور برای عرضه آن بسیار مهم می باشد و تنها در این صورت می تواند ماندگاری خود رادر بازار با توجه به سطح بالای رقابت ها حفظ نماید.

با توجه به انوع مختلف کاور در بازار و بررسی کیفیت این کاورها نیاز به شناخت کافی در مورد طراحی مناسب کاور جهت جذب بیشتر و تبلیغات موثر تر باید صورت گیرد.

امروزه با توجه به طیف گسترده ای از تبلیغات باید از مدل ها و طراحی های جذاب و خاص بر روی کاور های تبلیغاتی در جهت جلب مشتری استفاده کرد.

تهیه و خرید کاور پلاستیکی با توجه به قیمت مناسب و عالی آن برای کالاها و محصولاتی که نیاز به تبلیغ و حمایت شدن دارند بهترین راهکار ممکن می باشد.

با توجه به سطح بالای رقابت در بازار  انواع مدل ها و طرح های مختلف  از طریق سایت ها به نمایش گذاشته شده و این می تواند بسیار موثر در یک انتخاب برتر و عالی باشد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید