کیسه نایلون تبلیغاتی زیر قیمت بازار

کیسه نایلون تبلیغاتی را می توان محصولی نامید که در مدت زمانی کوتاه، معرف محصولات شما می باشد. با توجه به پویا بودن و درگیر کردن افراد مختلف در تبلیغ، بسیار هوشمندانه عمل می کند. این نایلون ها با کیفیت های بالا و طرح های جذاب طرفداران بسیاری دارند و در تولید این کالا استقبال خوبی انجام شده است. 

کیسه نایلون تبلیغاتی زیر قیمت بازار

انواع کیسه نایلون تبلیغاتی موجود در بازار

انواع کیسه نایلون تبلیغاتی موجود در بازارامروزه در تمامی مراکز فروش و مجتمع های بزرگ و باشکوه تجاری انواع مختلفی از نایلون های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

نایلون های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند و هرکدام قابلیت استفاده در شغل های خاصی را دارا می باشند. انواع کیسه تبلیغاتی در سایز و ابعاد مختلف و در طرح های مختلف با بهترین کیفیت تولید می شوند.

مثلا نایلون تبلیغاتی مورد استفاده در فروشگاه های پوشک و کفش بسیار متفاوت با فروشگاه های مواد غذایی می باشد.

این نایلون ها از لحاظ دسته بندی به نایلون های دسته موزی، دسته رکابی، دسته تقویتی تقسیم می شوند و هر کدام کاربرد خاصی دارند.

نایلون های دسته موزی در داروخانه ها و مراکز فروش کفش و پوشاک بیشتر استفاده می شوند. نایلون های دسته رکابی و دسته تقویتی به دلیل استحکام و دوام بیشتر در رستوران ها، هایپرمارکت ها، ابزارفروشی ها کاربرد دارد.

نایلون های تبلیغاتی در سایز ها و ابعاد مختلف با توجه به سفارش و درخواست مشتریان تولید می شوند.

تمامی نایلون های تبلیغاتی در رنگ بندی های مختلف و مدل های جذاب، قابلیت تولید در حجم بالا را خواهند داشت. فروشگاه ها و مجتمع های تجاری بزرگ برای سفارش نایلون های تبلیغاتی می توانند به صورت مستقیم به مراکز تولید و طراحی نایلون مراجعه و یا از طریق سایت های معتبر جهت سفارش اقدام نمایند.

افزایش بازدهی فروش از طریق نایلون های تبلیغاتی

نایلون های تبلیغاتی در مرحله اول باعث معرفی یک شغل می شوند و به صورت گسترده در جامعه پخش و در ذهن افراد ثبت و ماندگار می شوند.

یک کیسه نایلون تبلیغاتی می تواند مشتریان بسیاری را به فروشگاه شما راهنمایی کند. یک کیسه نایلون تبلیغاتی به تنهایی افراد بسیار زیادی را جذب و باعث معرفی برند تجاری شما می شود.

در سطح رقابتی که امروزه در جامعه وجود دارد نیاز به تبلیغات مناسب و حرفه ای حرف اول را می زند و بسیار با اهمیت می باشد.

از طریق استفاده از این نایلون ها که با قیمت بسیار مناسب و در حجم بالا تولید و عرضه می شوند می توان سود بسیار زیادی را به دست آورد.

امروزه تمامی فروشگاه ها به صورت مستقیم محصولات و برند خودشان را تبلیغ می کنند گاه از طریق تابلوهای تبلیغاتی بزرگ استفاده می کنند و گاه از این نابلون های جادویی شگفت انگیز که مانند یک تلویزیون تصویری کوچک همه جا راه می روند و نام محصولات و فروشگاه شما را صدا می زنند.

نایلون های تبلیغاتی به مرور زمان اثر خود را نشان می دهند و در مدت کوتاه فروش را به دو برابر می رسانند.

استفاده از نایلون های تبلیغاتی باعث افزایش فروش محصول و سودآوری در زمان محدود خواهد شد.

تاثیر دیگر و بسیار مهم نایلون های تبلیغاتی هویت بخشیدن به کسب و کار و شغل فرد می باشدکه باعث افزایش اعتماد به نفس فرد و رشد در کار می شود.

نایلون های تبلیغاتی باعث می شوند که به صورت پویا تبلیغات ادامه داشته باشد و متوقف نشود. در واقع هر مشتری به صورت ناخودآگاه یک ابزار تبلیغی محسوب می شود و این به مرور گسترش یافته و در افکار مردم ثبت و آشنا خواهد بود و معرفی محصول صورت می گیرد‌. 

روش های تشخیص نایلون و نایلکس تبلیغاتی

روش های تشخیص نایلون و نایلکس تبلیغاتینایلون و نایلکس تبلیغاتی بسیار متفاوت از یکدیگر می باشند و این تفوت اصلی در ساختار و ترکیب مواد اولیه انها می باشد که سبب تمایز و تفاوت های بیشتری می شود.

نایلکس ها در انواع ورقه های نازک تولید می شوند و استفاده های خاصی از آنها می شود مانند سفره های نازک پلاستیکی، دستکش یک بار مصرف و بسیاری از موارد دیگر، اما نایلون ها اینگونه نیستند و ساختار متفاوتی دارند.

از نایلون های تبلیغاتی به عنوان یک ابزار پویا و تصویری استفاده می شود و با توجه به جنس نایلون می توان محتویات تبلیغی را روی آن چاپ کرد اما این امکان در نایلکس ها وجود ندارد.

نایلکس ها از لحاظ کیفیت و تنوع پایین از نایلون ها می باشند و در واقع ساختار خاص خود را دارند.

نایلون و نایلکس از لحاظ ظاهری بسیار متفاوت از هم می باشند به طوری که نایلکس دارای ساختار شکننده و جمع شونده می باشد و به راحتی می توان ساختار آن را به هم ریخت حالت انعطاف پذیری آن بسیار زیاد است اما نایلون تبلیغاتی این گونه نیست.

نایلون های تبلیغاتی کاربرد های بسیار زیادی دارند و افراد بعد از خریداری از آنها استفاده های شخصی خواهند کرد. به دلیل طراحی زیبا و کیفیتی که دارند مردم آنها را نگه می دارند اما نایلکس ها اینگونه نیستند و به ندرت افراد از آنها استفاده های دیگر خواهند داشت.

نایلکس ها حالت کشسان دارند به همین دلیل حجم بسیار زیادی را می توانند در خود جای دهند اما برای جابه جایی مواد مناسب نیستند و احتمال پارگی زیاد است.

قیمت کیسه های نایلون بر پایه چه پارامترهایی تعیین می شود؟

قیمت کیسه نایلون های تبلیغاتی بر اساس عوامل و فاکتورهای مشخصی تعیین می شود.

نایلون های تبلیغاتی با کاربرد فراوان خود این مزیت را دارند که بسیار ارزان تر و با حجم بالا در دسترس مشتری قرار داده می شوند.

نایلون های تبلیغاتی با توجه به کیفیت و ابعاد مورد سفارش قیمت های متفاوتی دارند به صورتی که هر چه در ترکیب نایلون از مواد درجه یک تری استفاده شود و یا سایز ان بزرگتر باشد قیمت ان نیز افزایش می یابد .

براساس نوع چاپ و طرح هایی که روی نایلون ها توسط دستگاه و کارشناسان این حرفه صورت می گیرد قیمت های متفاوتی جهت سفارش پیشنهاد می شود.

از نظر رنگ و طرح نیز بنا به درخواست مشتری انتخاب صورت می گیرد. هر چه طرح ها جذاب تر و پیچیده تر باشند ارزش کار به همان اندازه بیشتر می شود.

اگر در حجم بالا و به صورت کیلویی نایلون ها سفارش داده شوند از تخفیف برخوردار خواهند شد و یک خرید پر سود را تجربه خواهند کرد.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت گذاری سطح رقابتی موجود در بازار می باشد هرچه تقاضا بیشتر باشد قیمت ها نیز مناسب تر می باشند و کیفیت نیز افزایش می یابد.

جلیل حضرتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید