کیسه زباله بند دار به قیمت تولیدی

در این محتوا قصد داریم تا به موضوع کیسه زباله بند دار بپردازیم و اطلاعاتی در مورد ابعاد کیسه زباله، قیمت و مواد اولیه ی در اختیار شما قرار دهیم. کیسه زباله آسان مصرف یکی از محصولات پر فروش در بازار می باشد. خرید این محصول به قیمت تولیدی بسیار مناسب است و یکی از بهترین گزینه های خرید این محصول تولیدی ها می باشند. 

کیسه زباله بند دار به قیمت تولیدی

ابعاد و سایز کیسه زباله بند دار

ابعاد و سایز کیسه زباله بند دارکیسه زباله های بند دار یکی از جدید ترین محصولات نایلونی و پلاستیکی بازار هستند. ابعاد و سایز کیسه زباله بند دار، دارای تنوع بالایی است و حدوداً  ۴ الی ۵ سایز از این کیسه ها در بازار وجود دارد. کیسه زباله های آسان مصرف نیز جزوی از همین کیسه ها هستند و ابعاد و اندازه ی مشابهی دارند فقط  با این تفاوت  که ابعاد آن ها ۴ الی ۶ سایز است.  

در میان این محصولات ما کیسه زباله هایی را مشاهده می کنیم که، بند های ضخیم یا نازکی دارند. همه ی این کیسه زباله ها در هر سایز و ابعادی که باشند، فروش یکسانی دارند و حدود یک سوم بازار پلاستیک را به خود اختصاص داده اند. از کوچکترین سایز تا بزرگتری سایز این محصول در بازار خوب خرید و فروش می شود و  مشتریان و فروشندگان از این وضعیت راضی هستند. 

علت برتری کیسه زباله های بند دار

در بازار کنونی کیسه زباله های بند دار نسبت به سایر کیسه زباله ها برتری دارند. اما علت برتری کیسه زباله های بند دار چیست؟ وجود دو عدد بند؟ و یا جنس و کیفیت آن؟ 

در ابتدا باید بگوییم که وجود بند مسئله ی ساده ای است ولی این مسئله ی ساده، بسیار کاربردی می باشد. عده ی زیادی افراد این محصول را بخ خاطر داشتن بند های آن خریداری می کنند و از نظر آن ها این بند ها باعث حمل آسان کیسه می شود. 

مواد اولیه این کیسه زباله ها، بسیار استاندارد هستند و همین مسئله باعث شده است تا خود این کیسه ها نیز استاندارد باشند. کیفیت در تولید این محصول کاملاً رعایت شده است و از نظر مشتری این محصول یک محصول کاربردی و بسیار با کیفیت می باشد.

قیمت کیسه زباله بند دار نیز یکی از علت های برتری این محصول است. شما هر جای ایران که باشید می توانید از بازار یا فروشگاه ها این کیسه ها را با قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به تولیدی های این محصول، مبلغ کمتری را بابت کیسه ها پرداخت کنید؛ زیرا قیمت هر محصولی در تولیدی آن مناسب تر است. 

در نتیجه بنابر دلایلی که ذکر کردیم( کیفیت بالا، قیمت مناسب، حمل مناسب به علت وجود بند)، مشتری ها تمامی موارد مثبت را در نظر می گیرند و یک محصول را به عنوان برترین محصول در میان سایر محصولات مشابه در نظر می گیرند.  

برای تولید کیسه زباله از چه موادی استفاده می شود؟

برای تولید کیسه زباله از چه موادی استفاده می شود؟تمامی کیسه زباله های موجود در بازار از سه نوع مواد اولیه تشکیل می شوند:

  • مواد اولیه ی در جه یک 
  • مواد اولیه ی درجه ی دو 
  • مواد اولیه ی درجه ی سه 

بعضی از شرکت ها برای تولید این محصول فقط از مواد درجه ی دو و درجه ی سه استفاده می کنند و مواد اولیه ی درجه ی یک را به هیچ عنوان در تولید این محصول به کار نمی گیرند. تمامی این مواد، مواد بازیافتی هستند، به هیچ عنوان بوی خوبی ندارند و در اکثر موارد غیر قابل تحمل می باشند.  استفاده از مواد اولیه درجه دو و سه باعث می شود تا در طی مراحل تولید، محصول نهایی  وزن سنگین تری پیدا کند. اگر این کیسه زباله ها به صورت کیلویی به فروش برسند، سود زیادی به تولید کننده می رسد زیرا در واقع محصولی سبک را به محصولی سنگین تبدیل کرده و سود بزرگی به دست می آورد.

حال اگر مواد اولیه ی استفاده شده، نو ( درجه ی یک) باشند، مشتری و تولید کننده ضرر نمی کنند، بلکه یک معامله ی عادلانه صورت می گیرد (مواد اولیه ی درجه ی یک بسیار سبک هستند.)

علاوه بر رعایت عدالت، کیسه هایی که در آن ها از مواد درجه ی یک استفاده می شود، بوی خوب و خوشایندی دارند. 

تفاوت قیمت کیسه های زباله

تفاوت قیمت یکی از عواملی است که عده ای از مردم بر اساس آن تصمیم به خرید می گیرند. هنگام مشاهده ی تفاوت قیمت، گاهی کیفیت فراموش می شود و مردم قیمت های پایین را ترجیح می دهند. در مورد کیسه  زباله هم همین مورد وجود دارد. تفاوت قیمت کیسه های زباله باعث شده است تا عده ای از مردم فقط کیسه هایی با قیمت های پایین را خریداری نمایند. 

مواد اولیه  کیسه زباله نیز باعث ایجاد تفاوت در قیمت های این محصول می شوند. 

مثل هر کالای دیگری، کیسه های زباله نیز دارای قیمت متقاوتی هستند. این تفاوت قیمت ها می تواند ناشی از عوامل زیر باشد: 

  • افزایش قیمت توسط فروشنده
  • افزایش قیمت به علت استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت 
  • افزایش قیمت به علت افزایش قیمت مواد اولیه

با وجود بعضی از گران فروشان در بازار، عده ای از افراد هستند که این محصول را با قیمت مناسب می فروشند. 

اگر به دنبال خرید این کیسه ها با قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالا هستید، بهترین گزینه برای شما خرید از تولیدی های این محصول باشد. تولیدی ها، محصول به قیمت تولیدی می فروشند و مبلغی بر آن نمی افزایند. با خرید از تولیدی می توانید از کیفیت محصولی که می خرید اطلاع یابید. هنگام خرید از این تولیدی ها می توانید، هر مقداری که بخواهید کیسه ی زباله ی رولی یا کیلویی بخرید. 

با توجه به این که به دو نوع کیسه ی رولی و کیلویی اشاره کردیم، لازم دانستیم تا توضیحات بیشتری را راجع به این موضوع در اختیار شما قرار دهیم. کیسه های کیلویی زمانی گزینه ی مناسبی برای خرید هستند که، بسیار با کیفیت باشند، یعنی از مواد اولیه ی درجه یک تولید شده باشند. اگر نمی توانید از کیفیت کیسه ها مطمئن شوید، توصیه می کنیم که کیسه های رولی را برای خرید انتخاب کنید. از آنجایی که این کیسه ها به صورت کیلویی به فروش نمی رسند، پس در خرید ضرر نمی کنید. کیسه زباله های رولی، قیمت مشخصی دارند و اکثرا کیفیت خوبی نیز دارند. 

پیشنهاد می کنیم اگر از کیفیت محصول مورد نظر اطمینان ندارید، اقدام به خرید ننماید. اگر خرید شما ضروری است، بدون شک کیسه زباله های بنددار رولی بهترین گزینه است.  

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید