کیسه زباله قهوه ای صادراتی

کیسه زباله یکی از محصولاتی است که بین مردم سراسر دنیا به میزان فراوان استفاده می شود. میزان استفاده از کیسه زباله ها در کشورهای مختلف متفاوت است و به عوامل مختلفی از جمله: میزان اهمیت به بهداشت فردی و سلامت انها با توجه به فرهنگ بستگی دارد. کیسه زباله قهوه ای یکی از این کیسه زباله هاست و هر چه کیفیت ان بیشتر باشد محبوبیت و میزان مصرف ان نیز بالاتر خواهد بود. 

کیسه زباله قهوه ای صادراتی

دلایل رنگبندی کیسه های زباله

دلایل رنگبندی کیسه های زباله

در مورد رنگبندی کیسه های زباله می توان به رنگ های قهوه ای، سیاه، زرد، سفید، قرمز، سبز، نارنجی و غیره اشاره کرد. که با توجه به عفونی و غیر عفونی بودن زباله ها، کیسه ها را از لحاظ رنگبندی کیسه های زباله به دو دسته تقسیم می کنند:

  1. زباله های غیر عفونی: در مورد رنگ های مورد استفاده برای زباله های غیر عفونی و بی خطر می توان به سیاه، سبز، بی رنگ، قهوه ای و سفید اشاره کرد. که لازم به ذکر است که برای زباله های غیر عفونی بیشتر از کیسه های رنگ تیره استفاده می شود.
  2. زباله های عفونی: در مورد رنگ های مورد استفاده برای زباله های عفونی و پرخطر می توان به زرد، قرمز، نارنجی اشاره کرد. که استفاده از کیسه های زرد رنگ برای اینگونه از زباله ها معمول تر است و از کیسه زباله های رنگی بیشتر برای زباله های عفونی استفاده می شود.

پس می توان عفونی یا غیر عفونی بودن زباله ها را به عنوان یکی از دلایل رنگبندی کیسه های زباله در نظر گرفت.

  • یکی دیگر از دلایل رنگبندی می تواند این باشد که بتوانند زباله ها را بر اساس رنگ ها تفکیک کنند که هنگام بازیافت راحت تر بتوانند آن ها را از هم جدا کنند.

کاربرد کیسه زباله قهوه ای

کاربرد کیسه زباله قهوه ای

در مورد کاربرد کیسه زباله قهوه ای همان طور که قبلا هم گفته شد این کیسه زباله بیشتر برای زباله های غیر عفونی کاربرد دارد اما از این کیسه زباله برای دور ریختن پسماند های شیمیایی بیمارستانی نیز استفاده می کنند، منتها در این کاربرد کیسه زباله قهوه ای باید ضخیم و محکم باشد. به گونه ای محکم و قابلیت کش آمدن داشته باشد که به راحتی توسط مواد تیز و برنده ی بیمارستانی پاره نشود.

پس به طور کلی کاربردهایی که کیسه زباله قهوه ای می تواند داشته باشد را می توان به دو دسته زیر تقسیم کرد:

  1. بیشتر برای زباله های غیر عفونی: که با توجه به ضخامت و اندازه ای که می تواند داشته باشد در این حالت برای زباله های تر و خشک استفاده می شود.
  2. برای پسماند های شیمیایی بیمارستانی: که همان طور که قبلا اشاره شد در این حالت باید خصوصیاتی از جمله ضخیم بودن، استحکام و قابلیت کش آمدن داشته باشد تا بتواند مانع پاره شدن توسط وسایل تیز و برنده بیمارستانی و نشت آلودگی آن ها به محیط بیرون شود.

آیا جنس کیسه زباله های رنگی با کیسه زباله مشکی تفاوت دارد؟

آیا جنس کیسه زباله های رنگی با کیسه زباله مشکی تفاوت دارد؟

همه ی کیسه زباله ها از ماده ای به نام پلی اتیلن ساخته می شوند، پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن سنگین. نکته ای که شاید ذهن بسیاری از شما را به خود مشغول کند این است که اگر جنس همه ی کیسه زباله ها با هم یکسان است پس تفاوت رنگ آن ها به چه علت است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که در ساخت کیسه زباله های رنگی از رنگدانه پلاستیک (مستربچ) استفاده می شود.

جنس کیسه زباله رنگی بیشتر به مواد سازنده ی ان بستگی دارد و برخی از کیسه زباله های مشکی در فرایند بازیافت از اضافه کردن دوده به ماده ی مذابی که از کیسه زباله های رنگی حاصل می شود ساخته می شوند. پس به نوعی می توان گفت که کیسه زباله مشکی بازیافتی در واقع نوعی کیسه زباله رنگی است که به آن دوده اضافه کرده اند.
اما در مورد کیسه زباله مشکی که با مواد اولیه درجه یک ساخته شده است نمی توان در مورد تفاوت جنس آن با جنس کیسه زباله های رنگی نظری دارد چون همه ی آن ها همان طور که قبلا هم اشاره شد از جنس پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن سنگین هستند.
پس همان طور که مشاهده کردید ماده اولیه ی همه ی کیسه زباله ها چه رنگی و چه مشکی یکسان است، انچه باعث تفاوت در رنگبندی آن ها می شود فرایندی است که در ادامه روی آن ها انجام می گیرد و موادی که بعدا به آن ها اضافه می شود، مثل رنگدانه و دوده که در فرایند بازیافت، به کیسه زباله رنگی اضافه می شود تا تبدیل به کیسه زباله مشکی شود.

روش های صادرات کیسه زباله

روش های صادرات کیسه زباله

اما در مورد صادرات کیسه زباله و فروش آن ها قبل از هر چیزی باید با عواملی که در قیمت کیسه زباله تاثیر دارند و باعث افزایش و کاهش قیمت آن می شوند آشنا شوید در ادامه سعی شده است که تا حد امکان برخی از این عوامل برای شما ذکر شوند:

  1. کیفیت کیسه زباله: مهمترین عاملی که در قیمت کیسه زباله تاثیر دارد کیفیت آن است، هر چه کیفیت یک محصول بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود، در مورد کیسه زباله نیز این قاعده صدق می کند.
  2. اندازه کیسه زباله: اندازه کیسه زباله یکی دیگر از عواملی است که در تعیین قیمت کیسه زباله تاثیرگذار است، هر چه اندازه کیسه زباله بزرگتر باشد قیمت کیسه نیز بالاتر خواهد بود.
  3. نوع کیسه زباله: ممکن است برای شما سوال پیش آید که منظور از نوع کیسه زباله چیست؟ منظور از نوع کیسه زباله می تواند ضخیم یا نازک بودن، بند دار یا بدون بند بودن و غیره باشد. که هر کدام از این موارد روی قیمت نهایی کیسه زباله و بالا و پایین رفتن آن تاثیر دارند.
  4. نوع بسته بندی: کیسه زباله هم می تواند به صورت فله ای و هم می تواند در بسته بندی های متفاوت از جمله رولی یا ساده به فروش برسد. هر کدام از این نوع بسته بندی ها قیمت متفاوتی دارند و روی بالا و پایین رفتن قیمت کیسه زباله تاثیرگذار هستند.

این عوامل برخی از عوامل تاثیرگذار روی قیمت کیسه زباله هستند. اما پس از این که در مورد عوامل تاثیرگذار روی قیمت کیسه زباله اطلاعات لازم را به دست آوردید، نوبت به فروش این محصول در بازارهای داخلی و خارجی می رسد. در مورد روش های صادرات کیسه زباله می توان گفت که یکی از روش هایی که می توانید با آن به صادرات این محصول بپردازید صادرات و فروش به صورت اینترنتی است.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید